Prostějov

 

MÚ Prostějov - Odbor sociálních věcí

Využijete nabídky služeb samosprávy pro širokou veřejnost. Naše poradenství vám usnadní váš život. Přesvědčte se sami o ochotě našich úředníků. Využijte možnosti poskytování servisu při vyřizování žádostí. Běžně pro Vás máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Prostějov

Každý z vás může využít naši nabídku na účast na politickém životě. Otevřenost naší strany je pro nás zásadní. Vedení strany si vám dovoluje předložit srozumitelné cíle našeho politického působení. Naši členové mají znalosti v různých oblastech. Jsme strana, která Vám ochotně vysvětlí svůj program.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Prostějov - Odbor dopravy

Naše samospráva pečuje o všestranný rozvoj svého území a potřeby svých občanů. Jednou z našich priorit je ochota personálu a spokojenost zákazníka. V oblasti samosprávy můžete u nás využít služeb poradenství. Jsme tu pro vás a máme otevřeno během úředních hodin. Na našem úřadě pro vás vyřizujeme žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Prostějov - Finanční odbor

Kontaktujte naši obecní samosprávu. V naší instituci se setkáte jedině s ochotou. Náš úřad poskytuje také poradenství a další služby spojené s jeho činností. Přijďte na náš úřad v době, kdy má otevřeno, tedy během úředních hodin. Naši zaměstnanci se starají o vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav archeologické památkové péče Brno, veřejná výzkumná instituce

Využijte nabídku účastnit se aktivně politiky. Každý volič, který otevřeně vyjadřuje podporu naší politické straně, je našim důležitým partnerem. Vedoucí pracovníci strany mají ochotu pokračovat i nadále v prosazování všech bodů našeho programu. Na našem programu se podíleli odborníci s vysokou znalostí problematiky svého oboru. Naše cíle jsou samozřejmě srozumitelné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum podpory cizinců

U nás nabídneme sociální pomoc všem potřebným, patříte-li mezi ně, přijďte se o tom přesvědčit. Nabízíme spolehlivé rady. Serioznost naší instituce je prověřena zkušenostmi mnoha klientů. V naší instituci ochotou nešetříme. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Křesťanské společenství Prostějov

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních. Bohoslužba může být opravdu velkým zážitkem. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání. Nabízíme program našich církevních koncertů. Vytváříme možnost účastnit se našich zajímavých přednášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slovo života Prostějov

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k duchovní vyrovnanosti. Snažíme se o maximální pomoci v nouzi. Organizujeme pravidelná a příjemná setkávání. Rádi Vám pomůžeme najít cestu k bohu. Naše bohoslužby zaujmou každého. Věnujeme se pravidelnému tématickému duchovnímu setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanský sbor Prostějov

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. Najděte s námi cestu k bohu. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Posílíme vaši duchovní vyrovnanosti. Naše bohoslužby zaujmou každého. Zabýváme se pořádáním duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církev víry, sbor Prostějov

V naší církevní instituci naleznete útěchu v podobě bohatého duchovního života. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání. Přijměte naši nabídku pomoci na nalezení cesty k bohu. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Umožňujeme posílení duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku