Doporučujeme

Antonín Pluskal

S naší firmou postavíte či zrekonstruujete váš dům snů bez problémů a v té nejvyšší kvalitě. Hlavním zaměřením naší firmy je zateplení fasád, při kterém používáme desky polystyrenové či minerální. Za všechny potřebné práce s tím spojené, ať už odborné rady nebo přesné a kvalitní postupy, ručíme. Nabízíme také pronájem rámového lešení.

Obraťte se na nás s montáží sádrokartonu nebo zajištění izolace. Obklady a dlažby zajistíme přesně tam, kde potřebujete. Štukatérské práce pro nás nejsou problém, odlijeme, zrekonstruujeme nebo opravíme.
Poskytneme vám ty nejlepší odborné služby od základů domu, svislých konstrukcí s nabídkou tvárnic či cihel, až po montáže stropů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dream Trade s.r.o. - www.houpanicko.cz

E-shop s nabídkou houpacích sítí, křesel a lehátek.

Zboží zasíláme zásilkovou službou DPD Private, doručení do druhého pracovního dne.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Belterra židle - stoly - jídelny

V naší společnosti najdete i prodej nábytku. Naši zákazníci u nás zakoupili kvalitní rošty za rozumné ceny. Vyberte si z široké nabídky našich kvalitních matrací. Úspěchu na trhu jsme dosáhli díky kvalitní výrobě. Vaše pracovna si zaslouží náš kvalitní nábytek. Vyberte se z naší bohaté nabídky židlí. Nabízíme stylové, jednoduché a praktické stoly. Za výhodné ceny u nás nakoupíte nábytek do jídelny. Nabízíme nábytek do vaší ložnice. U nás si vyberete kvalitní nábytek i do vašeho obývacího pokoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Moravské a Slezské Ostravě

U nás se hodnotí převážně duchovní život. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Všem v nouzi vždy ochotně a rádi pomůžeme. Zveme vás ke společnému setkávání. Přijďte se podívat na naši bohoslužbu. Naši věřící se rádi vracejí na naše pravidelná duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku