Prodej a servis antén a satelitní techniky

 

Jiří Balatka

Zákazníci prodejny naší společnosti si velmi oblíbili náš široký sortiment elektrospotřebičů různých značek. Poskytujeme vám výběr zboží, které vás dovede k maximální spokojenosti. Využijte služby našeho spolehlivého servisu. S naší pomocí nebyla montáž spotřební elektroniky nikdy tak jednoduchá. Seznamte se s výhodami, které vám nabízí naše satelity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SECURITECH TRADING CZ, s.r.o.

Jsme největším prodejcem elektrospotřebičů ve Vašem regionu. Jsme ochotni vám jakkoliv poradit. Poskytujeme vám naši ochotu. Zákazníci se k nám rádi vracejí díky kvalitě sortimentu prodeje spotřební elektroniky a ochotné obsluze. S našimi anténami budete spokojeni. Nabízíme kompletní sortiment satelitní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Holík

Naše elektrospotřebiče potěší každého zákazníka. Zabýváme se prodejem moderní elektroniky. Také se věnujeme prodeji digitální fotografické techniky. Pomůžeme s montáží vaší spotřební elektroniky. Zabýváme se prodejem spotřební elektroniky, zvláště pak satelity. Pokud vás zajímá elektronika, v naší nabídce ji najdete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REVOZ industrie, spol. s r.o.

Prodáváme elektrospotřebiče různých značek. U nás můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost. Prodáváme digitální fotografickou techniku pro milovníky kvalitních fotografií. Prodej kvalitní spotřební elektroniky je u nás samozřejmostí. Naše společnost Vám nabízí montáž spotřební elektroniky, zakoupené na našich prodejnách. Prodáváme různé druhy antén. Nabídneme vám vhodný satelit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATS - elektronic, spol. s r.o.

Pro firmy i občany nabízíme prodej elektrospotřebičů. Využijte naše rady a poradenství. Co největší kvalitu snímků zajistí námi prodáváné přístroje digitální fotografické techniky. Prodeji spotřební elektroniky velmi dobře rozumíme. S kvalitními službami našeho servisu budete maximálně spokojeni. Pomůžeme s montáží vaší spotřební elektroniky. Naše antény jsou nejlepší na trhu. Pořiďte si u nás satelit k Vaší televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vítězslav Nezval

Jsme odborníky na elektrospotřebiče. Naší firmě na prodej spotřební elektroniky záleží na spokojenosti zákazníků. Snažíme se o maximální serióznost ve všech vtazích vyplývajících z činnosti firmy. Našim zákazníkům poskytujeme poradenství. Jsme firma, která Vám zprostředkuje kvalitní spotřební elektroniku. Nabízíme kvalitní a praktické satelity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Jílek

Spolehněte se, že u nás nakoupíte pouze kvalitní elektrospotřebiče. Poskytujeme výhodné ceny při prodeji audiovizuální elektroniky. V oblasti prodeje nabízíme kvalitní digitální fotografickou techniku. Náš kvalitní sortiment prodeje zaměřený na spotřební elektroniku je mezi zákazníky velmi oblíbený. Díky našim znalostem v oblasti prodeje spotřební elektroniky, Vám můžeme nabídnout skvělý servis. Zabýváme se montáží spotřební elektroniky. Prodáváme i satelitní zařízení. Vaše spotřební elektronika bude řádně zkontrolována naší revizí. Kvalitní elektronika je součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Santas

Elektrospotřebiče nabízíme ve vysoké kvalitě. Naše poradenství jistě využijete. Pokaždé se snažíme o rychlé vyřízení vaší objednávky s elektronikou. Zaměřujeme se na prodej kvalitního zboží. Zákazníci oceňují výborné znalosti a zkušenosti zaměstnanců našeho servisu. Nelámejte si hlavu s montáží spotřební elektroniky, elektra, mobilů a počítačů, my vše ochotně zařídíme. Nabízíme různé druhy satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Doležal

Našim zákazníkům nabízíme prvotřídní sortiment elektrospotřebičů. Nabízíme kvalitní spotřební elektroniku. Garantujeme prodej kvalitní audiovizuální elektroniky. Náš personál vám ochotně pomůže s montáží. Nabízíme také satelitní zařízení. S naší elektronikou budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Čalkovský

Projděte si naši bohatou nabídku elektrospotřebičů. Můžete se spolehnout, že u nás nakoupíte pouze kvalitní elektroniku. Provozujeme naši prodejnu s ochotou sobě vlastní. Rozmanitou skladbou prodeje reagujeme na poptávku našich zákazníků. V naší společnosti se zaměřujeme mimo prodej spotřební elektroniky také na poskytování servisu a služeb s ním spojených. Zajišťujeme prodej všech typů satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku