Katalog firem > Kraj Vysočina > Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou

 

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Žďár nad Sázavou

S naší stranou můžete využít nabídky účastnit se politického života. Představitelé naší strany jsou k Vám vždy otevření. Naši členové mají znalosti v různých oblastech. Součástí našeho programu jsou jen srozumitelné cíle. Naše politická strana disponuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Bystřice nad Pernštejnem - Odbor dopravy a silničního hospodářství

Členové naší samosprávy se vám budou plně věnovat. Nejen pro zájemce máme otevřeno během úředních hodin. Komunikace, ochota a loajalita je klíčem k úspěšnosti. V rámci našich služeb poskytujeme také poradenství. Díky nám se výrazně zjednodušilo vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště ve Žďáru nad Sázavou

S naší stranou můžete využít nabídky účastnit se politického života. Zaručujeme se za ochotu členů naší politické strany. Jsme strana, na jejíž znalosti se můžete spolehnout. Naše strana si k plnění stanovuje jen srozumitelné cíle. Snažíme se být otevření svým voličům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Měřín - úřad městyse

Klíčovým úkolem naší samosprávy je kvalitní a spolehlivý výkon veřejné správy. Máme vždy otevřeno během úředních hodin. Přesvědčte se sami o ochotě našich úředníků. V rámci samosprávy zajišťujeme vyřizování stížností. Úspěšné a spravedlivé vyplácení sociálních dávek místní samosprávou předpokládá znalost příslušných zákonů, předpisů a místních vyhlášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bobrová - úřad městyse

Působíme jako samosprávní celek. Nejen ohledně řešení vašich požadavků máme otevřeno během úředních hodin. Ochotu pomoci Vám rádi slíbíme. Vyřizování žádostí je možno v naše úřední dny. Pro své občany nabízíme služby poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křižanov - úřad městyse

Výkon veřejné správy zajišťuje samospráva. Máme vždy otevřeno během úředních hodin. Nově přistěhovalí obyvatelé by se měli přihlásit na odboru evidence obyvatel. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo na úřadě. Jako samospráva se soustředíme také na sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nové Veselí - úřad městyse

Naše samospráva se snaží odvádět tu nejlepší činnost. Zastavte se na našem úřadě a využijte rad našich zaměstnanců. Vyřizování žádostí je možno v naše úřední dny. Využijte u nás možnosti služeb Czech Point. Nechcete-li si kupovat knihy, půjčte si je v naší knihovně. Rozhodujeme o poskytování sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolnické centrum Vysočina

Humanitární pomoc může být důležitá pro každého člověka. Během naší činnosti se setkáváme s velkým zájmem našich spoluobčanů podílet se na pomoci postiženým lidem. Náš ochotný přístup bereme jako samozřejmost. Poradenství poskytneme každému, kdo ho potřebuje. Ověřené a seriózní jednání našich pracovníků je zárukou účelného využití získaných finančních prostředků. Pokud jste se ocitli v nouzi, pomůžeme vám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český ombudsman

V naší instituci nabízíme i sociální pomoc. Pokud jste v nouzi, poskytneme vám pomoc. Chtěli bychom vyzdvihnout ochotu našich pracovníků pracovat v souladu s etickým kodexem neziskových a humanitárních institucí. Rádi Vám poradíme, aby pro Vás bylo vše srozumitelné. Využijte možnost setkávat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy. Zapojte se do některého z našich kroužků. Přijďte si k nám užít zajímavé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Misijní skupina Křesťanské společenství Bystřice nad Pernštejnem

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. Naše instituce vám pomůže dojít k duchovní vyrovnanosti. Využijte toho, že naše církevní instituce organizuje různá setkávání. Rádi Vám nabídneme pomoc v nouzi. Přinášíme Vám možnost objevit cestu k bohu. Pravidelně se u nás konají bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku