Poradenství v oblasti výživy

 

Helena Petrová, zdravá výživa

Nabízíme komplexní portfolio zdravotnických služeb prováděných v příjemném prostředí. Individuální přístup s ochotou jsou u nás samozřejmostí. Ochota vystihuje personál naší zdravotnické služby. Naši zaměstnanci mají dostatek kvalitních znalostí. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Využijte i naší služby zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Balneorehamedica, s.r.o.

Nabízíme zdravotnické služby všem potřebným. Využijte také naše poradenství v oblasti zdravotnictví. Našim klientům můžeme také nabídnout konzultace. Ochota lékařů a celého našeho personálu je naší dobrou vizitkou. Naši rehabilitační pracovníci se snaží o optimální znovuobnovení fyzických schopností jedince.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aerobic CL - Andrea Loulová

Poskytneme vám nabídku našich zdravotnických služeb. Naši zdravotní pracovníci přistupují individuálně ke všem pacientům. Náš zdravotnický personál vám poskytne odbornou péči. Pro sestavení léčebného plánu se k nám objednejte na konzultaci. Naše služby provádíme vždy se skutečnou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jan Holub - centrum redukce nadváhy

Nabízíme různé formy zdravotnických služeb. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Kvalita služeb je pro nás na prvním místě a individuální přístup samozřejmostí. Nepodceňujte zdravotní problémy a objednejte se k nám na konzultaci. Náš specialista s perfektní znalostí metabolismu se o vás rád postará. Naši výživoví poradci jsou odborníci ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Šimoníková - program úpravy metabolismu

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Naši pracovníci poskytují odborné znalosti. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás. Svoje problémy s námi můžete probrat při konzultaci. Spolehněte se na to, že vám poskytneme zdravotnické služby nejvyšší kvality v příjemném prostředí. Máte-li zdravotní problém, můžete ho s námi probrat během poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Alena Urbánková - Infocentrum-Rega

Mimo jiné poskytujeme také rozsáhlou nabídku zdravotnických služeb. Doporučujeme vám také poradenské služby v oblasti vzdělávání. Zaručujeme vám služby v příjemném prostředí. Naše znalosti jsou podložené řadou certifikátů a osvědčení. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Dokážeme všem našim klientům zajistit individuální přístup. U našeho personálu si můžete být jisti, že se vám bude vždy s ochotou věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Hana Němcová - zdravá výživa

Nabídka zdravotnických služeb je u nás přizpůsobená každému ze zákazníků. Naše poradenství je na velmi kvalitní úrovni. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. Naši klienti spoléhají zejména na úroveň našich znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Šepková, poradce

Pomůžeme vám orientovat se v naší nabídce zdravotnických služeb. Naše poradenské služby budou pro vás přínosem. Klienti využívají našich konzultací. Odborná péče je samozřejmostí. Naši výživoví poradci zlepší váš zdravotní stav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniela Šimůnková - poradenství v oblasti kondice

Využijte naši nabídku na zdravotnické služby. Hledáte-li kvalitní poradenství, obraťte se na nás. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. Příjemné prostředí našeho pracoviště vás jistě mile překvapí. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Nechte si sestavit vhodný jídelníček od našich výživových poradců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ctirad Hemelík - Hitton

Naše nabídka kvalitních zdravotnických služeb uspokojí každého. Jako samozřejmost bereme individuální přístup a profesionalitu. V oblasti zdravotnických služeb máme pro vás odbornou péči. Chcete-li s námi konzultovat o vašem zdravotním stavu, naše firma vám dá možnost. Naši zaměstnanci mají kvalitní znalosti a dostatek zkušeností. Naleznete u nás profesionální služby, milý personál a příjemné prostředí. Náš tým zdravotníků je ochoten se nadále vzdělávat pro poskytování co nejlepších zdravotních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku