Audiovizuální elektronika

 
 

KS - MONTAN OSTRAVA, s.r.o.

Naše firma se specializuje na elektrospotřebiče. Vaše spokojenost je pro nás tou pravou odměnou. U nás máte jistotu, že veškeré námi nabízené zboží splňuje normy. Poskytujeme kvalitní služby při prodeji spotřební elektroniky. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru prodeje elektroniky. Jsme společnost, která Vám nabídne poradenství v oblasti spotřební elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lumír Heinich - Elektro Heinich

Naši odborníci mají přehled o novinkách v oblasti elektrospotřebičů. Naše firma vám dodá kompletní zabezpečovací systémy. V našem ráji elektroniky si vybere každý. U nás vám zajistíme také revize spotřební elektroniky. Zabýváme se nabídkou satelitů. S naším osvětlením budete zajisté spokojeni. Zajišťujeme montáž spotřební elektroniky. Zprostředkujeme Vám prodej spotřební elektroniky. Dodávky spotřební elektroniky jsou závislé na jeho výrobě. Také se věnujeme prodeji digitální fotografické techniky. V našem prodeji spotřebního zboží nabízíme audiovizuální elektroniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kovařčík, digitální satelitní komplety

V nabídce sortimentu spotřební elektroniky najdete kompletní sortiment elektrospotřebičů za výhodné ceny. Naše firma vám nabízí široký sortiment tabletů. V našem ráji spotřební elektroniky pořídíte i sporák. Vaše domácí práce budou s naší sušičkou jednodušší. V našich mrazničkách se nevytváří zbytečná námraza. Pořiďte si do své domácnosti novou chladničku od nás. Pořiďte si u nás satelit k Vaší televizi. Specializujeme se na antény. Hračky pro všechny věkové kategorie najdete v naší nabídce. Vše co prodáváme, si můžete koupit na splátky. S naším notebookem vám půjde práce lépe od ruky. V sortimentu spotřební elektroniky najdete velký výběr mikrovlnek. Neváhejte a přijďte se sami přesvědčit o kvalitě nabízených ledniček do naší prodejny. Objevte naše výkonné pračky s mnoha funkcemi, to vše navíc v atraktivním designu. Zaručujeme Vám spokojenost při koupí naší myčky. Naše obilné mlýnky jsou kvalitní. Náš personál vám ochotně pomůže s montáží. Pro kvalitní zpracování fotografií nabízíme sortiment digitální fotografické techniky. Zabýváme se prodejem moderní elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michael Ruman

Hlavní činnost naší společnosti je zaměřena na prodej elektrospotřebičů. Svět internetu si díky našim tabletům opravdu užijete. Jsme odborníky na všechny druhy sporáků. Do naší nabídky prodeje patří široký sortiment sušiček. Jsme specialisté na prodej mrazniček. U nás naleznete klasické chladničky známých značek. V našem ráji spotřební elektroniky najdete i satelity. Jsme prodejci hraček na elektřinu. Zakoupené zboží v naší prodejně můžete mít na splátky. Na naše notebooky se můžete spolehnout. Na našich prodejnách naleznete pouze kvalitní mikrovlnky od předních výrobců. U nás naleznete ledničky pro domácí i profesionální použití. Naše pračky si poradí s různými nečistotami. Zaměřujeme se na prodej myček. Rádi vám nabídneme také elektrické obilné mlýnky. U nás si můžete koupit zaručeně kvalitní digitální fotografickou techniku. V našem prodeji nabízíme široký výběr audiovizuální elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Kusynová - S&S Elektro

Využijte naší bohaté nabídky kvalitních elektrospotřebičů. Při nákupu zaručujeme serioznost a příjemný přístup. Vaše spokojenost nám udělá radost. Jsme jednou z firem, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z oblasti spotřební elektroniky. Naše elektronika má ochranu proti zkratu a tím splňuje stanovené normy. Naši prodejci spotřební elektroniky Vám poskytnout odborné poradenství. Snažíme se o maximální rychlost u každého vašeho požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ALREX CZ, s.r.o.

Prodáváme elektrospotřebiče různých značek. Konečně cenově dostupná a kvalitní elektronika. V našem ráji spotřební elektroniky najdete i satelity. Vzhledem k tomu, že chladnička bývá nepřetržitě zapnutá, prodáváme pouze úsporné kusy. Vyberte si z našeho sortimentu spolehlivou mrazničku. Pořiďte si naši sušičku a již nikdy nebudete muset sušit prádlo na sušáku. U nás si svůj nový sporák jistě vyberete. Nabízíme skvělý poměr cena/výkon u tabletů v našem prodeji. Máme největší výběr luxusní elektroniky i pro náročné zákazníky. Nabízíme výběr z celé řady hraček, které slaví mezi dětmi obrovský úspěch. U nás máte možnost nakoupit elektro na splátky. Náš prodej digitální fotografické techniky zaujme i vás. Zaměřujeme se na výrobu elektronických součástek. Mlýnek na obilí vám umožňuje získat vlastní čerstvou mouku rychle a snadno. U nás si svou novou myčku jistě vyberete. S pračkami z naší prodejny dosáhnete perfektních výsledků pokaždé. V našem regionu patříme mezi stabilní prodejce ledniček. Při nákupu mikrovlnek vám budou dobrými průvodci naši vyškolení prodavači. S naším notebookem vám půjde práce rychleji. V našem prodeji se zaměřujeme na nabídku moderní audiovizuální elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Pilous - TOPI

Naše společnost se zabývá prodejem elektrospotřebičů za výhodné ceny. U nás seženete tu nejkvalitnější spotřební elektroniku. V naší prodejně můžete zvolit nákup na splátky. Vaše děti se zabaví u našich hraček na dlouhou dobu. Nabízíme výhodné komplety satelitů. Nabízíme školení na obsluhu různé spotřební elektroniky. Na naše chladničky se můžete spolehnout. Naše mrazničky se vyrábí v různých velikostních provedeních, ať už co se týče rozměrů nebo velikosti objemu. V našem sortimentu spotřební elektroniky najdete spolehlivé sušičky. V naší nabídce naleznete bohatý sortiment sporáků. Díky našemu tabletu si můžete váš oblíbený film vychutnat kdekoli. U nás najdete rozmanitou nabídku notebooků za příjemné ceny. S výběrem mikrovlnné trouby u nás budete spokojeni. Prodáváme digitální techniku, se kterou pro vás bude fotografování radost. Zvýšení výroby přístrojů spotřební elektroniky umožnilo rozšířit naši nabídku elektro zboží. V oblasti prodeje jsme odborníci. Náš servis vám vyjde maximálně vstříc v každém problému s vaší spotřební elektronikou. Naši zaměstnanci na montáž spotřební elektroniky jsou tu pro Vás. V sortimentu našeho prodeje nabízíme obilné mlýnky. V našem internetovém obchodě naleznete široký výběr spotřební elektroniky. Naše myčky Vám jsou k dispozici. Naše pračky si poradí s různými nečistotami. Vybavíme vás kvalitními lednicemi včetně tech kombinovaných s mrazákem. U nás v prodeji naleznete bohatý sortiment audiovizuální elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WDQ s.r.o.

V naše prodejním sortimentu najdete širokou nabídku elektrospotřebičů. Specializujeme se na prodej zaručeně kvalitní elektroniky. Financování zboží zajišťujeme pro zákazníka prostřednictvím nákupu na splátky. V nabídce nechybí hračky, přináší radost a dobrou pohodu. Zaměřujeme se na skvělou nabídku satelitů. Využijte znalostí našich školených zaměstnanců. U nás máte možnost si v klidu prohlédnout a vybrat chladničku různých značek. Zabýváme se prodejem mrazniček. Nabízíme sušičky různých značek. Zabýváme se prodejem sporáků. Vyberte si u nás ten nejvhodnější tablet. S nákupem notebooku u nás vám poradí vyškolení prodavači. Vhodně zvolená mikrovlnná trouba pozvedne design vaší kuchyně. V našem prodeji naleznete špičkovou digitální fotografickou techniku. Žádný servis nedokáže vylepšit vlastnosti výrobku, které jsou dány jeho konstrukcí a výrobní cenou. V našem prodeji se snažíme nabízet nejžádanější zboží. Naši pracovníci Vám poskytnou servis spotřební elektroniky na té nejvyšší úrovni. Zaměřujeme se na montáž spotřební elektroniky. Naše společnost prodává obilné mlýnky. Vyberte si spotřební elektroniku v pohodlí domova v našem internetovém obchodě. Zabýváme se prodejem myček. Nabízíme pračky s horním i předním plněním, vestavěné nebo pračky se sušičkou včetně příslušenství. V našem regionu patříme mezi stabilní prodejce ledniček. Nabízíme širokou škálu audiovizuální elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Kožušník - servis antén

Naše elektrospotřebiče potěší každého zákazníka. Naše firma Vám je k dispozici se svým sortimentem kvalitní spotřební elektroniky. Nabízíme širokou škálu antén. Máme zkušenosti v oblasti prodeje satelitů. Prodáváme chladničky různých značek. Pořiďte si mrazničku z naší bohaté nabídky a zkažené potraviny už nemusíte vyhazovat. Jsme prodejci sušiček a ostatní spotřební elektroniky. Nabízíme moderní typy sporáků. Prodáváme cenově dostupné tablety. Na naši elektroniku se můžete spolehnout. Specializujeme se na elektrické rozvody. Jednotlivé druhy hraček vám pomohou vybrat zkušení prodavači. Ochotně vám poradíme nejenom při výběru spotřební elektrotechniky, ale také při jeho nákupu na splátky. Zabýváme se prodejem kvalitní digitální fotografické techniky. V naší nabídce najdete také prodej spotřební elektroniky. Specializujeme se na prvotřídní služby našeho servisu a spokojenost zákazníka. Díky nám získáte kvalitní montážní služby. Poskytujeme širokou nabídku obilných mlýnků. Naše myčky umyjí Vaše nádobí opravdu spolehlivě. U nás naleznete pračky pro domácí i profesionální použití. V nabídce máme také ledničky osvědčených a vyhledávaných značek. V oblasti spotřební elektroniky nabízíme kvalitní mikrovlnné trouby. Naše notebooky využijete nejen v práci. V našem prodeji nabízíme široký výběr audiovizuální elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trilobit trading, s.r.o.

Zaměřujeme se na širokou nabídku elektrospotřebičů vysoké kvality. Nákup na splátky si můžete sjednat ihned při nákupu zboží v prodejně. S výběrem vhodných hraček vám poradí naši prodavači. U nás si potřebný satelit pořídí každý. Naše chladničky uchovávají vaše jídlo déle čerstvé. Naše mrazničky nabízí možnost dlouhodobého uskladnění jídla. Vybavte svou domácnost naší spolehlivou sušičkou. Naše sporáky se snadno čistí, což ocení každá hospodyňka. Nabízíme skvělý poměr cena/výkon u tabletů v našem prodeji. Pomůžeme vám vybrat z celé škály notebooků ten správný. V oblasti spotřební elektroniky nabízíme kvalitní mikrovlnné trouby. V prodeji je bohatá nabídka různé digitální fotografické techniky. Přinášíme Vám prodej spotřební elektroniky. Náš servis vás příjemně překvapí špičkovou prací. Využijte naší montáže spotřební elektroniky. Nabízíme cenově dostupné obilné mlýnky. Prodáváme různé druhy myček. S pračkami z naší prodejny dosáhnete perfektních výsledků pokaždé. U nás v prodejně vám můžeme poskytnout šrokou nabídku ledniček různých značek a typů. U nás v prodeji naleznete bohatý sortiment audiovizuální elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku