Vsetín

 

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Vsetín

Jsme politická strana, která nabízí účast na politickém životě. Základem naší politiky je otevřenost, profesionalita, demokratičnost a akceschopnost. Zaměřujeme se na plnění srozumitelných cílů. Jsme strana s velkou ochotou poradit svým voličům. Prezentujeme se velkými znalostmi z fungování politického života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církev živého Boha sbor Králové slávy Valašské Meziříčí

Zaměřujeme se na péči našich věřících v oblasti duchovního života. Poradíme Vám, jak najít cestu k bohu. Naučíme Vás, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. Zavítejte na setkání naší církve. Můžete k nám zavítat na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště ve Valašském Meziříčí

Nabídku účasti na politickém životě Vám garantujeme. Větší otevřenost k ostatním politickým stranám nám vytváří lepší podmínky pro budoucí spolupráci. Při spolupráci s představiteli naší politické strany budete spokojeni s jejich ochotou. V programu naší strany najdete jen srozumitelné cíle. Jsme politická strana, která disponuje velkými znalostmi v legislativě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Východomoravský seniorát Českobratrské církve evangelické

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Objevíte u nás svou cestu k bohu. Jsme schopni vám pomoci s posílením duchovní vyrovnanosti. Jsme tu pro každého z vás, abychom vám pomohli z nouze. Pořádáme setkání našich členů. Českobratrská církev evangelická podává pomocnou ruku druhým v mnoha různých směrech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Velké Lhotě

V naší církevní instituci se zaměřujeme na kvalitu duchovního života. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Začněte u nás svou cestu k bohu. Na našem setkávání jsou všichni vítáni. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Valašském Meziříčí

Vedeme klienty k rozvíjení jejich duchovního života. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na naši instituci. Organizujeme setkávání pro církevní instituce. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí

Obohaťte si svůj duchovní život. S naší církví najde cestu k bohu každý. Dojděte díky nám k opravdovému osvobození a poznání duchovního světa se vší pokorou. Změňte svůj pohled na církevní instituce díky českobratrské církvi evangelické. Na náš koncert s duchovní tematikou může přijít každý. U nás máte šanci podívat se také na zajímavou výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - hospic Citadela

Zaměřujeme se na péči našich věřících v oblasti duchovního života. U nás naleznete útěchu i pomoc v nouzi. Setkáváme se rádi s lidmi podobného mínění. S námi můžete najít cestu k bohu. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Vsetíně (horní sbor)

V naší církevní instituci se můžete vrátit zpět k duchovnímu životu. Pronikněte do světa víry a přijďte na naše setkání. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Poskytneme Vám pomoc při hledání cesty k bohu. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Uvidíte, že bohoslužba vám nabídne to správné řešení. Poradíme Vám, jak uspořádat církevní koncert.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Liptálu

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. Českobratrská církev evangelická se angažuje v pomoci ostatním. Členové naší církve mohou u nás využít možnosti ubytování. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb. U nás můžete pořádat jakýkoliv koncert. Vytváříme možnost účastnit se našich zajímavých přednášek. Přidejte se na naši duchovní meditaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku