Ochrana architektury a památek

 

Nadace pro obnovu církevních památek děkanství znojemského

Posláním naší instituce je humanitární pomoc. Účastníme se setkávání, která pořádají neziskové nebo humanitární organizace. To, co tu může být pro každého z nás, je pomoc v nouzi. S každým problémem se můžete obrátit na naše pracovníky, rádi vám poradí. Svým klientům poskytujeme maximální serióznost. Zvolte si ten nejvhodnější z našich zájmových kroužků. V rámci našich služeb zajišťujeme také zábavné volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Českého kubismu

Naše nezisková organizace se zabývá poskytováním humanitární pomoci. Nikdy nevíte, kdy by se pomoc v nouzi mohla hodit i vám. Jednou z našich činností je také poradenství. Pomáháme lidem, kteří se každodenně setkávají s problémy, jejichž vyřešení je nad jejich síly. Zvolte si ten nejlepší z našich zájmových kroužků. Nabízíme vám také různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Havlíček - Záchrana památek a architektury

Zabýváme se humanitární pomocí při mimořádných událostech. Služby naší instituce jsou vždy seriozní. U nás se dočkáte pouze ochotného a vstřícného přístupu. Organizujeme pravidelná setkávání. Nabízíme kroužky různých kategorií. V nabídce našich služeb najdete různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Rudolfa Löwyho a plzeňských židů na záchranu plzeňských synagog

Využijte naši sociální pomoc. Pořádali jsme akci, jejích výtěžek půjde na pomoc lidem v nouzi. Naše nezisková organizace pořádá setkání na různá témata. Naše instituce poskytuje spolehlivé rady, které vám pomohou vyřešit váš problém. Ověřené a seriózní jednání našich pracovníků je zárukou účelného využití získaných finančních prostředků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Koleč

V naší instituci můžete kdykoli požádat o potřebnou sociální pomoc. Poradenství naší instituce vám přijde vhod. Zprostředkujeme pomoc pro děti. Vyberte si některý z našich mnoha kroužků. S volnočasovými aktivitami bude i váš život pestřejší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kostel Sýčina

Naše nezisková a humanitární instituce zajistí kvalitní sociální pomoc. Jsme připraveni vám poradit a pomoci. Ochota už se postará o to, aby byla každá činnost příjemnější. Zvolte si ten nejvhodnější z našich zájmových kroužků. Naše instituce také vykonává různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel Kostela svatého Martina ve Vidhosticích

Činnost naší organizace se zaměřuje na humanitární pomoc. Jestli toužíte po serioznosti, my vám ji můžeme nabídnout. Setkejte se s lidmi, kteří vás mohou obohatit. Neváhejte se obrátit na naši humanitární organizaci, která je velice ochotná. Jsme společnost, která Vám nabídne neziskové poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chotěšovská vlna, o.s.

Naším cílem je zajištění humanitární pomoci. Poskytujeme pomocnou ruku na našich setkáních. Dobrovolníci naší organizace jsou velice ochotní. Nikdy nevíte, kdy by se pomoc v nouzi mohla hodit i vám. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradit v humanitární oblasti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přátelé podlipnických kostelů

Rádi nabídneme humanitární pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují. Naši klienti si cení naší ochoty. V naší organizaci ručíme za serioznost. Poradenství naší instituce je zárukou kvality. Pomáháme lidem, kteří se každodenně setkávají s problémy, jejichž vyřešení je nad jejich síly. Naše nezisková organizace je odborníkem na poskytování pomoci v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tvrz Bernartice, o.s.

Naše instituce se angažuje v poskytování humanitární pomoci. V nouzi u nás najdete pomoc. Naše organizace patří mezi seriózní. Setkávejte se s lidmi, kteří mají podobné problémy. Nabízíme poradenství v náročných životních situacích. Díky příspěvkům a ochotě našich pracovníků jsme mohli pomoci v mnoha oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku