Prodej a servis antén a satelitní techniky

 

Miroslav Laurin

Jsme odborníci v prodeji elektrospotřebičů. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru elektroniky. Kvalitní spotřební elektronika pro každého uživatele. Naši zaměstnanci na montáž spotřební elektroniky jsou tu pro Vás. Naše satelity jsou bezkonkurenčně nejlepší v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radiotelevizní servis Karel Steiner

Nabízíme prodej elektrospotřebičů včetně příslušenství. Naší prioritou je maximální ochota vůči našemu zákazníkovi a jeho požadavkům. Nabízíme prodej digitální fotografické techniky, se kterou zachytíte každý moment. Využijte našich služeb v oblasti prodeje spotřební elektroniky. Potřebujete zajistit montáž, obraťte se na nás. V naší nabídce najdete různé satelity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Michálek

Součástí našeho bohatého sortimentu jsou kvalitní elektrospotřebiče. Nabízíme prodej digitální fotografické techniky, se kterou budete spokojeni i vy. Poskytujeme služby v oblasti servisu spotřební elektroniky. Naše společnost Vám nabízí montáž spotřební elektroniky, zakoupené na našich prodejnách. Zaměřujeme se na nabídku satelitů. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Severýn

S elektrospotřebiči od nás budete spokojeni. Garantujeme prodej výrobků splňující normy. Zaručíme se za kvalitu naší spotřební elektroniky. S naším zbožím budete maximálně spokojení. Nevíte si rady s montáží spotřební elektroniky, elektra, mobilů a počítačů? My ji pro Vás zajistíme. Vyberte si u nás satelit pro kvalitní příjem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Novák

Naše elektrospotřebiče jsou vždy kvalitní. Na naše poradenství v oblasti spotřební elektroniky se můžete spolehnout. Prodeji spotřební elektroniky velmi dobře rozumíme. S montáží vám rádi pomůžeme. Naše satelity jsou bezkonkurenčně nejlepší v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Zabloudil

Konečně kvalitní elektrospotřebiče, nakoupíte u nás. Jsme společnost, která Vám nabídne poradenství v oblasti spotřební elektroniky. V naší prodejně seženete také digitální fotografickou techniku. Jsme odborníky na montáž spotřební elektroniky. Pro firmy i jednotlivce máme nabídku satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sattel

V nabídce sortimentu spotřební elektroniky najdete kompletní sortiment elektrospotřebičů za výhodné ceny. U každého zboží dbáme na to, aby splňovalo normy. Jsme skuteční znalci v oblasti prodeje spotřební elektroniky. Prodáváme spotřební elektroniku do Vašich firem. Potřebujete-li servis spotřební elektroniky, obraťte se na naše zaměstnance. Jsme specialisté na satelitní komplety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Vlčnovský

Zaměřujeme se na širokou nabídku elektrospotřebičů vysoké kvality. Naši prodejci vám se vším poradí. V našem prodeji naleznete špičkovou digitální fotografickou techniku. Zaměřujeme se na prodej spotřební elektroniky. Náš kolektiv pracovníků Vám zajistí odborný servis pro Vaši spotřební elektroniku. Díky nám získáte kvalitní montážní služby. Nabídku satelitů pravidelně rozšiřujeme o nejnovější typy zboží tohoto druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Benedík

Vyberte si u nás z bohaté nabídky kvalitních elektrospotřebičů. V našem prodeji se zaměřujeme na audiovizuální elektroniku. Máme pro vás prodej digitální fotografické techniky, která vám vždy nabídne ty nejlepší snímky. Prodeji spotřební elektroniky velmi dobře rozumíme. Zabýváme se prodejem spotřební elektroniky, zvláště pak satelity. Zabýváme se prodejem elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Charvát

Zaměstnanci prodejny naší společnosti připravili pro naše zákazníky velmi zajímavý sortiment elektrospotřebičů za atraktivní ceny. Prodejem kvalitního sortimentu spotřební elektroniky jsme získali široké spektrum zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Jsme pro Vás tou správnou volbou, pokud hledáte ten nejlepší servis pro Vaši spotřební elektroniky. Jsme Vám k dispozici v oblasti montáže spotřební elektroniky. Jsme odborníky na prodej osvětlení. Specializujeme se na satelity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku