Doporučujeme

TC MACH, s.r.o.

Zabýváme se prodejem vybavení do domu. Naše společnost se při výběru sortimentu na prodejnu zaměřila na kvalitu zboží. Široký výběr našich botníků zaručuje, že i Vy najdete ten, který Vám bude vyhovovat. Rádi s Vámi vybereme ty nejvhodnější zářivky pro Váš domov. Dopřejte si vonné svíčky exkluzivních značek, přijďte si k nám vybrat. Vybereme pro Vás tapety dle Vašich potřeb. Nabízíme sprchové kouty všeho druhu. Náš sortiment roštů se vyznačuje vysokou kvalitou a funkčností zároveň. Zaměřili jsme se na prodej cenově dostupných a současně kvalitních rolet. Vyberte si z naší nabídky příborníků. V rámci vybavení domů prodáváme i bazény. Pracovní desky z našeho oddělení vybavení domů vám budou dlouho dobře sloužit. Zařizujete si obývací pokoj a sháníte pohodlnou a moderní pohovku? U nás zajisté najdete tu pravou. Zabýváme se prodejem vybavení domu na splátky. Nejrůznější druhy kování v různých barvách i designu si můžete prohlédnout na naší prodejně. Velký výběr bytových doplňků naleznete na našich prodejnách. Zabýváme se prodejem nejrůznějšího nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Svinově

V naší instituci se zaměřujeme především na duchovní život. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Naše bohoslužby se snažíme dělat zajímavě. V rámci našich duchovních setkání očistíte svou duši.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plocek ReSources, s.r.o.

Servis pro recyklaci plastů. Zabýváme se nákupem a prodejem recyklovaných plastových materiálů rozličné formy, kvality a aplikace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

POPELKA STAVBY s.r.o.

Naše koupelnové studio nabízí širokou řadu výrobků určených pro koupelny, interiéry i exteriéry.

Najdete u nás vystavené výrobky jako jsou:
- sprchové panely,
- vany,
- baterie,
- koupelnový nábytek,
- koupelnové radiátory,
- doplňky do koupelen a mnoho dalšího z oblasti koupelen i mimo ně.

Pokrýváme poptávku našich spokojených zákazníků nejen z Veselí nad Moravou ale i z měst jako Kyjov, Hodonín či Uherské Hradiště.

Otevírací doba:
pondělí - pátek 8:00 - 17:00
sobota 8:30 - 11:00

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku