Katalog firem > Pardubický kraj > Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí

 

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Ústí nad Orlicí

Pro členy naší strany máme nabídku účastnit se politického života. Svůj program tvoříme na základě svých předešlých znalostí. Jsme strana, jejíž členové jsou velice ochotní. Plníme jen srozumitelné cíle. Jsme otevřeni novým názorům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení KONTAKT Ústí nad Orlicí

Naše instituce je ochotna poskytnout humanitární pomoc. Všichni členové naší organizace Vám ochotně poradí i pomohou s Vaší situací. U nás se dočkáte potřebné serióznosti. Kroužky dokáží zpříjemnit život každému. Zajišťujeme také smysluplné volnočasové aktivity pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústí nad Orlicí - městský úřad

Jsme orgánem, který plní funkci samosprávy. Zajišťujeme komplexní poradenství. Jedním z předpokladů je ochota se vzdělávat a učit se novým věcem. Nově přistěhovalí obyvatelé by se měli přihlásit na odboru evidence obyvatel. Kdykoliv si chcete přečíst knihu, nemusíte ji kupovat, od toho je tu naše knihovna. Kompetence v poskytování určitých sociálních dávek a služeb přenesl stát na vybrané obce, tzv. obce s pověřeným úřadem a obce s rozšířenou působností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brandýs nad Orlicí - městský úřad

Naše samospráva je připravena okamžitě pomoci v případě jakékoliv mimořádné situace. Poradenství od naší samosprávy vám v mnohém pomůže. Naše pracoviště zajišťuje služby Czech Point. Využijte toho, že se přímo na úřadě nachází také knihovna. Každý se může jednou ocitnout v tíživé životní situaci, proto tu jsou naše sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Genius loci Sudslava o.s.

V naší instituci vám ochotně poskytneme potřebnou sociální pomoc. Na naše rady v neziskové oblasti se můžete spolehnout. Ochota našeho personálu vás příjemně překvapí. Můžete se spolehnout, že jsme opravdu seriózní. To, co tu může být pro každého z nás, je pomoc v nouzi. Pořádáme vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Probační a mediační služba

Naše strana je ta správná, pokud se chcete účastnit politického života. Naši kandidáti prokazují dobré znalosti regionů, za které kandidují. Děkujeme všem voličům za ochotu podpořit práci naší strany. Dáváme si záležet na tom, aby naše cíle byly srozumitelné. Představitelé naší strany jsou k Vám vždy otevření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Jednoty bratrské v Ústí nad Orlicí

V naší církevní instituci naleznete útěchu v podobě bohatého duchovního života. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Katolická církev zajišťuje pomoc potřebným. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Připravujeme církevní program i pro děti. V rámci našich služeb se také podílíme na organizaci zajímavých výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Jednoty bratrské v Chocni

Nabízíme naplnění Vašeho duchovního života. Poradíme vám, jaké cesty zvolit k pocitu duchovní vyrovnanosti. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. Potřebným poskytujeme pomoc v nouzi. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Jednoty bratrské v Králíkách

Nabízíme duchovní prostředky k úspěšnému naplnění duchovního života. V naší církvi jistě najdete cestu k bohu. Potřebným poskytujeme pomoc v nouzi. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Pro Vaše děti jsme tím správným duchovním místem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evropský dům Králiky

Naše společnost se snaží o poskytnutí humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje. Naše instituce organizuje pravidelná setkávání. Využijte také možnosti poradenství ve Vaší těžké situaci. Díky pomoci v nouzi může žít mnoho jedinců lepší život. U nás se lze spolehnout na serioznost. Neváhejte se obrátit na naši humanitární organizaci, která je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku