Podpora zdraví

 

Nadace Proti rakovině

Naším posláním je zajištění humanitární pomoci. Dobrovolníci naší organizace Vám jsou k dispozici a vždy Vám rádi poradí. Naší činností se řadíme mezi seriózní instituce pracující v oblasti humanitární pomoci. Dáváme si záležet na velké ochotě při pomoci druhým. Naše nezisková organizace nabízí pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace zdraví pro Moravu

Podporujeme rodiny v nepříznivé sociální situaci formou sociální pomoci. Naše instituce poskytne pomoc v nouzi. Zprostředkujeme Vám také poradenství v náročných životních situacích. Naše organizace se vyznačuje velkou seriozností. Děkujeme za ochotu zapojit se do naší činnosti. Jsme organizace, která ráda pořádá různá setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Zdraví a vzdělání

Naše společnost se zaměřuje na poskytování sociální pomoci všem osobám, které ji potřebují. Naše nezisková organizace se zaměřuje na pomoc seniorům. Aktivity naší organizace jsou zaměřené spíše na děti. Věnujeme se a pomáháme mládeži. Vyberte si také z našich oblíbených kroužků. S volnočasovými aktivitami bude i váš život pestřejší. Nabízíme možnost ubytovat se v našem azylovém domě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fons Salutis, nadace

Můžete se spolehnout, že se vám dostane sociální pomoci. Naše služby provádíme vždy s ochotou. Chceme pomoci všem, kteří se ocitli v nouzi. Naše nezisková organizace je velice seriozní. Využijte naši nabídku na setkávání se. Využijte také možnosti poradenství v náročných životních situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká myelomová skupina, nadační fond

Naše společnost se zabývá poskytováním sociální pomoci. Serióznost je u naší instituce na prvním místě. Naším cílem je především pomoc v nouzi. Zaměstnanci naší humanitární organizace jsou velice ochotní. Naše semináře jsou vám otevřeny. Pro kvalitně strávený volný čas nabízíme pestrou nabídku kroužků. K naplnění volného času nabízíme celou řadu volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond dětské onkologie Krtek, nadační fond

Přinášíme humanitární pomoc těm, kteří ji skutečně potřebují. Prioritou je pro nás serioznost. Zabýváme se také pomocí v oblasti onkologie. Naše pomoc je určena především dětem. Jestli chcete zkusit něco nového, jsou kroužky vhodným řešením. Pro každého jsou tu volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Šance 21.

Posláním naší instituce je humanitární pomoc. Poradenství naší instituce je zárukou kvality. Jsme společnost zaměřená na neziskové služby s ochotnými dobrovolníky. Můžete využít naše pravidelná setkávání. Zajistíme potřebným pomoc v nouzi. Seriózní poznatky získané z naší praxe využíváme v každém dalším projektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Modrá kotva

Rádi nabídneme humanitární pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují. Jsme humanitární organizace, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Můžete využít naše pravidelná setkávání. Veškeré naše činnosti zakládáme na maximální ochotě. Díky našemu poradenství nebude nic velkým problémem. Využijte naši nabídku skvělých kroužků. Jestli se chcete odreagovat, jsou volnočasové aktivity řešením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond VITA HUMANA, nadační fond- Nadace pro podporu zdraví

Přinášíme sociální pomoc. V jednání s námi serioznost nechybí. Můžeme vám nabídnou službu pomoci v nouzi. Pořádáme speciální kroužky. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Endochirurgie - 31, nadační fond

Naše organizace se snaží o poskytnutí sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Mezi naše cílené služby patří také setkávání. Nabízíme širokou škálu seminářů. Můžete se k nám přihlásit do různých kroužků. Zabýváme se také organizování volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku