Pečovatelské služby

 
 

Péče o seniory, hlídání dětí - Ariana Parýzková

Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou zdravotnických služeb. Nabízíme ochotu zajistit vámi požadované služby. Nebojte se s námi konzultovat své zdraví. Zajistíme vám individuální přístup. Jsme experty na zdravotnické poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nataša Laskovská, pečovatelské služby

Pro poskytování zdravotních služeb máme ty nejlepší specialisty. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Svěřte se do rukou odborníků. V oboru zdravotnictví je důležité stále doplňovat nové znalosti. Příjemné prostředí je v rámci zdravotnických služeb zásadní. Náš personál vám vždy ochotně pomůže a poradí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Senior servis

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Velice rádi vás přivítáme v příjemném prostředí našeho pracoviště. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Můžete se na nás obrátit i ohledně konzultace na dané téma. Poskytujeme nezávislé poradenství k postupu vaší léčby. Znalosti jsou předností naší zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pro důchodce

Naše zdravotnické služby nabízíme v logicky navazujících celcích. Náš odborný tým má znalosti a zkušenosti. Poradenství v oblasti zdraví, to jsme my. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Konzultace v oblasti zdravotnictví jsou naše silná stránka. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Zaručujeme našim pacientům standardní úroveň odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeňka Cencková, překladatelské služby

Naše společnost nabízí zdravotnické služby. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. I u nás můžete využívat služby profesionálního poradenství. Základem naší práce je individuální přístup. Pokud nás navštívíte, zajisté oceníte naše příjemné prostředí. Díky svým znalostem vám můžeme poskytnout vysoce kvalitní zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Český Těšín

Nabízíme špičkové zdravotnické služby pro bezpečnost vašeho zdraví. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči. Jsme specialisté na služby v oblasti poradenství. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. V naší firmě máme příjemné prostředí. Ochotně vám vše objasníme. Naši lékaři mají potřebné znalosti, aby mohli efektivně vykonávat svoji práci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Kokšová, zdravotní péče

Naše zařízení nabízí kvalitní zdravotnické služby. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Nabídneme vám také poradenství ohledně vašeho zdravotního stavu. Díky našim skvělým znalostem jsme schopni poskytnout odbornou péči. Garantujeme vám provedení služeb v příjemném prostředí. Ochotně vám vysvětlíme vše ohledně našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Simona Milatová, pečovatelská služba

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Ochota je velmi důležitou součástí naší práce. Naše firma se bude věnovat vaší odborné péči. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Poskytujeme příjemné prostředí a komfortní ošetření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Uršula Slowiková, pečovatelské služby

Vybírat si můžete z naší široké nabídky zdravotnických služeb. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. U nás vás vyšetříme, ochotně a rádi vám poradíme, tak nás neváhejte navštívit. Odbornou péči kterou naši pacienti potřebují, jsme vždy připraveni poskytnout. Našim klientům poskytujeme příjemné prostředí. Nabízíme vám zdravotnické služby, v nichž uplatňujeme neustále aktualizované znalosti. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov penzion pro důchodce Vychodilova

Provozujeme ordinaci s nabídkou zdravotnických služeb. Předpokladem úspěchu je ochota našich pracovníků. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Zabýváme se poskytováním odborných konzultací v oblasti zdravotnictví. V příjemném prostředí naší ordinace se budete cítit pohodlně. Poradenství u nás poskytují odborníci na slovo vzatí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku