Pomoc v nouzi a tíživé situaci

 

Charita Frýdek-Místek

Humanitární pomoc je prioritou naší společnosti. U nás vám vždy rádi poradíme. Setkávání s ostatními vám může přinést mnoho zajímavých informací. Na nás se mohou obrátit i senioři. Pomáháme všem opuštěným dětem. Pokud chcete zažít zábavu, přihlaste se do nějakého našeho kroužku. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Služba lidem v psychosociální krizi

Naše společnost se zaměřuje na realizaci humanitární pomoci. Součástí naší činnosti je organizace pravidelných setkávání. Ochota potěší snad každého člověka. Přivítáme pomoc každého seriózního člověka nebo firmy. Jsme známí našimi projekty pro pomoc lidem v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A Kluby České republiky, o.p.s.

Zabezpečujeme klienty formou sociální pomoci. V náročném životním období vám zprostředkujeme poradenství. To, co tu může být pro každého z nás, je pomoc v nouzi. Našim klientům nabízíme vždy serioznost. Organizujeme také kvalitně vedené kurzy. Zvolte si ten nejvhodnější z našich zájmových kroužků. Věnujeme se také organizování zábavných volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Azylový dům Na počátku

V oblasti sociální pomoci jsme vám k dispozici. Využijte také možnosti poradenství ve Vaší těžké situaci. Účastníme se setkávání, která pořádají neziskové nebo humanitární organizace. Naše instituce se zaručí za serioznost svých členů. Naše nezisková organizace čítá hodně členů. Pořádáme také zajímavé kroužky. Můžete se u nás zapojit do volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diecézní charita Brno - Denní centrum pro lidi bez domova

Humanitární pomoc je něčím velice důležitým. Zajišťujeme také služby pro mentálně postižené. Jsme organizace, která pomáhá převážně seniorům. Poskytujeme sociální a humanitární pomoc zejména dětem. Pořádáme také přínosné kroužky, ze kterých si vybere každý. Volnočasové aktivity mohou opravdu bavit. Využijte náš azylový dům. Na naše chráněné bydlení se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace sv. Františka z Assisi

Naše organizace poskytuje humanitární pomoc. Díky pomoci v nouzi může žít mnoho jedinců lepší život. V souvislosti s našimi službami můžete také využít poradenství. Naše organizace vykazuje ochotu k transparentnosti hospodaření se svěřenými finančními prostředky. Členové naší organizace jsou velice seriozní. Chtěli bychom vytvořit prostor k setkávání lidí dobré vůle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Litoměřice - Dům Panny Marie Pomocné

Přinášíme možnost sociální pomoci. Pokud jste se ocitli v nouzi, pomůžeme vám. Na ochotu u nás narazíte na každém kroku. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací. Můžete se zapojit do našeho setkávání. Věříme tomu, že se seriozností dojdeme daleko. Svým klientům poskytujeme k užívání také noclehárnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Balance -pomoc obětem domácího násilí

Humanitární pomoc může přinést dobrý pocit i vám. Naše nezisková organizace poskytuje seriózní služby. Poskytujeme pomoc v nouzi. Rádi Vám poradíme, aby pro Vás bylo vše srozumitelné. Uvidíte, že setkávání s jinými lidmi může být příjemné. Ochotně pomáháme potřebným.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Krnov - Charitní šatník

Poskytujeme humanitární pomoc v krizových situacích. V naší práci se setkává touha pomoci s každodenní tvrdou realitou postižených lidí. Pečujeme o serióznost služeb poskytovaných našim klientům. Pracovníci naší organizace Vám rádi poradí v těžkých životních situacích. Díky ochotě jsou naše služby vždy příjemnější. Můžeme vám nabídnou službu pomoci v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace rozvoje zdraví, nadace

Zajišťujeme humanitární pomoc těm, kteří ji skutečně potřebují. Nabízíme Vám možnost poradenství. Zavazuje nás ochota českých občanů přispívat na naši činnost. Setkávání s ostatními dokáže zvednout náladu. Nabízíme vám pomoc v nouzi. Můžete se k nám přihlásit do různých kroužků. S volnočasovými aktivitami bude i váš život pestřejší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku