Břeclav

 

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Břeclav

Rádi Vám nabízíme účast na politickém životě. Deklarujeme ochotu spolupracovat se stranami podobného názorového spektra. Větší otevřenost k ostatním politickým stranám nám vytváří lepší podmínky pro budoucí spolupráci. Naši členové mají znalosti v různých oblastech. Jsme specialisté na stanovení a plnění srozumitelných cílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajský úřad Jihomoravského kraje - Odbor dopravy

Seznamte se s naší samosprávou. Pracujeme vždy spolehlivě a s ochotou k vám. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou s vyřizováním vaší žádosti. V naší samosprávě vám poskytneme i poradenství. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřídíme vaše požadavky v nejrychlejším čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Břeclavi

Využijte nabídky naší strany na účast na politickém životě. Máme znalosti z fungování legislativy a politických procesů. Naší snahou je vysvětlit srozumitelně cíle všem vrstvám našich voličů. Jsme strana s velkou ochotou poradit svým voličům. Základem naší politiky je otevřenost, profesionalita, demokratičnost a akceschopnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Ledňáček

V neziskové a humanitární instituci se zaměřujeme na sociální pomoc. Jestli se chcete cítit lépe, rozhodně vám pomůže setkávání s jinými lidmi. V naší instituci ručíme za serioznost. Využijte také možnosti poradenství v těžkých chvílích. V naší kompetenci je rovněž pomoc v nouzi. Rádi vám u nás vše ochotně vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boleradice - úřad městyse

Jsme strana, která se zasazuje o lepší fungování samosprávy. Samospráva funguje během úředních hodin. V rámci samosprávy poskytujeme veškeré poradenství. Snadno Vám zajistíme i služby Czech Point. Na našem úřadě můžete navštívit také knihovnu. Obce jsou přirozeným reprezentantem těch, kterých se výplata sociálních dávek dotýká nejvíce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Drnholec - úřad městyse

Naší náplní je řízení samosprávy. Ochotu poradit nabízíme na prvním místě. Přihlaste sebe i své děti na oddělení evidence obyvatel. Zaměstnanci stavebního úřadu Vám ochotně poradí s novou stavbou. Pro naše klienty jsme zřídili knihovnu. Zajistíme ochranu všem dětem. Jako samospráva nezapomínáme také na oblast sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Velké Němčice - úřad Městyse

Každoročně se můžete seznámit s činností naší samosprávy ve výroční zprávě. Rádi se vám budeme věnovat během otevřených úředních hodin. Naší prioritou je především ochota. Náš odbor se zaměřuje na rychlé vyřizování žádostí. Naši knihovnu budete mít vždy po ruce. Jako samospráva se zabýváme sociálními dávkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diecézní charita Brno

Naše instituce pořádá různé sbírky pro humanitární pomoc. U nás se shledáte s ochotou a vstřícným přístupem. Jsme společnost, která Vám nabídne neziskové poradenství. Jsme ochotni pomoci v nouzi. Setkávání lidí s podobnými problémy probíhá v naší instituci. Zabýváme se nezjištnou pomocí seniorům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Mikulově

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Naše setkávání v rámci církve můžete navštívit i vy. Jsme církev, u které najdete cestu k bohu. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farnost Evangelické církve metodistické v Mikulově - sbor Valtice

Je na vás, jaký duchovní život zvolíte. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Naučíme Vás, jak najít cestu k bohu. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k duchovní vyrovnanosti. Pořádáme zajímavá setkávání. Využijte příležitosti k účasti na pravidelných bohoslužbách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku