Doporučujeme

Náboženská obec Církve československé husitské ve Vratimově

V naší instituce za zabýváme především duchovním životem. Naše církev organizuje pravidelná setkávání lidí. Zkuste s námi jít po cestě k Bohu. Jsme vždy připraveni pomoci vám v nouzi. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Na našich duchovních setkáních projdete duchovní proměnou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Belterra židle - stoly - jídelny

V naší společnosti najdete i prodej nábytku. Naši zákazníci u nás zakoupili kvalitní rošty za rozumné ceny. Vyberte si z široké nabídky našich kvalitních matrací. Úspěchu na trhu jsme dosáhli díky kvalitní výrobě. Vaše pracovna si zaslouží náš kvalitní nábytek. Vyberte se z naší bohaté nabídky židlí. Nabízíme stylové, jednoduché a praktické stoly. Za výhodné ceny u nás nakoupíte nábytek do jídelny. Nabízíme nábytek do vaší ložnice. U nás si vyberete kvalitní nábytek i do vašeho obývacího pokoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonín Pluskal

S naší firmou postavíte či zrekonstruujete váš dům snů bez problémů a v té nejvyšší kvalitě. Hlavním zaměřením naší firmy je zateplení fasád, při kterém používáme desky polystyrenové či minerální. Za všechny potřebné práce s tím spojené, ať už odborné rady nebo přesné a kvalitní postupy, ručíme. Nabízíme také pronájem rámového lešení.

Obraťte se na nás s montáží sádrokartonu nebo zajištění izolace. Obklady a dlažby zajistíme přesně tam, kde potřebujete. Štukatérské práce pro nás nejsou problém, odlijeme, zrekonstruujeme nebo opravíme.
Poskytneme vám ty nejlepší odborné služby od základů domu, svislých konstrukcí s nabídkou tvárnic či cihel, až po montáže stropů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ANIMALEX, s.r.o. - včelařské potřeby

Eshop včelařské potřeby iVčelařství.cz je zaměřen na prodej včelařských potřeb a podporu včelařství v České republice. V naší nabídce naleznete nabídku včelařských potřeb předních výrobců potřeb pro včelařství z České, Slovenské, Polské republiky, ale také Německa. Dbáme na to, aby výrobky byly kvalitní. Stále vybíráme vhodné dodavatele.

Nebráníme se zapojení se do různých kampaní podporující včelařství, podporu včelařských kroužků, či podpory prevence zdraví včel. Jako službu pro vás včelaře, nabízíme bezplatně včelařskou inzerci. Inzerci můžete použít například pro prodej včelího medu, apod.

Provozní doba:
Pondělí 8:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 15:30
Středa 8:00 - 15:30
Čtvrtek 8:00 - 17:00
Pátek 8:00 - 15:30
O víkendech a svátcích zavřeno

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku