Kolín

 

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Kolín

Využijte nabídku účastnit se aktivně politiky. Jsme strana, která má v politické oblasti velké znalosti. Zajistíme srozumitelnou formulaci našich cílů. Větší otevřenost k ostatním politickým stranám nám vytváří lepší podmínky pro budoucí spolupráci. Děkujeme všem voličům za ochotu podpořit práci naší strany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Kolíně

Naše politická strana nabízí možnost zúčastnit se politického života. Dáváme si záležet na otevřenosti ke svým voličům. Představitelé naší strany jsou při vyjednávání velice ochotní. Dáváme si záležet na srozumitelnosti našich cílů. Politika strany je založena na zkušenosti a znalosti starších členů a elánu mladých.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stipendijní nadační fond města Kolína, nadační fond

V našem centru sociální pomoci vám nabízíme kvalitní podporu. Můžete využít naše pravidelná setkávání. Využijte toho, že jsme maximálně seriózní instituce. Obraťte se na nás v nouzi, pomůžeme vám. Máme pro vás připraveny kvalitní služby poradenství. Můžete si u nás vybrat z pestré nabídky kroužků. Každý člověk by si měl užívat volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Probační a mediační služba

Naše nabídka na účast na politickém životě vás zaručeně osloví. Naše strana se prezentuje velkými znalostmi v politické oblasti. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout. Zajistíme srozumitelnou formulaci našich cílů. Představitelé naší strany jsou k Vám vždy otevření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Help In Danger - profesní sdružení záchranářů

Seznamte se s nabídkou naší sociální pomoci. Serioznost je u nás samozřejmostí. Pro naši instituci je samozřejmostí ochota. Naše instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými zájmy, jaké máte vy. Zajistíme potřebným pomoc v nouzi. Specializujeme se na poradenství v oblasti neziskové a humanitární pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Budoucnost ŽSÚD

Naše instituce poskytuje humanitární pomoc. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností. Disponujeme finančními prostředky pro pomoc lidem v nouzi. Naše pracovníci vám poskytnou cenné rady. Podílíme se na setkáváních postižených lidí se svými podporovateli. Naše instituce je ochotná pomáhat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Podlipansko, o.p.s.

Naše společnost se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Pracovníci ochotni poradit jsou u nás vždy připraveni. Působíme v oblasti pomoci potřebným v nouzi. Setkávání se s lidmi podobných problémů, která organizujeme, vám může hodně pomoci. Víme, že serioznost dokáže vše zpříjemnit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura pro zemědělství a venkov Kolín

Naše politická strana Vám ráda nabídne možnost účastnit se politického života. Naší snahou je vysvětlit srozumitelně cíle všem vrstvám našich voličů. Členové naší strany jsou otevřeni nápadům a názorům voličů. Naše strana je velice ochotná. Disponujeme znalostmi z politického života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká strana sociálně demokratická

Abyste věděli co se děje, využijte možnosti účastnit se politického života. Zaměřujeme se na plnění srozumitelných cílů. Jsme strana, která Vám ochotně vysvětlí svůj program. Díky našim znalostem z politické oblasti má náš program smysl. Zaručujeme se za otevřenost svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Kolín

Vykonáváme samosprávu. Jsme úřad s velkou ochotou poradit svým občanům. I pro vás máme připraveny v rámci samosprávy služby našeho poradenství. Jsme tu pro vás v rámci vyřizování žádostí. Nejen ohledně řešení vašich požadavků máme otevřeno během úředních hodin. Vydáváme povolení k vedení živnosti. Vyřídíme Vám možnost koncesně podnikat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku