Litoměřice

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Litoměřicích

Naplníme váš duchovní život. Přijměte naši možnost setkávání. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Naším cílem je poskytovat pomoc v nouzi. Nacházejte s námi cestu k bohu. Bohoslužby jsou naší hlavní církevní činností. Připravujeme zajímavá duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Bohušovicích nad Ohří

Obohatíme Váš duchovní život. Moc rádi vás uvidíme při našich společných setkáváních. V naší církvi jistě najdete cestu k bohu. Dojděte díky nám k opravdovému osvobození a poznání duchovního světa se vší pokorou. Přijďte na naše bohoslužby. Nabízíme možnost společných duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Lovosicích

Zabýváme se duchovním životem a životem víry. Vydejte se s námi na správnou cestu k bohu. Najdete u nás místo k setkávání. Nabízíme pomocnou ruku pro lidi v nouzi. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. Přicházíme s možností společných duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Libochovicích

Nezanedbávejte svůj duchovní život. Naučíme Vás, jak nabídnout ostatním pomoc v nouzi. Pomůžeme vám najít duchovní vyrovnanost. Najděte s námi svou cestu k bohu. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Pořádáme obřady a duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Litoměřice

Rádi Vám nabízíme účast na politickém životě. Větší otevřenost k ostatním politickým stranám nám vytváří lepší podmínky pro budoucí spolupráci. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout. Program naší politické strany se skládá jen ze srozumitelných cílů. Naše strana se prezentuje velkými znalostmi v politické oblasti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Hans Krása - Terezín

S humanitární pomocí může být vše jednodušší. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. Zavazuje nás ochota českých občanů přispívat na naši činnost. Obraťte se na nás v nouzi, pomůžeme vám. Naše organizace se zabývá poradními setkáními. Seriozní jednání je vždy velice důležité.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roudnice nad Labem - městský úřad

Neváhejte využít služby naší samosprávy. Naše instituce má otevřeno během úředních hodin pro klienty. Na naší radnici se konají i svatební obřady. Pomůžeme Vám založit živnost. Zaměstnanci našeho stavebního úřadu jsou velice vstřícní. Rádi Vás uvítáme v naší knihovně. Snažíme se o rychlé vyřízení vaší žádosti o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Litoměřice - městský úřad

Úřady samosprávy jsou tady pro vás. Ochotně vám pomůžeme se službami naší organizace. V rámci našich služeb nabízíme poradenství. Vyřizujeme evidenci obyvatel. Vyberte si termín námi poskytovaných svatebních obřadů. U nás si můžete živnost založit, přerušit i ukončit. Pomocí Czech Pointu si u nás můžete obstarat na počkání např. výpis z rejstříku trestů nebo ověřený výstup z některého z dalších centrálních registrů. Jako samospráva fungujeme i v oblasti sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohušovice nad Ohří - městský úřad

Poskytujeme vám spolehlivé služby samosprávy. Jako samospráva sázíme vždy na ochotu. Přijďte k nám a dohodněte, jak bude vypadat váš svatební obřad. Získejte ověřené výstupy z registrů pomocí služby Czech Point. Máme pro vás bohatou a zajímavou knihovnu. Jako samospráva se zaměřujeme na sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úštěk - městský úřad

V rámci samosprávy kontrolujeme a řídíme věci veřejné. Na našem úřadě narazíte na ochotu. Poradenství je poskytováno v rámci našich služeb. Jednotlivé orgány našeho úřadu mají otevřeno během svých úředních hodin. V rámci samosprávy zaštiťujeme vyřizování stížností. Jako samospráva fungujeme i v oblasti sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku