Dopravní zdravotní služby

 

Otakar Hačka - dopravní sanitní služba

Naši nabídku zdravotnických služeb měníme podle potřeb našich klientů. Využijte naší nabídky a objednejte se k nám na konzultaci. Stále sbíráme nejnovější poznatky a znalosti z oboru zdravotnických služeb. Individuální přístup k našim pacientům je pro nás samozřejmostí. Kromě odborných služeb nabízíme také příjemné prostředí. Doktor vám ochotně doporučí další odborná vyšetření. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Norek - sanitní služba

Máme opravdu kvalitní a širokou nabídku zdravotnických služeb. Naše zdravotnické služby zahrnují také poradenství. Příjemné prostředí je u nás samozřejmostí. Zajistíme vám odbornou péči na vysoké úrovni. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Různorodé varianty péče určujeme na základě individuálního přístupu k našim klientům. Nejdříve začneme nezávaznou konzultací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní zdravotní služba Asociace samaritánů ČR Trutnov Malé Svatoňovice

Nabízíme mnoho zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci poskytují všem pacientům odbornou péči. Veškerý náš personál je ochotný vždy pacientovi pomoci. Využijte bezplatné konzultace s odborníkem. Sázíme na příjemné prostředí. V závislosti na rozvíjejícím se poznání v oblastech medicíny rozvíjíme i my naše znalosti. Zaměřujeme se také na individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Jedonek - dopravní zdravotní služby

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Pro účely lepší informovanosti klientů jsme zřídili poradenskou službu. Nabízíme péči na odborné úrovni. Znalosti našeho personálu pravidelně prohlubujeme. Naše zdravotní sestra se vás ochotně ujme. Příjemné prostředí dotváří neutrální výzdoba všech prostor. Poskytujeme odborné konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sanitrans, spol. s r.o.

V naší široké nabídce zdravotnických služeb si každý vybere každý podle svých potřeb. Můžete využít naší odborné péče. Naše zdravotnická služba zaměstnává pouze znalé zaměstnance. Jsme profesionálové v tomto odvětví a hlavně v individuálním přístupu. Bez příjemného prostředí si naše služby neumíme představit. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy v rámci nabízené konzultace. Ručíme ochotou našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pragomedika, společnost s ručením omezeným

Provozujeme ordinaci s nabídkou zdravotnických služeb. Navrhujeme postupy léčby tak, aby co nejlépe vyhovovaly individuálním potřebám pacientů. Nabízíme všem možnost odborné konzultace. Předpokladem úspěchu je ochota našich pracovníků. V našem zdravotnickém zařízení vám poskytneme odbornou péči. Naši doktoři nabízí odborné poradenství. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Semotán - Sejida Trans-Rescue

Věnujeme se poskytování zdravotnických služeb. Hledáte - li odbornost a individuální přístup, navštivte naši ordinaci. Konzultacemi se zabýváme dnes a denně. Příjemné prostředí je u nás prioritou. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Nabízíme odborné poradenství na nejvyšší úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ambulance Meditrans, s.r.o.

Z nabídky služeb ve zdravotnictví si jistě vyberete. Může vám pomoci konzultace s našimi odborníky. V příjemném prostředí naší ordinace se budete cítit pohodlně. Klientům poskytujeme nepřetržitou odbornou péči. Při vykonávání své práce plně využíváme své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RZ assistance, s.r.o.

Máme k dispozici různé nabídky v oblasti zdravotnických služeb. Můžete se přesvědčit o našich znalostech ve zdravotnických službách. Ke každému klientovi zaujímáme vysoce individuální přístup. V naší nemocnici máme velmi příjemné prostředí. K našim službám řadíme také konzultace. U nás se můžete spolehnout na naši ochotu, profesionalitu a vstřícnost vám kdykoli pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AM Trans, s.r.o.

Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme komplexní služby včetně individuálního přístupu. Ve zdravotnických institucích dbáme na příjemné prostředí. Můžete se spolehnout na odbornou péči našich zaměstnanců. Ochotně vás obeznámíme s tím, jak to u nás chodí Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku