Prodej a servis antén a satelitní techniky

 

Milada Popová

Zákazníci prodejny naší společnosti si velmi oblíbili náš široký sortiment elektrospotřebičů různých značek. Naše spotřebiče splňují požadavky českých technických norem. Nabízíme kvalitní a opravdu seriózní přístup, který oceníte. Naše elektronika splňuje všechny požadavky kladené na kvalitní zboží. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru elektroniky. Preferujeme u nás ochotné jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Navrátil

Naše společnost se specializuje na elektrospotřebiče. Zavazujeme se ke splnění všech přání vedoucích k vaší spokojenosti. Naše společnost prodává pouze takovou spotřební elektroniku, která splňuje normy. U nás můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost. Pracujeme rychle a efektivně. Prodáváme veškerou techniku potřebnou k digitálnímu fotografování. Nabídku satelitů pravidelně rozšiřujeme o nejnovější typy zboží tohoto druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Burket

Na prodejně naší společnosti vám ochotný personál pomůže s výběrem a nákupem elektrospotřebiče dle vašich představ a požadavků. Spolehněte se na to, že naše společnost vyřizuje objednávky opravdu rychle a k vaší spokojenosti. Naše společnost je ke svým zákazníkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Rychlost a spokojenost zákazníka je u nás prioritou. Zabýváme se montáží spotřební elektroniky. Prodáváme také satelitní zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřich Nevosad

Konečně kvalitní elektrospotřebiče, nakoupíte u nás. S našimi znalostmi můžete při výběru elektroniky počítat. Zajímá nás spokojenost našich zákazníků. Každý zákazník ocení rychlost, jakou disponujeme při vyřizování objednávek. Náš personál vám ochotně pomůže s montáží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Semecký

Naše společnost se zabývá prodejem elektrospotřebičů za výhodné ceny. S ochotou vám vysvětlíme, jak se strat o zakoupený spotřebič. Pokud žádáte nejen odbornou kvalifikaci, ale i oceňujete i bohaté zkušenosti a serióznost, tak to zkuste to s námi. Značkové přístroje digitální fotografické techniky prodáváme jen u nás. Specializujeme se na kvalitní montáž spotřební elektroniky. Věnujeme se nabídce satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Jonák - 3D SERVIS

S našimi elektrospotřebiči budete nad míru spokojeni. Nabízíme široký sortiment audiovizuální elektroniky. S naší pomocí nebyla montáž spotřební elektroniky nikdy tak jednoduchá. Sosuředíme svou prodejní činnost na satelitní zboží. Specializujeme se na veškerou elektroniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Svoboda

Zaměřujeme se na prodej elektrospotřebičů v nejlepším poměru cena - kvalita. Prodejci spotřební elektroniky na našich prodejnách jsou ochotni poskytnout odborné poradenství. Zajisté oceníte rychlou expedici našeho zboží. V našem ráji spotřební elektroniky najdete i antény. S našimi satelity budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Hušek

Kvalita našich elektrospotřebičů je zaručena. Opravdová rychlost nejen při dodávání vašeho objednaného zboží. Naše elektronika splňuje veškeré energetické normy. U nás můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost. Nabízíme různé druhy satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRILOBIT

Jsme odborníky na elektrospotřebiče. Naše elektronika je luxusní a kvalitní. Náš servis vám pomůže vyřešit vaše problémy se spotřební elektronikou. Nevíte si rady s montáží spotřební elektroniky, elektra, mobilů a počítačů? My ji pro Vás zajistíme. Poskytujeme satelity s nimiž budete nad míru spokojeni. Naše firma vám zajistí dodávku kabelových rozvodů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Holík

V našem sortimentu spotřební elektroniky najdete také kvalitní elektrospotřebiče. Naší prioritou je maximální ochota vůči našemu zákazníkovi a jeho požadavkům. Kvalitní sortiment naší prodejny, servis a další služby nám umožnili obstát před silnou konkurencí. Naše satelity jsou nejlepší na trhu. Poskytujeme služby v oblasti revize spotřební elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku