Pojištění závažných nemocí

Ročně se téměř 80 tisíc Čechů dozví, že trpí rakovinou. Mrtvice postihne každý rok přibližně 35 tisíc obyvatel České republiky a dalších 30 tisíc dostane infarkt. Zmírnit následky této trojice nejčastějších vážných onemocnění a i mnoha dalších, může naše pojištění velmi závažných nemocí. Ve spolupráci s pojišťovnami jsme vytvořili balíček závažných nemocí, který kryje rizika z více než 75% a při kombinaci s pojištěním rakoviny pohlavních orgánů se pokrytí rizik zvyšuje až přes 90%.

Téměř polovinu všech úmrtí v Česku tvoří srdeční choroby.

Spočítejte si výši pojistného balíčku "Velmi závažné nemoci"

Váš současný věk *
Balíček "Velmi závažné nemoci" *
Základní pojistná částka *
Pojištění rakoviny pohlavních orgánů
Červeně jsou v grafu znázorněna procenta nemocí, které zvolené pojištění nekryje. Zeleně jsou v grafu znázorněny procenta vážných onemocnění, které Balíček velmi závažné nemoci pokrývá.

Pro výpočet výše pojištění doplňte ještě prosím následující údaje

Souhlasím s VOP *

Všechny položky označené * jsou povinné.

Na rakovinu umírá každý čtvrtý Čech.

Podíl vážných onemocnění na celkové úmrtnosti činí přes 70 procent.

Češi si pojišťují hlavně úrazy, avšak častěji umírají na nemoci.

Možnosti pojištění závažných onemocnění

V posledních letech dochází k nárůstu závažných onemocnění. Pojišťovny nabízí pro pacienty pomoc v podobě připojištění. Tím se snížují finanční zatížení rodiny.

Přečíst více...

Pojistná ochrana pro případ závažného onemocnění

Víte, že téměř 90 % případů úmrtí, často předčasných, mají na svědomí závažné choroby? Proč si lidé tak málo sjednávají pojištění pro případ závažného onemocnění? Poradíme, jak se zabezpečíte proti riziku nečekaného závažného onemocnění.

Přečíst více...