Domažlice

 

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Domažlice

Naše strana má pro vás nabídku na účast na politickém životě. Zajistíme srozumitelnou formulaci našich cílů. Členové naší politické strany jsou velice ochotní. Na otevřenost představitelů naší politické strany se můžete spolehnout. Disponujeme znalostmi z politického života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Draženově

Využijte nabídku účastnit se aktivně politiky. Jsme velice otevřenou politickou stranou. Vedení strany si vám dovoluje předložit srozumitelné cíle našeho politického působení. Při spolupráci s představiteli naší politické strany budete spokojeni s jejich ochotou. Jsme strana, jejíž představitelé mají velké znalosti z různých oblastí života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poběžovice - městský úřad

Věnujeme se kvalitní samosprávě. Rádi vám také poskytneme poradenství. Naše samospráva velmi dbá na to, aby měla otevřeno během úředních hodin. Jako samospráva nabízíme maximální ochotu. Zaměřujeme se na plné vybavení místní knihovny. Zasvětíme vás do informací týkajících se sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Staňkov - městský úřad

Naše instituce se zaobírá samosprávou. Naše samospráva si dává záležet na ochotě k obyvatelům. Vyřizování vašich žádostí je možné pouze v úředních hodinách. Během úředních hodin máme otevřeno pro přijímání návštěv. Poskytujeme poradenské služby jednotlivcům i firmám. V naší knihovně si můžete vybrat knihu, která vás bude zajímat a bavit. Poskytujeme sociální dávky potřebným lidem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holýšov - městský úřad

Zapojte se do života města s naší samosprávou. Využijte u nás i možnosti poradenství. Navštivte nás v době, kdy je během úředních hodin otevřeno. V naší instituci se setkáte jedině s ochotou. Požádejte u nás také o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kdyně - městský úřad

Naší náplní je řízení samosprávy. Poskytujeme našim klientům poradenství při vyřizování žádostí. Ochota je pro náš úřad důležitá. Naše samospráva se těší na vaši návštěvu, máme otevřeno během úředních hodin. Pro občany zajišťujeme poradenství. Zabýváme se vedením knihovny. U nás si můžete zažádat o přidělení sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horšovský Týn - městský úřad

Neváhejte využívat služby naší samosprávy. Ochotné jednání na našem úřadě je samozřejmostí. Naši zaměstnanci vám nabízejí možnost poradenství. Pomůžeme vám s vyřizováním žádostí. Pro občany je otevřeno pouze během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bělá nad Radbuzou - městský úřad

Jsme orgánem samosprávy. Poskytujeme pomoc při vyřizování osobních záležitostí a individuálně poradíme každému občanu při řešení jeho problémů. V otázce vyřizování žádostí se, prosím, obraťte na pověřeného pracovníka. V pracovním týdnu má úřad otevřeno během úředních hodin, po které jsou úředníci k dispozici občanům a vyřizují jejich potřeby. Jako samospráva cílíme na maximální ochotu. Zajištění sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domažlice - městský úřad

Naše obec náleží mezi územní samosprávný celek. Jako samospráva disponujeme i službou poradenství. Navštivte nás během úředních hodin, kdy máme otevřeno. Poskytujeme našim klientům poradenství při vyřizování žádostí. V oblasti samosprávy je pro nás ochota nepostradatelná. Zabýváme se rozhodováním v oblasti sociálních dávěk a příspěvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kdyni na Šumavě

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Organizujeme setkávání pro církevní instituce. S naší pomocí naleznete cestu k bohu. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k duchovní vyrovnanosti. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Navštivte nějaké z našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku