Katalog firem > Řemesla a odborné služby > Počítačové a internetové služby

Počítačové a internetové služby

 
 

Web pro Vás

Naše firma se specializuje na servis v oblasti počítačových a internetových služeb. Orientujeme se na kvalitní služby v oblasti IT správy. U naší firmy se specializujeme na počítačové a internetové služby. Poskytujeme kvalitní služby ohledně prodeje počítačů a internetu. Zabýváme se také tvorbou statických stránek. Zaměřujeme se i na dynamické stránky. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. S naší tvorbou webových stránek budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roper Engineering, s.r.o.

Služby poradenství v oblasti počítačových služeb jsou vám u nás k dispozici. Náš servis vám dodá to nejefektivnější a cenově dostupné řešení. Našim zákazníkům poskytujeme také technickou podporu na vysoké úrovni. Námi nabízené služby balíčků s možností pevného telefonu využívá mnoho spokojených zákazníků. Naučíme vás tvořit statické stránky. Ukážeme vám, co to jsou dynamické stránky. V rámci počítačových služeb vám zajistíme i správný software.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magera divize HP, spol. s r.o.

Zajišťujeme internetové služby včetně monitoringu. Využijte nabídky, kterou poskytuje náš maloobchod. Služby naší firmy v oboru programování již vyzkoušelo velké množství zákazníků. Internetové služby jsou naší doménou. V naší prodejně nabízíme široké spektrum počítačového vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Feygl

Zabýváme se kvalitními službami v oblasti informačních technologií. V oblasti IT služeb patříme ke špičce. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Specializujeme se na tvorbu statických stránek. Zaměřujeme se i na dynamické stránky. Specializujeme se na software.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Pešek - Diginex

Poradenství je jednou z oblastí, kterými se naše firma zabývá. Nainstalujeme a provedeme servis vašeho PC. Rádi vám zajistíme dodávky informačních technologií. Na trhu IT služeb jsme již řadu let. Prodej kvalitních značkových počítačů se stal hlavním zaměřením naším firmy. Pomůžeme s tvorbou statických stránek. Připravíme vám také funkční dynamické stránky. Naše kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky jistě oceníte. Poskytování kvalitních balíčků s možností pevného telefonu je pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FullMasters

Náš profesionální personál vám rád pomůže se správou vašeho počítače. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Rádi vám vytvoříme statické stránky. Ukážeme vám, co to jsou dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Vlk CSc. - Science-Firmware

V oblasti správy počítačové sítě vám zabezpečíme různé výhody. Naše velkoobchodní společnost se orientuje na prodej počítačového sortimentu. Zabýváme se i prodejem počítačového zboží. Vyznáme se v programování, které je naší hlavní pracovní náplní. Objednejte si naše počítačové a internetové služby. Využijte naší bohaté nabídky počítačového softwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Donát, s.r.o.

Naše spolehlivá, odborná a rychlá technická podpora je základním stavebním kamenem k dlouhodobé funkční spolupráci. S námi nabízenými službami budete nadmíru spokojeni. Zabýváme se distribucí výpočetní techniky a síťových prvků. Věnujeme se maloobchodnímu prodeji v oblasti výpočetní techniky. Vyzkoušejte naše velkoobchodní služby. Vyberte si u nás počítačový software dle vašich představ. Vyzkoušejte naše služby spojené s nabídkou hardware.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Karbulka - ITCV

Zabýváme se službami a poradenstvím v oblasti počítačů a internetu. Využijte u nás možnosti servisu počítačové techniky. Zajišťujeme služby v oblasti počítačů a internetu, a jejich správu. Máme pro vás ty nejlepší počítačové a internetové služby. Zajištění správy IT pro nás není problém. Zkontrolujeme funkčnost hardwaru ve vašem počítači. Nabízíme široký výběr kvalitního počítačového softwaru. Nabízíme vám také údržbu dynamických stránek. Rádi vám vytvoříme statické stránky. Zabýváme se také poskytováním hostingu. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. V oblasti tvorby webdesignu jsme na špičce. Využijte námi nabízenou možnost na vytvoření vlastního eshopu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Jelínek- Internetové-služby.eu

Se službami našeho poradenství v oblasti počítačových a internetových služeb bude vaše podnikání jednodušší. S naším kvalitním servisem v oblasti počítačových a internetových služeb budete maximálně spokojeni. Poskytneme vám kvalitní počítačové a internetové služby. Jsme specialisty na balíčky s možností pevného telefonu. Využijte náš spolehlivý a profesionální hosting. Naučíme vás tvořit statické stránky. Nabízíme vám také údržbu dynamických stránek. Vytvoříme vám úspěšný webový portál, který bude lákat návštěvníky. Prostřednictvím našeho webového designu získáte web podle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku