Prodej a servis antén a satelitní techniky

 

JJJ SAT a BESIE, s.r.o.

Přijďte si k nám vybrat praktické elektrospotřebiče. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho personálu. Máme pro vás prodej digitální fotografické techniky, která vám vždy nabídne ty nejlepší snímky. Poskytujeme kvalitní a spolehlivý servis za skvělé ceny. K naší spotřební elektronice nabízíme odbornou montáž provedenou našimi proškolenými servisními specialisty přímo u Vás doma. U nás si potřebný satelit pořídí každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAR - nova, spol. s r.o.

Na prodejně naší společnosti můžete zakoupit za atraktivní ceny a v požadované kvalitě elektrospotřebiče i další sortiment. Máme pro vás prodej digitální fotografické techniky, která vám vždy nabídne ty nejlepší snímky. Prodej je jedním z našich oborů. S každou závadou na vaší spotřební elektronice navštivte náš servis. Obraťte se nás, pomůžeme Vám s montáží spotřební elektroniky. V naší nabídce naleznete kvalitní satelity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Čejka

V nabídce naší firmy naleznete elektrospotřebiče, s jejichž výběrem vám poradí náš kvalifikovaný personál. Vaše požadavky vždy ochotně a v nejkratším čase vyřídíme. Poskytujeme vám kvalitní zboží. Pro nás je velmi důležitá spokojenost našeho zákazníka. Specializujeme se na prodej kvalitní digitální fotografické techniky. Naši pracovníci jsou připraveni provést odbornou montáž Vámi vybrané spotřební elektroniky. Jsme tím správným místem, pokud sháníte satelit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Najgebaur

Vyberte si u nás z bohaté nabídky kvalitních elektrospotřebičů. Naše kvalitní zboží je za rozumnou cenu. Specializujeme se na prodej digitální fotografické techniky. Vaši spotřební elektroniku opravíme v našem servisu. Pokud potřebujete poradit s montáží elektra, mobilu či počítače, náš personál se Vám bude rád věnovat. Poskytujeme satelity s nimiž budete nad míru spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Jurásek

Hlavní činnost naší společnosti je zaměřena na prodej elektrospotřebičů. Poskytujeme vám kvalitní zboží. Všechna naše elektronická zařízení splňují požadavky norem. Jsme skuteční znalci v oblasti prodeje spotřební elektroniky. Zabýváme se prodejem kvalitní digitální fotografické techniky. Pomocí našeho satelitu naladíte i vzdálený televizní signál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EKS ELEKTROSERVIS, s.r.o.

Naše elektrospotřebiče jsou nejlepší v okolí. V našem prodeji nabízíme široký výběr audiovizuální elektroniky. Specializujeme se na prodej kvalitní digitální fotografické techniky. Zabýváme se prodejem kvalitní spotřební elektroniky. Využijte náš servis na spotřební elektroniku. Využijte naše služby v oblasti montáže elektroniky. Zabýváme se nabídkou satelitů. Specializujeme se na veškerou elektroniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RNDr. Jan Blažek

Zajistíme Vám ty nejlepší elektrospotřebiče. Jsme maximálně znalí v oboru prodeje elektroniky. Neváhejte vyzkoušet náš servis spotřební elektroniky. Nakupte si u nás spotřební elektroniku, pomůžeme vám s montáží. Prodáváme moderní satelity. Specializujeme se na elektrické rozvody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MULTISAT

Dbáme na to, aby naši pracovníci měli při prodeji elektrospotřebičů znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit. Prodáváme digitální techniku, se kterou pro vás bude fotografování radost. Naši kvalifikovaní odborníci zajistí pro naše klienty prvotřídní servis. Poskytneme Vám montáž spotřební elektroniky. Na naše telefony se můžete spolehnout. U nás si potřebnou anténu pořídí každý. Jsme osvědčenými prodejci satelitního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CORSAT, s.r.o.

Na prodejně naší společnosti si můžete prohlédnout a zakoupit v cenově dostupných relacích elektrospotřebiče a další sortiment. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k objednávkám a přáním našich zákazníků. U nás se můžete spolehnout na opravdovou rychlost při zpracování objednávky. Zákazníci oceňují výborné znalosti a zkušenosti zaměstnanců našeho servisu. Pomůžeme Vám s montáží spotřební elektroniky. Vyberte si u nás satelit pro kvalitní příjem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NEWTON ELEKTRONIKA-servis s.r.o.

Naše společnost, která se zabývá prodejem elektrospotřebičů, důsledně dbá na kvalitu sortimentu na prodejně. Poskytujeme vám naši ochotu. Zajišťujeme montáž spotřební elektroniky. Poskytneme vám široký sortiment satelitů. Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby revize spotřební elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku