Neziskové a dobrovolnické organizace

 
 

Institut Virginie Satirové Česká republika

Naše organizace usiluje o to, aby se humanitární pomoc dostala k lidem, kteří ji potřebují. V rámci našich služeb zajišťujeme poradenství. S našimi klienty jednáme vždy ochotně. Účast na různých setkávání vám může v mnohém pomoci. Pokud jste se ocitli v nouzi, pomůžeme vám. V naší instituci si zakládáme na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost Senior

Naše instituce se zaměřuje na organizaci humanitární pomoci. Jsme Vám k dispozici v oblasti humanitárního poradenství. Na pomoc při našich setkáváních se můžete spolehnout. Díky ochotě jsou naše služby vždy příjemnější. Na nás se mohou obrátit i senioři. Nabízíme široký výběr zajímavých kroužků. Věnujeme se také organizování zábavných volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Klíč

Naše organizace se specializuje na humanitární pomoc. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradit v humanitární oblasti. Rádi vás přivítáme na našich setkáváních. Díky našim kurzům se mnohému přiučíte. Nabízíme široký výběr zajímavých kroužků. Díky volnočasovým aktivitám se skvěle odreagujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Vzájemné soužití

Snažíme se nabídnout potřebnou sociální pomoc. Máme pro vás připraveno spolehlivé poradenství. Pro děti připravujeme zajímavý program. Mládeži dokážeme skvěle zaplnit volný čas. Navštivte také některý z našich naučných kurzů. Z nabídky našich kroužků si jistě vyberete ten pravý. Můžete se u nás zapojit do volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Metodické a evaluační centrum, o.p.s.

Potřebným vždy poskytneme sociální pomoc. Chceme pomoci všem, kteří se ocitli v nouzi. Když se obrátíte na naši společnost, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Našim klientům poskytujeme seriózní přístup. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování potřebné pomoci. Jestli se chcete cítit lépe, rozhodně vám pomůže setkávání s jinými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro duševní zdraví, pobočka Ostrava

Jsme institucí zaměřenou na sociální pomoc. Poskytujeme pomocnou ruku na našich setkáních. Pomoc v nouzi může být pro mnohé záchranou. Serioznost je u nás samozřejmostí. Naše instituce je plná ochotných lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní institut pro integraci osob s omezenou schopností pohybu a orientace České republiky, Krajská organizace Moravskoslezského kraje, o.s.

Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby humanitární pomoci. Pomůžeme vám se setkáváním. Poskytujeme solidní pomoc v nouzi. Naše organizace se věnuje dětem. Navštěvujte naše kroužky. Každý člověk by si měl užívat volnočasové aktivity. Využijte možnosti sjednat si u nás kvalitní rehabilitaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní automotoklub ÚAMK - AMK ZPM OSTRAVA

Poskytnutí sociální pomoci každému, kteří ji potřebuje, je hlavním cílem naší organizace. Setkávání s jinými lidmi může zpříjemnit váš život. Při poskytování humanitární pomoci jsme velice ochotní. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. Pokud jste se dostali do svízelné situace, naše instituce vám může pomoci v nouzi. Dbáme o dodržení maximální serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inmobil - sdružení klubů zdravot. postiž. motoristů

Poskytujeme svým klientům široký sortiment sociální pomoci. Nabízíme terapie, sociální pomoc a nezávazná setkávání. Pomoc v nouzi poskytneme všem potřebným. Nabízíme poradenství ve Vaší těžké situaci. Naše instituce je maximálně ochotná ke svým klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.s.

Naše organizace se zaměřuje na poskytování humanitární pomoci všem osobám, které ji potřebují. Zprostředkujeme Vám také poradenství v náročném životním období. Vytvoříme zajímavý a zábavný program i pro seniory. Navštěvujte naše kroužky. Naše instituce také vykonává různé volnočasové aktivity. V případě potřeby si u nás můžete sjednat i osobní asistenci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku