Beroun

 

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Beroun

Naši nabídku účastnit se politického života může využít každý člen strany. Plníme jen srozumitelné cíle. Představitelé naší strany mají velké znalosti v politice. Představitelé naší strany jsou při vyjednávání velice ochotní. Snažíme se být otevření svým voličům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Beroun - Odbor dopravy

Naše samospráva se zabývá veřejnými záležitostmi a hospodařením územního celku. Služby poradenství jsou Vám u nás k dispozici. Náš samosprávní celek je velice ochotný. Přijďte nás navštívit, máme otevřeno během úředních hodin. Zabýváme se vyřizováním všech vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církev živého Boha sbor Archa Hořovice

Na pestrý duchovní život se zaměřujeme v naší církevní instituci. Dojděte díky nám k opravdovému osvobození a poznání duchovního světa se vší pokorou. Pronikněte do světa víry a přijďte na naše setkání. Pomáháme každému, kdo se ocitne v nouzi. Pomůžeme Vám najít cestu k bohu. Naše činnost spočívá v pořádání pravidelných duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlštejn - úřad městyse

Součástí naší aktivity je zajišťování samosprávy. Komunikace, ochota a loajalita je klíčem k úspěšnosti. Naši zaměstnanci vám nabízejí možnost poradenství. Náš úřad přijímá žadatele v době úředních hodin. Naši zaměstnanci se zabývají vyřizováním žádostí občanů. Zveme Vás do naší knihovny. Obce jsou přirozeným reprezentantem těch, kterých se výplata sociálních dávek dotýká nejvíce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svatojánská společnost

Věnujeme se zejména sociální pomoci. Jsme ochotní pomoci všem potřebným. Specializujeme se na humanitární pomoc a seriózně můžeme říct, že naše práce vykazuje všechny prvky profesionality. Poradenství poskytneme každému, kdo ho potřebuje. Všem v nouzi vždy ochotně pomůžeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Probační a mediační služba

Naše politická strana nabízí účast na politickém životě. Přečtěte si srozumitelné cíle naší strany. Jsme otevřeni novým politickým směrům. Na ochotu naší strany se můžete spolehnout. Naši členové mají znalosti v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ISKCON Centrum pro védská studia

Naše církev vám poradí jak žít kvalitní duchovní život. V nouzi u nás získáte pomoc. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Svou cestu k bohu naleznete spolu s námi. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Zavítejte také do našeho Hnutí Hare Krišna. Využijte také možnosti navštívit naše přednášky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanská poradna Beroun

S námi dodáte humanitární pomoc tam, kde je potřeba. Vaše účast na našem setkání Vám může pomoci. Ujišťujeme Vás, že naše nezisková organizace je velice seriozní. Pořádali jsme akci, jejích výtěžek půjde na pomoc lidem v nouzi. Kroužky dokáží výborně rozvíjet schopnosti a osobnost. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stacionář sv. Anežky Farní charita Beroun

Naše organizace usiluje o to, aby se humanitární pomoc dostala k lidem, kteří ji potřebují. Můžeme vám nabídnou službu pomoci v nouzi. Služby poradenství naší instituce zaručeně oceníte. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností. Pomáháme všem opuštěným seniorům. Pro každého jsou tu volnočasové aktivity. Využijte našeho osobního asistenta.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanská demokratická strana

Přinášíme Vám nabídku účasti na politickém životě. Zaměřujeme se na plnění srozumitelných cílů. Jsme politická strana zaměřená na ochotné jednání s voliči. Chceme prosadit informační otevřenost všech politických stran. Zaměřujeme se na dodržování demokracie. Za svobodu se budeme vždy bít.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku