Ostatní instituce

 

Koordinační středisko pro resortní zdravotnické informační systémy

Našim členům nabízíme účast na politickém životě. Na našem programu se podíleli odborníci s vysokou znalostí problematiky svého oboru. Naše strana je otevřená novým členům. V programu naší strany najdete jen srozumitelné cíle. Naše strana je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nejvyšší kontrolní úřad

Neodmítejte účast na politickém životě, kterou nabízíme. Disponujeme znalostmi z politického života. Naše strana si dává záležet na ochotném přístupu k voličům. Námi plánovaný ekonomický růst zajistí naší zemi přebytek státního rozpočtu. Naši svobodu budeme vždy hájit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český telekomunikační úřad

Nabídka účasti na politickém životě je u nás garantována. Naše strana je velmi znalá v různých politických oblastech. Zaměřujeme se na plnění srozumitelných cílů. Na otevřenost představitelů naší politické strany se můžete spolehnout. Součástí našeho programu je i ochrana spotřebitele. Ve svém programu vás chceme seznámit s naší strategií ekonomického růstu a prosperity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav mezinárodních vztahů

Jsme politická strana, která vám nabízí účast na politice. V programu naší strany najdete jen srozumitelné cíle. Zaručujeme se za ochotu členů naší politické strany. Otevřenost naší strany je pro nás zásadní. Ekonomický růst a bohatství jsou předpokladem pro vybudování úspěšné občanské společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rada vlády ČR pro výzkum a vývoj

Neodmítejte účast na politickém životě, kterou nabízíme. Vedoucí pracovníci strany mají ochotu pokračovat i nadále v prosazování všech bodů našeho programu. Na naši stranu se můžete spolehnout díky našim velkým znalostem z politického života. Otevřenost naší strany je pro nás zásadní. Zajistíme srozumitelnou formulaci našich cílů. Námi plánovaný ekonomický růst zajistí naší zemi přebytek státního rozpočtu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bezpečnostní informační služba

Nabízíme Vám účast na politickém životě. Jsme strana, na jejíž znalosti se můžete spolehnout. Zaručujeme se za otevřenost svých členů. Naším záměrem je stanovení srozumitelných cílů. Ve svém programu vás chceme seznámit s naší strategií ekonomického růstu a prosperity. Jsme velmi demokratickou stranou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grantová agentura České republiky

Naše strana je proslulá nabízením účasti na politickém životě. Otevřenost naší strany je pro nás zásadní. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout. Naše strana se prezentuje velkými znalostmi v politické oblasti. Program naší politické strany se skládá jen ze srozumitelných cílů. Ekonomický růst a bohatství jsou předpokladem pro vybudování úspěšné občanské společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rada vlády ČR pro záležitosti romské komunity

Jsme politická strana, která vám nabízí účast na politice. Dáváme si záležet na otevřenosti ke svým voličům. Naše strana je velice ochotná. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Jsme politická strana, která disponuje velkými znalostmi v legislativě. Ve svém programu vás chceme seznámit s naší strategií ekonomického růstu a prosperity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání

Nabídka účasti na politickém životě je u nás samozřejmostí. Naše strana si dává záležet na ochotném přístupu k voličům. Dbáme na otevřenost naší strany. Politika strany je založena na zkušenosti a znalosti starších členů a elánu mladých. Námi plánovaný ekonomický růst zajistí naší zemi přebytek státního rozpočtu. Zajistíme dodržování všech principů svobody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český telekomunikační úřad

Abyste věděli co se děje, využijte možnosti účastnit se politického života. Dbáme to, abychom tvořili srozumitelné cíle. Prezentujeme se velkými znalostmi z fungování politického života. Naše strana si dává záležet na ochotném přístupu k voličům. Otevřenost je jednou z našich priorit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku