Už jste slyšeli o domácích minizahrádkách, které vám umožní mít po ruce vždy čerstvé bylinky, zeleninu nebo salát, a to i v případě, že nemáte zahrádku? Je to novinka na českém trhu, kdy bylinky či zeleninu můžete pěstovat opravdu kdekoli, bez vysokých nároků na čas, denní světlo, sluníčko či teplo. Zeleninu a bylinky si tak snadno vypěstuje každý i bez zahradnického umu. Nemusíte se už spoléhat pouze na sezónní nabídku v obchodech nebo supermarketech.

Místo supermarketu domácí miniskleník s automatickou zálivkou

Domácí minizahrádky nabízí společnost Tregren. K dispozici mají několik druhů pokojových minizahrádek různých velikostí a tvarů, v bílé nebo tmavé barvě. Jejich design oživí a zútulní každý interiér. Celoroční pohled na stále zelenou zahrádku pak působí lahodně i pro naše oči, když přijdeme unavení z práce.

Domácí minizahrádky TregrenMinizahrádka je vlastně takový domácí miniskleník, který je zahříván díky LED svítilnám, které se připojí do zásuvky. Toto osvětlení dodává rostlinkám potřebné světlo, vlhkost a teplotu, aby mohly správně prospívat a dodaly nám bohatou úrodu po celý rok. Starost o takový miniskleník je minimální, zálivka i potřebné osvětlení je dodáváno automaticky tak, aby to rostlinkám vyhovovalo.

Velkou předností těchto minizahrádek je, že kromě pravidelného dodávání vody a živin nepotřebují ke svému růstu půdu a nemusíte je tedy okopávat, zalévat a odstraňovat plevel, tak jako bychom to museli dělat při pěstování bylinek, zeleniny nebo salátů na venkovní zahrádce nebo ve volné přírodě.

Tím, že jsou rostliny pěstovány v domácím prostředí

  • odpadá napadení různými škůdci
  • nehrozí velké horko, které by mohlo rostlinky spálit
  • nehrozí velké deště, kdy by mohly rostliny vyplavit, nebo kroupy, které by mohly rostlinky potlouci
  • nebo naopak sucho, kdy často nepomůže ani pravidelné zalévání

Domácí minizahrádky pro celoroční úrodu

Tregren domácí minizahrádkaRostlinky jsou pěstovány ve vodním prostředí bez půdy, tuto vodu s potřebnými živinami je potřeba pouze průběžně doplňovat. Samozřejmostí je i nabídka potřebných výživ od společnosti Tregren, ať již pro bylinky, saláty, nebo zeleninu, a to jak výživové startovací tablety, tak tablety pro květ a plod.

Minizahrádky mají minimální spotřebu energie, protože jsou zahřívány energeticky úspornými LED svítidly. Čerpadlo, které minizahrádka využívá, je vysoce účinné a ekologicky nezávadné. Jeho provoz je tak tichý, že nebude nijak rušit pohodu ve vaší domácnosti.

Kvalita domácí zeleniny vítězí nad kvalitou v obchodech

Cena za pořízení této minizahrádky se nám brzy vrátí, neboť časté nakupování bylin, zeleniny a salátů nás přijde na mnohem víc peněz. Nehledě na kvalitu, která u domácí zeleniny vítězí nad kupovanou!

Pomocí technologie domácích minizahrádek sklízíte jednoduše bohatou úrodu kvalitních bylinek nebo zeleniny či salátů po celý rok. Nemusíte nakupovat v obchodech pouze sezónní bylinky, zeleninu nebo saláty, používat žádné sušené, konzervované nebo umělé výrobky či přísady a koření. Doma máte vždy čerstvé rostlinky.