Blansko

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Blansku- Církev československá husitská

Jsme tou správnou volbou, pokud chcete oživit svůj duchovní život. Naše církev zajišťuje setkávání lidí. Můžete se na nás obrátit, pokud budete potřebovat pomoc v nouzi. Bohoslužby jsou u nás pravidelně. Využijte některé z našich duchovních setkání. V rámci farnosti pořádáme i různé výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Blansko - Odbor vnitřních věcí

V naší instituci nabízíme klientům kvalitní výkon úkonů samosprávy. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti samosprávy. Pro náš úřad je důležitá ochota při jednání s občany. Jako samospráva jsme vám k dispozici, je otevřeno během úředních hodin. Jsme schopni vyřídit náležitosti spojené s matriční agendou. Dáváte -li přednost elektronické komunikaci, máte možnost použít terminál Czech Point.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Boskovice - Odbor dopravy

Naše samospráva poskytuje různé služby svým občanům. Správný postup při vyřizování vaší žádosti vám sdělí pracovník daného úseku. Nabízíme služby včetně poradenství. Ochota našich zaměstnanců je jedním z našich hlavních cílů. Podatelna úřadu je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diecézní charita Brno

Zapojujeme se do projektů souvisejících s humanitární pomocí. Jsme poskytovatel pomoci v nouzi. Nabízíme bohatý program pro seniory. Rádi poskytneme pomoc i dětem. Můžete si u nás vybrat z pestré nabídky kroužků. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Blansko - Linka důvěry Blansko

Humanitární pomocí se u nás zaobírají odborníci. Naše instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Setkávání s jinými lidmi může zpříjemnit váš život. Máme pro vás maximálně ochotný personál. Řadíme se mezi seriózní neziskové a humanitární organizace. Využijte i možnosti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Blansku

Naše politická strana vám nabízí účast na politickém životě. Máme znalosti z fungování legislativy a politických procesů. V našem programu najdete i aspekt otevřenosti našich představitelů. Jsme strana s velkou ochotou poradit svým voličům. Program naší politické strany se skládá jen ze srozumitelných cílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond VITA HUMANA, nadační fond- Nadace pro podporu zdraví

Přinášíme sociální pomoc. V jednání s námi serioznost nechybí. Můžeme vám nabídnou službu pomoci v nouzi. Pořádáme speciální kroužky. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Boskovicích - Českobratrská církev evangelická

Zaměřujeme se na naplnění kvalitního duchovního života. U nás se dočkáte potřebné pomoci v nouzi. Ukážeme správný směr cesty k bohu. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života. Přijďte za námi na setkání naší církve. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické - Českobratrská církev evangelická v Olešnici na Moravě

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Díky bohoslužbě se vždy budete cítit lépe. Věnujeme se pravidelnému tématickému duchovnímu setkávání. Naše farnost má svého vedoucího faráře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické - Českobratrská církev evangelická ve Vanovicích

U nás naplníte vaše duchovní životy. Svou cestu k bohu najdete i vy. Bude dám potěšením podílet se na vaší duchovní vyrovnanosti. Už mnoha lidem se po setkání s námi změnil život k lepšímu. Zabýváme se organizací bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku