Mediální služby

 
 

CENTRAL MEDIA, s.r.o.

Naše agentura s vámi probere možnosti propagace, která je důležitá pro další vývoj vaší firmy. Mezi naše služby patří také zpracování mediálních kampaní. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. V naší reklamní agentuře nabízíme řadu dynamických a cenově dostupných služeb. Zajistíme pro vás kdekoliv pod širým nebem perfektní celofiremní party. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Naše instruktážní videokazety vám pomohou v jakékoli situaci. Ochotně vytvoříme virtuální prohlídku i pro vaši firmu. Pokud po nějakou dobu natáčíme video, které pak pustíme zrychleně, vytvoříme z něj časosběrný snímek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV programy

Naše firma dovede zajistit účinnou propagaci. Na party pro celou vaši firmu, kterou uspořádáme, můžete poznat, že vaši kolegové nejsou jen nudní patroni z kanceláře. Nabízíme vám možnost skrytých titulků pro váš film či dokument. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Vaše prostory nafotíme a dále zpracujeme do virtuální prohlídky. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horácké noviny - list západní Moravy

Naše firma se zabývá managementem a agenturní činností. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Každý detail vám zachytí naše časosběrné snímky. Pokud byste se na internetu rádi pochlubili úspěchy své práce, naše virtuální prohlídky vám to umožní. Naše instruktážní videokazety obsahují spousty dobrých rad. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. V případě neočekávaných důležitých událostí děláme také mimořádné zpravodajství. Doprava na místo určení pro nás nepředstavuje žádný problém. Objednejte si celofiremní party a vše ostatní nechejte na nás. Pohybujeme se na úrovni reklamní agentury.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Václav Řepa, radio Valaška

Naše firma zahrnuje poskytování celé škály reklamních činností. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Pomocí našich časosběrných snímků se dostanete do světa něčeho úžasného a fascinujícího. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás. Soustřeďujeme se s našimi instruktážními videokazetami na široký okruh uživatelů. Nabízíme vám možnost skrytých titulků pro váš film či dokument. Naše vysílání je rozšířeno i do odlehlých končin. Buďte stále v obraze zásluhou našeho aktuálního zpravodajství. Pokud spolu rádi trávíte čas i mimo kanceláře, námi pořádanou party pro celou firmu, si jistě užijete také. V naší reklamní agentuře vám pomůžeme s prezentací vaší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

farmor Praha

Naše firma navrhuje technické zajištění dle přání zákazníka. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Zajistíme pro vás kdekoliv pod širým nebem perfektní celofiremní party. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Vzdělávejte se pomocí našich instruktážních videokazet. Díky našim virtuálním prohlídkám umožníte svým zákazníkům vidět chod firmy i bez jejich osobní návštěvy. Ovládáme velké usilí i vytrvalost a díky tomu můžeme fotit časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Borgis, a.s.

Naše firma si vezme na starost technické zajištění vaší akce. Mezi naše služby patří komunikace s médii. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Postaráme se o bezpečnost vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrý den s Kurýrem, a.s.

Poskytujeme technické zajištění na profesionální úrovni. Užijte si vaši akci bez starostí, starosti přenechte na nás. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Nabízíme dekorace vhodné pro různé účely. U nás je při poskytování mediálních služeb doprava na místo určení samozřejmostí. Naše skryté titulky kopírují zvukovou verzi dialogu. Pokud si s něčím nevíte rady, všechny potřebné informace najdete na našich instruktážních videokazetách. Námi zpracované virtuální prohlídky slouží jako účinný marketingový nástroj pro prezentaci vašich podniků. Při pořizování časosběrných snímků natáčíme jeden předmět, místo nebo činnost ve dlouhém časovém úseku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

J.D.Production, s.r.o.

Poskytujeme veškerou agenturní činnost. Postaráme se o bezpečnost vaší akce. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Jsme připraveni zprostředkovat vám i pronájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio FOOS

Naše firma nabízí klientům kompletní reklamní a propagační služby. Součástí našich služeb je zejména pronájem reklamních ploch. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu. Užijte si vaši akci bez starostí, starosti přenechte na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Mahdal - Video

Postaráme se o propagaci vaší firmy, ať už se věnujete jakémukoli oboru. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu. Naše propagační video vašim zákazníkům okamžitě ukáže to nejlepší, co vaše společnost nabízí. Ovládáme velké usilí i vytrvalost a díky tomu můžeme fotit časosběrné snímky. Díky našim virtuálním prohlídkám umožníte svým zákazníkům vidět chod firmy i bez jejich osobní návštěvy. Soustřeďujeme se s našimi instruktážními videokazetami na široký okruh uživatelů. Naše dokumentární pořady zobrazují skutečnost takovou, jaká doopravdy je. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Díky nám můžete sledovat televizní vysílání třeba přes svůj tablet. Nabízíme audiovizuální tvorbu se zaměřením na počítačovou animaci. Náš zkušený tým pro vás denně připravuje aktuální zpravodajství a informační servis. Naše skryté titulky kopírují zvukovou verzi dialogu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku