Katalog firem > Úřady a instituce > Politika, politické strany

Politika, politické strany

 
 

Ing. Stanislav Blaha

Využijte nabídky naší strany na účast na politickém životě. Děkujeme všem voličům za ochotu podpořit práci naší strany. Plníme jen srozumitelné cíle. V našem programu najdete i aspekt otevřenosti našich představitelů. Ve svém programu vás chceme seznámit s naší strategií ekonomického růstu a prosperity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věci veřejné - Klub Děčínsko

Jsme strana, která nabízí účast na politickém životě. Představitelé naší strany jsou při vyjednávání velice ochotní. Zaměřujeme se na plnění srozumitelných cílů. Představitelé naší strany jsou k Vám vždy otevření. Našim cílem je dosahování udržitelného tempa růstu ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace KSČM Přeštice

Členům naší strany nabízíme účast na politickém životě. Chceme prosadit informační otevřenost všech politických stran. Ekonomický růst a bohatství jsou předpokladem pro vybudování úspěšné občanské společnosti. Dbáme na to, aby byly dodrženy principy demokracie. Záleží nám na opravdové svobodě slova.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KSČM Plzeňského kraje

Máme pro vás nabídku k účasti na politickém životě. Na ochotu naší strany se můžete spolehnout. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Ekonomický růst a bohatství jsou předpokladem pro vybudování úspěšné občanské společnosti. Vždy budeme obhajovat demokracii. Budeme bránit vaši svobodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Straníkům nabízíme účast na politickém životě. Jsme strana, jejíž členové jsou velice ochotní. Otevřenost je jednou z našich priorit. Dáváme si záležet na tom, aby naše cíle byly srozumitelné. Jsme strana, jejíž představitelé mají velké znalosti z různých oblastí života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ODS - Občanská demokratická strana

Jsme strana, která nabízí účast na politickém životě. Jsme politická strana zaměřená na ochotné jednání s voliči. Jsme strana, na jejíž znalosti se můžete spolehnout. Členové naší strany jsou otevřeni nápadům a názorům voličů. Zaměřujeme se na plnění srozumitelných cílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro studium demokracie a kultury

Naší nabídce na účast na politickém životě neodoláte. Program naší politické strany se skládá jen ze srozumitelných cílů. Jsme velice otevřenou politickou stranou. Politika strany je založena na zkušenosti a znalosti starších členů a elánu mladých. Jsme strana, která Vám ochotně vysvětlí svůj program.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub angažovaných nestraníků

Možnost účastnit se na politickém životě je jednou z nabídek naší strany. Každý volič, který otevřeně vyjadřuje podporu naší politické straně, je našim důležitým partnerem. Při čtení našeho programu objevíte jen srozumitelné cíle. Členové naší politické strany mají velké znalosti ze života občanů ČR. Na ochotu naší strany se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanská demokratická strana

Využijte nabídky naší strany na účast na politickém životě. Vedení strany si vám dovoluje předložit srozumitelné cíle našeho politického působení. Základem naší politiky je otevřenost, profesionalita, demokratičnost a akceschopnost. Naše strana si demokracie velmi váží. Naše svoboda pro nás bude vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká strana sociálně demokratická

Naše politická strana Vám ráda nabídne možnost účastnit se politického života. Jsme politickou stranou se srozumitelnými cíli. Jsme strana, která má v politické oblasti velké znalosti. V našem programu najdete i aspekt otevřenosti našich představitelů. Jsme politická strana zaměřená na ochotné jednání s voliči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku