Louny

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Žatci

Zabýváme se neformálním vzdělávání v oblasti duchovního života. U nás může být vaše cesta k Bohu velmi jednoduchá. Pronikněte do světa víry a přijďte na naše setkání. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Přijďte na naše duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Louny

Neodmítejte účast na politickém životě, kterou nabízíme. Naše strana je velice ochotná. Zajistíme srozumitelnou formulaci našich cílů. Naše strana je otevřená novým členům. Naši členové mají znalosti v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Žatci

V naší církevní instituci se zaměřujeme na kvalitu duchovního života. Orientujeme se na pomoc potřebným v nouzi. Najděte pravý duševní klid a vyrovnanost. Pomůžeme Vám najít cestu k bohu. Setkáváme se rádi s lidmi podobného mínění. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel Kostela svatého Martina ve Vidhosticích

Činnost naší organizace se zaměřuje na humanitární pomoc. Jestli toužíte po serioznosti, my vám ji můžeme nabídnout. Setkejte se s lidmi, kteří vás mohou obohatit. Neváhejte se obrátit na naši humanitární organizaci, která je velice ochotná. Jsme společnost, která Vám nabídne neziskové poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Probační a mediační služba

Našim členům nabízíme účast na politickém životě. Díky našim znalostem z politické oblasti má náš program smysl. Dbáme na otevřenost naší strany. Deklarujeme ochotu spolupracovat se stranami podobného názorového spektra. Přečtěte si srozumitelné cíle naší strany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum služeb pro zdravotně postižené Žatec o.s.

Humanitární pomoc je hlavním posláním naší instituce. Instituce, kterou provozujeme, nabízí také poradenství. Díky příspěvkům a ochotě našich pracovníků jsme mohli pomoci v mnoha oblastech. Chtěli bychom vytvořit prostor k setkávání lidí dobré vůle. Naše organizace je tou pravou, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Každý senior se může skvěle pobavit přímo v naší instituci. Nabízíme pomoc osobního asistenta.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Křesťanské společenství Žatec

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Přinášíme možnost našich společných církevních setkávání. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. Pomůžeme vám s duchovní vyrovnaností. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Provozujeme prostory pro duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv

Naše politická strana vám nabízí účast na politickém životě. Máme znalosti z fungování legislativy a politických procesů. U naší strany můžete počítat s ochotou. Vedení strany si vám dovoluje předložit srozumitelné cíle našeho politického působení. Jednou z našich reprezentativních vlastností naší strany je otevřenost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Využijte nabídky naší strany účastnit se politického života. Na otevřenost představitelů naší politické strany se můžete spolehnout. Naším záměrem je stanovení srozumitelných cílů. Jsme strana, která má v politické oblasti velké znalosti. Na ochotu naší strany se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura pro zemědělství a venkov Louny

Možnost účastnit se na politickém životě je jednou z nabídek naší strany. Zaručujeme, že naše cíle jsou srozumitelné. Děkujeme všem voličům za ochotu podpořit práci naší strany. Jsme jednou z politických stran, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z politického fungování. Větší otevřenost k ostatním politickým stranám nám vytváří lepší podmínky pro budoucí spolupráci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku