Katalog firem > Úřady a instituce > Instituce církve > Církev československá husitská

Církev československá husitská

 

Náboženská obec Církve československé husitské ve Vratimově

V naší instituce za zabýváme především duchovním životem. Naše církev organizuje pravidelná setkávání lidí. Zkuste s námi jít po cestě k Bohu. Jsme vždy připraveni pomoci vám v nouzi. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Na našich duchovních setkáních projdete duchovní proměnou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Staré Bělé

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. Ukážeme Vám tu správnou cestu k bohu. Poskytujeme duchovní setkávání, které lidem pomáhá na cestě k bohu. Naše instituce vám pomůže dojít k duchovní vyrovnanosti. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby. Zavítejte k nám na příští duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Moravské a Slezské Ostravě

U nás se hodnotí převážně duchovní život. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Všem v nouzi vždy ochotně a rádi pomůžeme. Zveme vás ke společnému setkávání. Přijďte se podívat na naši bohoslužbu. Naši věřící se rádi vracejí na naše pravidelná duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Svinově

V naší instituci se zaměřujeme především na duchovní život. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Naše bohoslužby se snažíme dělat zajímavě. V rámci našich duchovních setkání očistíte svou duši.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské ve Frýdku - Místku

V naší církevní instituci se zaměřujeme na kvalitu duchovního života. S námi získáte zpět svou duchovní vyrovnanost. Nebudete sami v nouzi, u nás najdete pomoc. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. Naše bohoslužby vás mnoho naučí. Návštěva duchovního setkání vás může v mnohém výrazně obohatit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Brně - Žabovřeskách

Jednou z mnoha duchovních činností, kterým se věnujeme, je i duchovní činnost. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem. Při hledání duchovní vyrovnanosti vám velmi rádi poradíme. Přijďte za námi na setkání naší církve. Přinášíme možnost společných duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brněnská diecéze Církve československé husitské

Zaměřujeme se na naplnění kvalitního duchovního života. Pořádáme společná setkávání. Československá církev husitská vám otevře oči a změníte svůj pohled na církevní instituce. Přijďte na naše bohoslužby. Zajišťujeme církevní program pro děti. Členové naší církve mohou navštívit i naše koncerty. Zajištění zajímavých výstav je také naší náplní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Brně

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Pojďte s námi hledat správnou cestu k bohu. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Rádi Vám nabídneme pomoc v nouzi. Organizujeme pravidelná duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Brně II.

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Základem spokojeného života je porozumět vaší duši a nalézt harmonii. Nabízíme vám příležitost ke společnému setkávání. Jsme tu pro každého z vás, abychom vám pomohli z nouze. Vyzkoušejte naše duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betánie - křesťanská pomoc

U nás najdete naplnění Vašeho duchovního života. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Nabízíme vám posílení vaší duchovní vyrovnanosti. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout. Proč byste se s námi nemohli setkat?

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku