Prodej a servis antén a satelitní techniky

 

TELSAT Benešov, s.r.o.

Naše elektrospotřebiče jsou zárukou kvality. Na naší prodejně najdete v sortimentu spotřební elektroniky také domácí kina. Nabízíme širokou škálu antén. V našem ráji spotřební elektroniky najdete i satelity. Specializujeme se na kamery.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Factronic - Jaromír Farana

Naše společnost Vám nabízí kvalitní služby spojené s prodejem elektrospotřebičů. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Kvalitní prodej spotřební elektroniky pro každého. Pokud potřebujete poradit s montáží elektra, mobilu či počítače, náš personál se Vám bude rád věnovat. Nabídku satelitů pravidelně rozšiřujeme o nejnovější typy zboží tohoto druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Karel Horský

Máme bohatý výběr kvalitních elektrospotřebičů. Naše společnost prodává pouze takovou spotřební elektroniku, která splňuje normy. V nabídce prodeje je pestrá škála digitální fotografické techniky. Zaměřujeme se na servis spotřební elektroniky. Pomůžeme s montáží vaší spotřební elektroniky. Zabýváme se prodejem satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TELIMA

Prodáváme kvalitní elektrospotřebiče. Zaručujeme klientům svoji serióznost. Prodáváme audiovizuální elektroniku zaručené kvality. Náš kolektiv pracovníků Vám zajistí odborný servis pro Vaši spotřební elektroniku. Montáž spotřební elektroniky provádíme výhradně vlastními pracovníky nebo pravidelně školenými externími specializovanými firmami. Nabídku satelitů pravidelně rozšiřujeme o nejnovější typy zboží tohoto druhu. Pokud vás zajímá elektronika, v naší nabídce ji najdete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARDEA, spol. s r.o.

Naše společnost Vám může nabídnout široký sortiment elektrospotřebičů včetně jejího příslušenství. Naší prioritou je prodej digitální fotografické techniky. Zaměřujeme se na servis spotřební elektroniky. Pokud potřebujete poradit s montáží spotřební elektroniky, obraťte se na naše specialisty. Na naše satelity se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Šťastný

Nabízíme kvalitní elektrospotřebiče. Zprostředkujeme Vám spotřební elektroniku k Vaší spokojenosti. Jsme pro Vás tou nejlepší firmou v poskytování kvalitních služeb v oblasti spotřební elektroniky. Naši prodejci elektra se vám budou ochotně věnovat. Poskytujeme nejen prodej, ale i poradíme. Pořiďte si u nás anténu k Vaší televizi. Zaměřujeme se na prodej satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Mazánek Alarmy - Antény

Jsme specializovaná prodejna na domácí elektrospotřebiče. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Díky kvalitě naší elektroniky se k nám zákazníci neustále vracejí. Jsme firma, jejíž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti spotřební elektroniky. Odborníci z řad veřejnosti doporučují náš kvalitní servis spotřební elektroniky. Pomocí našeho satelitu naladíte i vzdálený televizní signál. V rámci spotřební elektroniky poskytujeme i rozvody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Pokorný

V naší nabídce naleznete špičkové značkové elektrospotřebiče. Vyškolený personál v oblasti prodeje je vám vždy plně k dispozici. Pokud hledáte servis spotřební elektroniky, jste u nás správně. Obraťte se nás, pomůžeme Vám s montáží spotřební elektroniky. Zabýváme se prodejem spotřební elektroniky, zvláště pak satelity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Televizní opravna - Tomáš Spurný - Antény - Satelity

Široký sortiment spotřebičů na prodejně naší společnosti dává zákazníkům velkou možnost výběru. Zaměřujeme se na prodej široké řady audiovizuální elektroniky. Prodej nejlepší spotřební elektroniky jedině u naší společnosti. Při prodeji spotřební elektroniky se můžete spolehnout, že Vám zboží dovezeme, namontujeme a budeme servisovat. Náš vyškolený tým Vám zajistí odbornou montáž spotřební elektroniky. Poskytneme vám široký sortiment satelitů. Zaměřujeme se na prodej elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sunset Group, s.r.o.

Prodáváme kvalitní elektrospotřebiče. Máme k dispozici jen kvalitní výrobky. Služby poskytované naší prodejnou na spotřební elektroniku jsou vždy seriózní. S naší spotřební elektronikou budete spokojeni. Zaměřujeme se na prodej spotřební elektroniky. Nabízíme kompletní sortiment satelitní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku