Katalog firem > Řemesla a odborné služby > Krejčovství a střihy

Krejčovství a střihy

 
 

SEMATAL s.r.o.

Svěřte se do rukou našich šikovných švadlen, které hravě upraví váš oděv. V našem zakázkovém krejčovství upřednostňujeme individuální přístup k zákazníkům. Poradíme vám s výběrem a ušijeme záclony dle vašich individuálních požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Marková

Vyměníme vám podšívku u jakéhokoliv oblečení. V ceníku našich služeb naleznete také zkracování délky. Vyrábíme pletené výrobky, které budou slušet každému. Služby naší módní návrhářky vám pomohou najít váš osobní styl. Oblékněte svoji oblíbenou panenku do nového dekorativního oblečku ušitého naším krejčovstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zakázkové krejčovství Jaroslava Petáková

Pokud máte rádi pletené výrobky, neváhejte nás kontaktovat. V případě zájmu vám zkrátíme délku oděvu. Při navrhování oděvů uplatňujeme služby módní návrhářky. Nabízíme šití dekorativních oblečků na panenky nejrůznějších střihů a rozměrů. Dokážeme provést jakoukoliv opravu oblečení, např. výměnu podšívky. V našem zakázkovém krejčovství naleznete modely pro náročné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchůdek u neposedy

Podšívku vyměníme rychle, kvalitně a za přijatelnou cenu. V našem krejčovství zkracujeme délku oděvů rychle a kvalitně. Naše nabídka originálních pletených výrobků vás jistě zaujme. Při navrhování oděvů uplatňujeme služby módní návrhářky. U nás ušité dekorativní oblečky na panenky se pohodlně a jednoduše oblékají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Izabela Coritarová - Oděvní salón Isabell

Model zakázkově ušitý od nás na míru vám bude dokonale sedět. Provádíme výměny zipů a patentů na oděvech a doplňcích. Vyměníme vám podšívku u jakéhokoliv oblečení. Věnujeme se drobným, ale i složitým úpravám oděvů. Nabízíme i výrobky z oblasti pletené módy. Ke zlepšování našich krejčovských služeb přispívá činnost módní návrhářky. Mezi naše zábavné tvořivé činnosti patří šití dekorativních oblečků na panenky. Mezi naše specializace patří i zkracování délky oděvů dle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Markéta Kocichová

Nabízíme úpravy všech druhů oděvů a materiálů. Při výměně podšívky klademe maximální důraz na precizní provedení. V případě zájmu vám zkrátíme délku oděvu. Zaměřujeme se i na módní pletené výrobky. Při navrhování oděvů uplatňujeme služby módní návrhářky. Šijeme dekorativní oblečky na panenky všech typů a velikostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku