Kempy

 

Stanislav Marszalek - Autocamp U viaduktu

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. V našem areálu jsou k dispozici tenisové kurty. Zprostředkujeme vám ubytování v chalupách. Široká nabídka pobytů pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Přijeďte si nám odpočinou a nechte se hýčkat v rámci relaxačních pobytů. Specializujeme se na rodinné pobyty. Vyberte si ten pravý sportovní pobyt právě pro vás a užívejte aktivního odpočinku třeba i s celou rodinou. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Zabezpečíme vám elektrické připojení. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety. Vaše děti u nás mohou využívat pěkného hřiště. Jednou z atrakcí je plavba na lodičkách. Zábavu vám umožní například hra šipky. Poskytujeme služby v rámci ubytování dle vašich přání a potřeb. Máme krásné dětské hřiště. Zaručíme také možnost přistýlky. V našem sortimentu najdete také nabídku kempů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Lučina, spol. s r.o.

Díky našemu ubytování strávíte příjemné chvíle. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Ubytovací služby v příjemném prostředí. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. V našem ubytovacím zařízení k vám budou naši zaměstnanci příjemní a ochotní. Čisté ubytování i pro náročné uživatele.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Košař - Topsvar - Tábořiště u rybárny

Nabízíme útulné ubytování. Naše ubytování je vždy čisté. Poradíme Vám s výběrem výletů do okolí. Využijte našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. Nabízíme ubytování v rodinném domě, který je umístěn v okrasné zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Zdeněk Hrabec

Pokud sháníte cenově výhodné a útulné ubytování, zavítejte k nám. Můžete také využít naše tenisové kurty. Naše nabídka disponuje levnými i luxusními chalupami. Námi zorganizované pobyty pro školy si žáci a studenti zajisté užijí. Využijte možnosti rekondičních pobytů! Součástí naší nabídky jsou také relaxační pobyty. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Lenošení vás nebaví, objednejte se sportovní pobyt, který nabízíme. Součástí našich služeb jsou wellness pobyty. V rámci naší služby je možné využít nejen hřiště, ohniště, kuchyňky, elektrické přípojky a parkoviště. Máme k dispozici prostor pro stany. Využijte také možnosti ubytování v obytných přívěsech. Náš autokemp je stvořený pro vaši dovolenou. Náš kemp pronajímá chatky různých velikostí. Potěšíme vás také možností vyjížděk na lodičkách. Využijte u nás unikátní ubytování s možností zahrát si šipky. Sjednejte si u nás ubytování pro svou dovolenou včas. U nás můžete využít možnosti objednat si přistýlky. V areálu našeho kempu je možnost občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO Beskydy, s.r.o.

Nabízíme kvalitní ubytování za fajn ceny. Využijte naše ubytování v příjemném prostředí. Čistota je u nás na prvním místě. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám zaručujeme. V rámci našich služeb zajišťujeme rovněž možnost využití výletu do okolí. Využijte ubytování v našem autokempu. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Havlín - Autokemp Chudčice

V oblasti ubytování se naše firma skvěle orientuje. Naše wellness pobyty vám pomohou odplavit každodenní stres. Zlepšete si fyzičku se sportovními pobyty, které vám nabízíme. Pobyt s rodinou v našem zařízení je ta pravá volba pro odpočinek. Relaxační pobyty naší firmy slouží nejen k odpočinku. Přijeďte se odreagovat na rekondiční pobyty. Mezi naše služby patří i velký výběr pobytů pro školy. Zaměřujeme se na ubytování v chalupách​ za skvělé ceny. Tenisové kruty jsou nedílnou součástí našich služeb. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Námi nabízené ubytování v kempech je určeno zejména pro nenáročné klienty. Možnost přidání přistýlky je samozřejmostí. K základnímu vybavení pokoje patří TV. Neváhejte využít příležitosti zahrát si šipky. V naší nabídce naleznete ubytování s možností projížďky na lodičkách. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. Služby našeho autokempu oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Kaluža - Rekreační středisko Hutník

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Nabízíme ubytování vybavené elektrickými přípojkami. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Zájemcům o tenis jsou k dispozici udržované kurty. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Zaměstnanci našeho rekreačního střediska se již těší na vaši návštěvu. Velky výběr pobytů pro školy najdete právě u nás. Zabýváme se výhradně rekondičními pobyty. Přinášíme také možnost relaxačních pobytů. Výběr skvělých rodinných pobytů vám usnadní plány na dovolenou. Pro sportovní pobyty nabízíme výborné tréninkové podmínky. Nabízíme růzmě dlouhé wellness pobyty. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit. Vybírat si můžete i z pokojů s možností přistýlky. V naší chatě se můžete ubytovat za výhodné ceny. V našem kempu budete jistě spokojeni. K možnostem vyžití, které nabízíme, patří také koupání. K dispozici je vám i televize. Pro jednotlivce, rodiny, kolektivy, nabízíme pobyty s turistikou. Na našich lodičkách můžete vyplout prohlédnout krásy okolí. Šipky jsou volně k dispozici všem návštěvníkům. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Ubytujeme vás v krásném prostředí. Pravidelně se staráme o čistotu sociálního zařízení na pokojích. Naše prostorné pokoje jsou vybavené TV.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokempink, družstvo

Poskytneme vám báječné ubytování. Nabídka ubytování s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením je u nás nedílnou součástí. Přijeďte si odpočinout do našich kempů. Zajistíme vám spolehlivé elektrické přípojky. V rámci našich služeb můžeme nabídnout využití tenisových kurtů. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Jsme kvalitně vybaveni i k pobytům pro školy. Naše ubytování je vhodné pro rekondiční pobyty. Poznejte půvab relaxačních pobytů. Jednou z možností našich ubytovacích služeb jsou rodinné pobyty. Dostaňte se zpět do formy se sportovními pobyty u nás. Součástí našich služeb jsou wellness pobyty. Využijte také služeb pěkného baru. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky. Zajišťujeme ubytování v apartmánech. Využijte ubytování v našem autokempu. Nabízíme pohodlné ubytování v našem kempu. U nás můžete využít i kuchyň. Naše restaurace vás nezklame. Prostřednictvím wifi se můžete připojit k internetu. K dispozici Vám je náš bazén. Součástí našich ubytovacích služeb je golf. Náš areál je mimo jiné vybaven i hřištěm na minigolf. Díky půjčovně kol se můžete vydat na pěkný cyklistický výlet. Zajistíme pro vás v rámci našich služeb také zapůjčení lodičky. Uspořádejte turnaj v šipkách. Mezi námi nabízenými pokoji naleznete také pokoje s vanou. Máme pro vás k dispozici ubytování za dobrou cenu. Všechny naše pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Lučina - Libor Říha

Nabízíme útulné ubytování. Náš areál nabízí dostatek prostoru pro stany. Vyberte si levnou dovolenou, kterou můžete strávit v pohodlném obytném přívěsu. V našem kempu si můžete užít pobyt na čerstvém vzduchu. Ubytování je součást naši nabídky. V našem kempu se můžete ubytovat v chatkách. Služby našeho autokempu oceníte. Ubytování na naší chatě si můžete objednat ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Zubalík - Autokempink Strážnice

Ubytování vás přivítá v srdci krásné přírody. Ubytování je u nás možné i ve stanech. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Zajistíme vám ubytování na pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Našim hostům je k dispozici venkovní bazén. Pro naše hosty nabízíme návštěvu fitness. Zveme vás na posezení v našem baru. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Nabízíme wellness pobyty pro páry. Pobyt plný sportu si můžete užít i u nás. Využijte naší skvělé nabídky rodinných pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Organizujeme pobyty pro školy plné zábavy. Nabízíme vám k ubytování naše chalupy. Pro vaši aktivitu nabízíme využití trampolíny. Při ubytování je vám k dispozici i pěkný tenisový kurt. V nabídce sportovního vyžití máme také stolní tenis. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Osvěžit e můžete také připraveným občerstvením. V naší nabídce naleznete bohatý výběr jídel. K dispozici je také hřiště na volejbal. Relaxovat můžete také v sauně. Příjemné odpoledne u nás můžete strávit i hrou minigolfu. Jsme vybaveni golfem. Rezervujte si u nás ubytování a můžete hrát tenis od rána do večera. Při ubytování u nás je vám k dispozici i náš pěkný bazén. Zejména děti budou rády využívat možnosti koupání nedaleko od našeho ubytovacího objektu. Naši hosté mohou posedět u ohniště. Můžete využít gril, který patří k našemu vybavení. Bezdrátové připojení WIFI můžete využít v našem ubytovacím zařízení. Občerstvit se můžete také v naší restauraci. Pro váš vůz zajistíme i parkování. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. Nabízíme ubytování pro tábory. Nabízíme levné a komfortní ubytování v našem autokempu. Poskytujeme možnost využití masáží. Jsme vybaveni bowlingem. Vaše oblíbené pořady můžete sledovat v TV, kterou budete mít na pokoji. Pro uložení vašich cenností máte k dispozici náš trezor. Hosté mohou počítat se sociálním zařízením. Pro vaše ratolesti máme dětské hřiště. Pokud hledáte ubytování, jsme tu právě pro vás. Relaxujte při koupeli ve vaně. Náš ubytovací objekt je vybaven i kulečníkem. Pro příjemné chvíle nabízíme společenskou hru šipky. Aktivní odpočinek můžete trávit na vypůjčených lodičkách. V našem areálu máte k dispozici i hřiště. Příznivci cyklistiky si mohou vybrat vhodné kolo v půjčovně. Pro handicapované hosty máme bezbariérový přístup. V našem okolí se nachází různé turistické trasy. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. V naší chatě strávíte příjemný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku