Olomouc

 

Magistrát města Olomouc - Odbor sociálních věcí

Náš úřad plní úkoly v oblasti samosprávy. Poskytujeme občanům poradenství. Pro náš úřad je důležitá ochota při jednání s občany. Navštivte náš úřad, který má otevřeno během úředních hodin. Při dodržování instrukcí našich zaměstnanců při vyřizování žádosti si ušetříte čas i nervy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů v České republice

Obraťte se na nás v případě obnovení duchovního života. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života. Pomáháme lidem v nouzi. Naše církevní instituce vás zve na naše pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Olomouc

Pro členy naší strany máme nabídku účastnit se politického života. Jsme strana, která Vám ochotně vysvětlí svůj program. Na našem programu se podíleli odborníci s vysokou znalostí problematiky svého oboru. Dbáme na otevřenost naší strany. Jsme specialisté na stanovení a plnění srozumitelných cílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Olomouc - Odbor dopravy

Naše instituce zajišťuje pro občany precizní úkony v působnosti samosprávy. Služby poradenství jsou Vám u nás k dispozici. Dovolujeme si mít otevřeno během úředních hodin. Ochota poradit klientovi je pro nás důležitá. Zabýváme se vyřizováním vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko sociální prevence Olomouc

Nabízíme vám sociální pomoc, přijďte ji využít. Pro vaše náročné období vám nabízíme také možnost poradenství. Jsme organizace, která pomáhá převážně dětem. Zabýváme se nezjištnou pomocí mládeži. Jestliže hledáte způsob, jak využít volný čas, vyberte si z naší široké nabídky kroužků. Organizujeme různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Olomouc - Odbor ekonomický

V rámci samosprávy je pro nás samozřejmostí dodržování veškerých předpisů. Využijte naši pomoc s vyřizováním žádostí. Jsme specialisté na poradenství v oblasti fungování samosprávy. Můžete nás navštívit během úředních hodin, kdy máme otevřeno. Jednou z našich priorit je ochota personálu a spokojenost zákazníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní památkový ústav

V rámci naší strany nabízíme účast na politickém životě. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout. Dáváme si záležet na tom, aby naše cíle byly srozumitelné. Snažíme se být otevření svým voličům. Jsme jednou z politických stran, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z politického fungování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní památkový ústav - Pracoviště archeologie

Naše strana nabízí účast na politickém životě. Dáváme si záležet na tom, aby naše cíle byly srozumitelné. Snažíme se být otevření svým voličům. U naší strany můžete počítat s ochotou. Prezentujeme se velkými znalostmi z fungování politického života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond fetální medicíny

Naše organizace se zaměřuje na poskytování sociální pomoci. Setkávání s ostatními může zpestřit život i vám. Když se obrátíte na naši společnost, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Ujišťujeme Vás, že naše nezisková organizace je velice seriozní. Hlavním cílem naší činnosti je pomoc lidem v nouzi. U nás se shledáte s ochotou a vstřícným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Haimaom

Zajišťujeme humanitární pomoc nemocným, bezprizorním a handicapovaným lidem. Vaše účast na našem setkání Vám může pomoci. Naším cílem je především pomoc v nouzi. Nabízíme poradenství ve Vaší těžké situaci. Zveme vás také na naše zajímavé semináře. Máme pro vás zajímavé kroužky. V rámci našich služeb zajišťujeme také zábavné volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku