Katalog firem > Byt, dům, zahrada

Byt, dům, zahrada

 
 

Poptavky-ihned.cz Tomáš Hrabánek

Potřebujete nabídky na okna, ať už plastová či dřevěná nebo na stavbu rodinného domu na klíč, rekonstrukci koupelny a bytového jádra, montáž kuchyňské linky, zateplení fasády, stavbu plotu anebo rekonstrukci střechy? Zadejte si zdarma poptávku a my ji rozešleme maximálně 15 firmám, abyste nebyli přehlceni nabídkami, ale mohli si v klidu vybrat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Feng-Shui Vysočina

Osobní poradenství a konzultace Feng Shui. Poradím, jak optimalizovat vaše bydlení, stavbu nebo kanceláře dle zásad učení Feng Shui, nebo jak harmonizovat vaše vztahy nebo stimulovat vaší prosperitu a osobní rozvoj. Dále nabízím návrhy zahrad a ekozahrad, rozbory čínské astrologie a vyhledávání geopatogenních zón.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Essenses CZ, s.r.o

Profesionální provoňování prostor - analýza prostoru - zpracování návrhu - navržení vhodné vůně - kompletní servis a údržba Designový keramický difuser - do kanceláří, wellness center, recepcí, domácností Vývoj vůní v oblasti marketingu Provoňování veřejných dopravních prostředků - vůně podléhající nejpřísnějším hygienickým předpisům voňavý marketing, vůně do prostoru, vůně pro hygienu pro

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku