Pomoc zdravotně postiženým

 

Spokojený domov, o.p.s.

Sociální pomoc poskytují v našem zařízení kvalifikovaní odborníci. Naše nezisková organizace je velice seriozní. Nabízíme poradenství pro Vaše těžké situace. Každý senior si pobyt u nás užije. Pro kvalitně strávený volný čas nabízíme pestrou nabídku kroužků. S volnočasovými aktivitami bude i váš život pestřejší. Přinášíme vám také možnost osobní asistence.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby Světluška, o.p.s.

Seznamte se s nabídkou naší aktuální humanitární pomoci. Pracovníci naší organizace Vám rádi poradí v těžkých životních situacích. Zavazuje nás ochota českých občanů přispívat na naši činnost. Mládež se v naší instituci bude skvěle bavit. Využijte naši nabídku skvělých kroužků. Přinášíme vám také zábavné volnočasové aktivity. Připravíme vám různé rehabilitace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub nedoslýchavých Help

Seznamte se s nabídkou naší sociální pomoci. Není nad to jednou za čas zavítat mezi lidi a užít si setkání s nimi. Jestli toužíte po serioznosti, my vám ji můžeme nabídnout. Nebojte se nás oslovit ohledně poradenství. V naší kompetenci je rovněž pomoc v nouzi. Ochota už se postará o to, aby byla každá činnost příjemnější.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Paurová, Chráněná dílna

Naše společnost se zabývá poskytováním humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností. V naší instituci se setkáte vždy s ochotnými pracovníky. Využijte možnosti zúčastnit se některého z našich kroužků. Naše volnočasové aktivity vás zaručeně pobaví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Momo Chrudim, o.p.s.

Naše instituce poskytuje humanitární pomoc. Aktivity naší organizace jsou zaměřené spíše na děti. Pořádáme širokou škálu zajímavých kurzů. Naše semináře vás v mnohém obohatí. Vyberte si některý z našich mnoha kroužků. Přijďte se k nám zapojit do našich volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jasněnka

Seznamte se s nabídkou naší aktuální humanitární pomoci. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. U nás se dočkáte pomoci. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti životního poradenství. Všichni členové naší organizace Vám ochotně poradí i pomohou s Vaší situací. Jsme velice seriozní organizace. Díky volnočasovým aktivitám se skvěle odreagujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Provozovna Tereza

Naše společnost se zaměřuje na poskytování sociální pomoci. K dispozici je pomoc v nouzi pro každého. Zavazuje nás ochota českých občanů přispívat na naši činnost. V našich službách vám umožníme setkávání. Našim klientům nabízíme vždy serioznost. Poradíme Vám pokud Vám nebude něco ohledně naší činnosti jasné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení zdravotně postižených v České Republice

U nás vám poskytneme komplexní nabídku sociální pomoci. Můžete se spolehnout na maximální serióznost. Pracujeme s lidmi žijícími v chudobě a poskytujeme jim okamžitou pomoc v nouzi. Nabízíme spolehlivé rady. Poskytujeme pomoc na našich setkáních. Ochota je naší silnou stránkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Neratov, o.s.

Naše instituce zajišťuje různorodou humanitární pomoc. Všichni členové naší organizace Vám ochotně poradí i pomohou s Vaší situací. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní. Nikdy nevíte, kdy budete za pomoc v nouzi vděční. Jednou z našich služeb je také nabídka chráněného bydlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orfeus

Naše instituce nabízí sociální pomoc. Naše pracovníci vám poskytnou cenné rady. Neváhejte se obrátit na naši humanitární organizaci, která je velice ochotná. Setkávání s ostatními vám může přinést mnoho zajímavých informací. Nabízíme vám také možnost zajištění osobní asistence.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku