Plzeň-sever

 

Český svaz ochránců přírody - ZO 26/02

S humanitární pomocí můžete pomoct i vy. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti životního poradenství. Jsme organizace, která si zakládá na velké serioznosti. Poskytujeme pomoc v nouzi všem potřebným. Při poskytování potřebné pomoci se vyznačujeme velkou ochotou. Můžete využít naše pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení občanů Exodus

V případě humanitární krize poskytujeme humanitární pomoc. Jsme opravdu seriózní instituce. Setkávání s ostatními dokáže zvednout náladu. Přinášíme i možnost poradenství. Naše instituce poskytne pomoc v nouzi. U nás narazíte vždy na ochotné pracovníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kralovice - Odbor dopravy

Náš samosprávní úřad se postará o dobré klima vašeho města. Naše instituce je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Naší službou je vyřizování Vašich žádostí. Poradenské služby našeho úřadu zvyšují spokojenost občanů s naší činností. Máme pro veřejnost otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz ochránců přírody Manětínsko

Naše organizace se snaží o poskytnutí humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje. Jsme společnost zaměřená na neziskové služby s ochotnými dobrovolníky. Poskytujeme služby maximálně seriózně. S naší činností se můžete pravidelně setkávat na našich webových stránkách. V naší kompetenci je rovněž pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Kukeně - VOM, s.r.o.

Náš pečlivý a zkušený personál odvádí v oblasti autodopravy kvalitní služby. Naše společnost je schopna zajistit nadstandardní kvalitu poskytovaných služeb díky zkušeným zaměstnancům s dostatkem znalostí. Využijte služeb naší silniční dopravy a přepravy. V oblasti dopravy a přepravy je cílem naší firmy také rychlost. Znalost oboru je pro nás důležitá. U naší přepravní společnosti můžete počítat se seriózním jednáním. Naše dopravní firma je tou nejlepší volbou na stěhování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Hnát - Ekotrans

K hlavním činnostem naší společnosti patří autodoprava. Naše společnost se specializuje na osobní dopravu a přepravu. Naše firma se zabývá kamionovou dopravou. Díky naší profesionalitě a kvalitě nabízených služeb z oblasti mezinárodní dopravy a přepravy máme řadu spokojených zákazníků. Specializujeme se na zajištění služeb z oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy. Nabízíme vám spolehlivou přepravu nadměrného nákladu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČSAD autobusy Plzeň, a.s.

Naše autodoprava je rychlá a spolehlivá. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Velmi důležitou hodnotou je pro nás serióznost. Nabízíme levnou dopravu a přepravu, která je rychlá. Máme odborné znalosti v oblasti silniční dopravy. Naše autobusová firma Vás dopraví kamkoliv. Při přepravě zájezdu se na nás můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální pracoviště Kralovice

Náš státní úřad se prioritně snaží o včasné vyřízení všech podání a žádostí, tak aby klienti byli maximálně spokojeni. Pracovníci našeho úřadu vám rádi kdykoli pomohou. Svou žádost můžete podat na oddělení, které je vyřizuje. Jednotlivé odbory našeho státního úřadu můžete navštívit během úředních hodin. Poskytneme vám takové poradenství, na které se můžete bez obav spolehnout. Přihlaste nový pozemek na našem katastrálním úřadě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Nýřany

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Rodiče našich dětí jsou spokojeni s kvalitou personálu naší mateřské školy. K našemu vybavení náleží příjemná jídelna. Součástí naší instituce je i družina. Zapište se do našeho oboru fotograf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lovecký restaurant Rudolf II.

Přijďte ocenit naše kvalitní restaurační služby. Kvalita našich služeb je ověřena mnoha spokojenými zákazníky. Pro nás je ochota vyjít vstříc každému klientovi naší základní vlastností. Využijte naše služby, zajistíme vám bohatý a chutný raut. Nabízíme kuřácké prostory. V naší restauraci máte vyhrazeny i nekuřácké prostory. Nabízíme Vám posezení v prostředí naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku