Prodej a servis antén a satelitní techniky

 

Ladislav Klusák

Prodáváme elektrospotřebiče ověřených značek. Naše firma Vám je k dispozici v oblasti poradenství spotřební elektroniky. Vše s vámi vyřídíme rychle. Naše elektronika splňuje veškeré energetické normy. Pro správné fungování Vámi vybrané spotřební elektroniky je důležitá i jeho montáž. Nabízíme také satelitní zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MontSat

Naše firma je spolehlivým prodejcem sortimentu elektrospotřebičů na trhu. V nabídce je digitální fotografická technika pro amatéry i profesionály. Přijďte si k nám prohlédnout a zakoupit výrobky náš kvalitní sortiment prodeje. V rámci poskytovaného servisu naši zaměstnanci důsledně dbají na rychlé vyřízení zakázek a kvalitu poskytovaných služeb. Náš vyškolený tým Vám zajistí odbornou montáž spotřební elektroniky. Vybavte svůj obývák naším novým televizorem. Prodáváme různé druhy antén. Vyhovíme každému požadavku na nákup satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Sigmund

Neustále rozšiřujeme nabídku elektrospotřebičů. Poskytujeme odborné a spolehlivé poradenství. Naše společnost na prodej spotřební elektroniky se vyznačuje velkou ochotou. V našem prodeji naleznete kvalitní audiovizuální elektroniku. Jsme specialisté na servis Vaší spotřební elektroniky. Máme zkušenosti v oblasti prodeje satelitů. Pokud vás zajímá elektronika, v naší nabídce ji najdete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Hlubuček - Digitální TV

Naše společnost Vám nabízí kvalitní služby spojené s prodejem elektrospotřebičů. Naše poradenství vám pomůže snadněji se orientovat ve spotřební elektronice. Na poli prodeje s elektronikou nabízíme seriozní jednání. Spotřební elektronika, kterou prodáváme, splňuje normy. Prodáváme vám kvalitní zboží za výhodnou cenu. Naši zaměstnanci na montáž spotřební elektroniky jsou tu pro Vás. Věnujeme se nabídce satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniel Beneš

Na naše elektrospotřebiče se můžete spolehnout. Máme pro vás prodej digitální fotografické techniky, která vám vždy nabídne ty nejlepší snímky. Přinášíme Vám prodej kvalitní spotřební elektroniky. S montáží vám rádi pomůžeme. Nabídneme vám vhodný satelit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Mifek - Allforsat

Zaměřujeme se na prodej elektrospotřebičů. Po tom, co uvidíte naši prodejní nabídku digitální fotografické techniky, zapíšeme se do vašeho povědomí. Poskytujeme prodej kvalitní spotřební elektroniky. Náš vyškolený tým Vám zajistí odbornou montáž spotřební elektroniky. V rámci televizorů prodáváme LCD i 3D obrazovky. Nabízíme širokou škálu antén. Poskytujeme satelity s nimiž budete nad míru spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OPAVSKÝ BEZDRÁT, s.r.o.

Na kvalitu prodávaných elektrospotřebičů se můžete spolehnout. Náš personál je ke svým zákazníkům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé ve svém oboru. Vyrábíme vlastní spotřební elektroniku. Náš personál vám ochotně pomůže s montáží. Prodáváme zabezpečovací systémy do Vašich domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TIPA, spol. s r.o.

Naše široká nabídka elektrospotřebičů maximálně uspokojí vaše očekávání. Jsme velice seriózní firma zaměřená na prodej spotřební elektroniky. Díky našim radám zkušeného personálu se budete v oblasti spotřební elektroniky výborně orientovat. U nás nenarazíte na zboží, které nesplňuje normy. Nabízíme prodej digitální fotografické techniky, která vám bude velice dobře sloužit. Zajistíme Vám spolehlivý prodej spotřební elektroniky. Pořiďte si u nás satelit k Vaší televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Šedivý

Využijte naší bohaté nabídky elektrospotřebičů. Rádi vám věnujeme své znalosti a poradíme vám s výběrem elektroniky. V obchodu dáváme veliký důraz na serioznost. V naší společnosti vám jistě poradíme. Spolehněte se, že veškerá naše elektronika splňuje normy. Naši pracovníci jsou připraveni vám nabídnout prodej špičkových přístrojů digitální fotografické techniky. Nabízíme výhodné komplety satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Habrman

Na prodejně naší společnosti vám s výběrem a nákupem elektrospotřebičů pomůže náš tým prodejců. Vaše zboží vám odešleme k vaší maximální spokojenosti. Spolehněte se, že se snažíme každý váš požadavek a objednávku vyřídit opravdu rychle. Zajistíme pro Vás odborný servis v oblasti spotřební elektroniky. Pokud potřebujete poradit s montáží elektra, mobilu či počítače, náš personál se Vám bude rád věnovat. Na naší prodejně vám nabídneme také široký sortiment domácích kin. S namí si vyberete satelity podle vašich kritérií.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku