Praha-východ

 

Církev živého Boha sbor Říčany

Naše církevní instituce podporuje duchovní život. Poradíme vám, jaké cesty zvolit k pocitu duchovní vyrovnanosti. Zavítejte na některé z našich setkávání. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Bude nám ctí zprostředkovat Vám cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště ve Zdibech

Členům naší politické strany je nabídnuta účast na politickém životě. Chceme prosadit informační otevřenost všech politických stran. Zaručujeme se za ochotu členů naší politické strany. Prezentujeme se velkými znalostmi z různých oblastí života. Dáváme si záležet na tom, aby naše cíle byly srozumitelné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Nupakách

Nabídku účasti na politickém životě Vám garantujeme. Naší snahou je vysvětlit srozumitelně cíle všem vrstvám našich voličů. Deklarujeme ochotu spolupracovat se stranami podobného názorového spektra. Disponujeme znalostmi z politického života. Základem naší politiky je otevřenost, profesionalita, demokratičnost a akceschopnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mnichovice - městský úřad

Naše samospráva nabízí občanům vybrané úkony veřejné správy. Ochotně vám zajistíme vyřízení vaší žádosti. V naší instituci si zakládáme na ochotě. Máme pro vás v rámci samosprávy připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Různá povolení ke stavbě získáte na našem stavebním úřadě. Neváhejte navštívit naši místní knihovnu. Nabízíme poradenství v oblasti sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odolena Voda - městský úřad

Fungujeme jako samospráva. Pro živnostenskou činnost se u nás zaregistrujte. Přineste nám žádost o stavební povolení a my vám jej vydáme. Jsme součástí Czech Pointu. Navštivte také naši knihovnu. Na našem úřadu naleznete oddělení, kde projednáváme přestupky. Vysvětlíme vám, za jakých podmínek máte nárok na sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klecany - městský úřad

Zvyšování výkonnosti naši samosprávy vás mile překvapí. Pokud si potřebujete vyřídit žádost, dostavte se v úředních hodinách k příslušnému pracovníkovi našeho úřadu. Navštivte nás během úředních hodin. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší instituce. Zaměstnanci našeho stavebního úřadu jsou velice vstřícní. Jako samospráva nezapomínáme také na oblast sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Dětský mozek

V našem centru sociální pomoci vám nabízíme kvalitní podporu. Jsme připraveni vám poradit a pomoci. Naše nezisková organizace je velice ochotná. Poznejte ostatní naše klienty formou vzájemného setkávání. Nikdy nevíte, kdy by se pomoc v nouzi mohla hodit i vám. Dbáme o maximální serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Toušeň - úřad městyse

Naše samospráva se snaží odvádět tu nejlepší činnost. Zastihnete nás telefonicky a osobně během úředních hodin, kdy máme otevřeno. U nás vám rádi poskytneme kompletní služby Czechpointu. Zavítejte také do naší knihovny. Kompetence v poskytování určitých sociálních dávek a služeb přenesl stát na vybrané obce, tzv. obce s pověřeným úřadem a obce s rozšířenou působností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arcidiecézní charita Praha - Dům sv. Gerarda

V naší instituci se zaměřujeme na zajištění humanitární pomoci. Poradenství poskytneme každému, kdo ho potřebuje. Můžete využít naše pravidelná setkávání. U nás se dočkáte pomoci. Seriózností u nás rozhodně nešetříme. Naše práce vyžaduje vcítění se do potřeb lidí a ochotu jim pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Misijní skupina Křesťanské společenství Brandýs nad Labem

Prožijte naplněný duchovní život. Zkuste s námi jít po cestě k Bohu. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Nebudete sami v nouzi, u nás najdete pomoc. Přijďte kdykoli na setkání naší církve. Duchovní setkání je Vám zcela otevřené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku