Katalog firem > Jihočeský kraj > Český Krumlov

Český Krumlov

 

Českokrumlovský nadační fond Malého Vítka

Naší náplní je poskytování sociální pomoci. Zabýváme se humanitární pomocí dětem. Mládež se ráda přijde pobavit do naší instituce. Kroužky dokáží zpříjemnit život každému. Díky volnočasovým aktivitám se skvěle odreagujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Frymburk - úřad městyse

Naši členové jsou součástí obecní i krajské samosprávy. Naši zaměstnanci mají otevřeno během úředních hodin. Pokud si nebudete vědět rady, rádi vám poradíme. Ochota je při jednání našich zaměstnanců prioritou. Seznamte se s možností využít poradenství při vyřizování žádostí. Každou žádost o sociální dávky projednáváme zvlášť.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Probační a mediační služba

Našim straníkům nabízíme účast na politickém životě. Větší otevřenost k ostatním politickým stranám nám vytváří lepší podmínky pro budoucí spolupráci. Součástí našeho programu jsou jen srozumitelné cíle. Jsme strana, na jejíž znalosti se můžete spolehnout. Naše strana je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Podněty.cz

Naše sociální pomoc je připravena pro všechny, kteří ji potřebují. Naší činností se řadíme mezi seriózní instituce pracující v oblasti humanitární pomoci. Nabízíme upřímnou pomoc v nouzi. Pomůžeme vám se setkáváním. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti životního poradenství. Pracovníci naší instituce s vámi budou jednat vždy s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajinak, o.s.

Naše společnost se zaměřuje na poskytování humanitární pomoci. Instituce, kterou provozujeme, nabízí také poradenství. Naše instituce využívá ochotu lidí pomoci lidem v zasažených oblastech. Pečujeme o serióznost služeb poskytovaných našim klientům. Nabízíme terapie, sociální pomoc a nezávazná setkávání. Díky pomoci v nouzi může žít mnoho jedinců lepší život. Přidejte se k naší neziskové organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řeckokatolická farnost v Českých Budějovicích

V naší církevní instituci mají lidé možnost setkat se s duchovním životem. Pořádáme společná setkávání. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Náš cíl je vaše duchovní vyrovnanost. Naše duchovní setkání mají příjemnou atmosféru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa Chráněné krajinné oblasti Blanský les

Pro členy naší strany máme nabídku účastnit se politického života. Naše strana se zaručí za ochotu svých členů při vyjednávání. Naší snahou je vysvětlit srozumitelně cíle všem vrstvám našich voličů. Prezentujeme se velkými znalostmi z různých oblastí života. Chceme prosadit informační otevřenost všech politických stran.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanská demokratická strana

Dáváme si záležet na nabízení účasti na politickém životě. Prezentujeme se velkými znalostmi z různých oblastí života. Každý volič, který otevřeně vyjadřuje podporu naší politické straně, je našim důležitým partnerem. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Demokracie pro nás vždy bude klíčové téma. Naše strana si svobody velmi cení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká strana sociálně demokratická

Naší nabídce na účast na politickém životě neodoláte. Naše strana se zaručí za znalosti v oblasti politiky. Zajistíme srozumitelnou formulaci našich cílů. Naše politická strana je velice otevřená novým nápadům. Jsme strana, která si zakládá na své ochotě ke členům i voličům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boletice - úřad vojenského újezdu

Činnost naši samosprávy přispívá ke spokojenosti občanů. Při jednání s občany je důležitá ochota. Přijďte si vaše žádosti vyřídit k nám na úřad. Naši klienti u nás využívají také služeb poradenství. Využijte naší nabídky Czech Pointu. Vyřídíme pro vás i žádost o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku