Doporučujeme

Jiří Hybler - ELEKTRON

Zajišťujeme dodávku, montáž a servis klimatizací, zabezpečovacích systémů, videotelefonů, kamerových systémů a domovní a průmyslové elektroinstalace.

Hlavní oblasti činnosti:
- Dodávka a montáž klimatizací firmy SINCLAIR, LG, FUJITSU, DAIKIN
- Instalace a servis klimatizačních zařízení
- Návrh klimatizačních systémů
- Dodávka a montáž zabezpečovacích systémů firmy PARADOX a JABLOTRON
- Dodávka a montáž videotelefonů firmy WRT, COMMAX, FARFISA
- Dodávka a montáž přístupových systémů firmy SEBURY
- Dodávka a montáž kamerových systémů ACTi, MD
- Dodávka a montáž bytové a průmyslové elektroinstalace ABB, HAGER

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dream Trade s.r.o. - www.houpanicko.cz

E-shop s nabídkou houpacích sítí, křesel a lehátek.

Zboží zasíláme zásilkovou službou DPD Private, doručení do druhého pracovního dne.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Svinově

V naší instituci se zaměřujeme především na duchovní život. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Naše bohoslužby se snažíme dělat zajímavě. V rámci našich duchovních setkání očistíte svou duši.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Belterra židle - stoly - jídelny

Staráme se o prodej oblíbeného bytového nábytku. Ochota je pro nás zárukou, že se k nám naši zákazníci budou rádi vracet. Naše pohodlná křesla najdou své místo i u vás doma. Zprostředkujeme Vám ten nejlepší příborník. Poskytujeme také výhodný prodej nábytku na splátky. Naši prodejci vám pomohou vybrat správné rošty. Na našich matracích se budete cítit jako v nebi. Jsme renomovanou společností v oblasti výroby bytového nábytku. V oblasti prodeje tapet máme mnoho spokojených zákazníků. Využijte naši nabídku na kvalitní nábytek i do vaší pracovny. Neváhejte si pořídit naše skvělé židle. Z bohaté nabídky našich kuchyní si jistě zvolíte tu pravou. Konečně opravdové pohodlí díky našim pohovkám. Přijďte si k nám pořídit nádherné bytové doplňky. Vybavte svou jídelnu praktickým nábytkem. U nás si vyberete stylový botník za nejlepší cenu. Pomůžeme vám vybrat vhodnou postel. I vaše ložnice bude díky našemu nábytku vypadat skvěle. U nás nakoupíte bytový nábytek vhodný i do vašeho obývacího pokoje. Naše stoly jsou inspirovány každodenním životem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku