Doporučujeme

TC MACH, s.r.o.

Zabýváme se prodejem vybavení do domu. Naše společnost se při výběru sortimentu na prodejnu zaměřila na kvalitu zboží. Široký výběr našich botníků zaručuje, že i Vy najdete ten, který Vám bude vyhovovat. Rádi s Vámi vybereme ty nejvhodnější zářivky pro Váš domov. Dopřejte si vonné svíčky exkluzivních značek, přijďte si k nám vybrat. Vybereme pro Vás tapety dle Vašich potřeb. Nabízíme sprchové kouty všeho druhu. Náš sortiment roštů se vyznačuje vysokou kvalitou a funkčností zároveň. Zaměřili jsme se na prodej cenově dostupných a současně kvalitních rolet. Vyberte si z naší nabídky příborníků. V rámci vybavení domů prodáváme i bazény. Pracovní desky z našeho oddělení vybavení domů vám budou dlouho dobře sloužit. Zařizujete si obývací pokoj a sháníte pohodlnou a moderní pohovku? U nás zajisté najdete tu pravou. Zabýváme se prodejem vybavení domu na splátky. Nejrůznější druhy kování v různých barvách i designu si můžete prohlédnout na naší prodejně. Velký výběr bytových doplňků naleznete na našich prodejnách. Zabýváme se prodejem nejrůznějšího nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Moravské a Slezské Ostravě

U nás se hodnotí převážně duchovní život. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Všem v nouzi vždy ochotně a rádi pomůžeme. Zveme vás ke společnému setkávání. Přijďte se podívat na naši bohoslužbu. Naši věřící se rádi vracejí na naše pravidelná duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filip Vojáček

Nabízíme prodej převážně ojetých aut všech typů. V rychlosti vyřešíme veškeré vaše požadavky při koupi zboží z našeho sortimentu. Prodáváme prověřené zboží s dobrými cenami. Díky našim znalostem můžeme nabídnout odborné služby. S ochotou vám připravíme vybrané auto-moto potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dream Trade s.r.o. - www.houpanicko.cz

E-shop s nabídkou houpacích sítí, křesel a lehátek.

Zboží zasíláme zásilkovou službou DPD Private, doručení do druhého pracovního dne.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku