Prodej a servis antén a satelitní techniky

 

Dahas

U nás vám rádi nabídneme kompletní sortiment dostupných elektrospotřebičů. Ochotně a rádi vám pomůžeme s vaším výběrem. Jsme specialisté na servis spotřební elektroniky. Pro správné fungování Vámi vybrané spotřební elektroniky je důležitá i jeho montáž. Poskytujeme satelity s nimiž budete nad míru spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Fojt

Jsme odborníky na elektrospotřebiče. Jsme společnost na prodej spotřební elektroniky, na jejíž znalosti se můžete při nákupu spolehnout. Nabízíme prodej digitální fotografické techniky, která pořídí skvělé fotografie do vašeho alba. Potěšíme Vás i prodejem spotřební elektroniky. Nabízíme komplexní satelitní systém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Kovařík

V nabídce naší firmy naleznete elektrospotřebiče, s jejichž výběrem vám poradí náš kvalifikovaný personál. Specializujeme se na prodej zaručeně kvalitní elektroniky. U nás se dočkáte kvalitního poradenství v oblasti spotřební elektroniky. Jsme firma zaměřená na prodej spotřební elektroniky, pro níž je serioznost samozřejmostí. Prodejem kvalitního sortimentu spotřební elektroniky jsme získali široké spektrum zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Nabízíme komplexní satelitní systém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IVO - Přijímací technika

Naši odborníci mají přehled o novinkách v oblasti elektrospotřebičů. Poskytujeme vám naši ochotu. Značkové přístroje digitální fotografické techniky prodáváme jen u nás. Provozujeme prodej spotřební elektroniky. V našem internetovém obchodě si můžete objednat spotřební elektroniku za skvělé ceny. U nás můžete nakoupit satelity podle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Toman

Neustále rozšiřujeme nabídku elektrospotřebičů. Pokud žádáte nejen odbornou kvalifikaci, ale i oceňujete i bohaté zkušenosti a serióznost, tak to zkuste to s námi. U nás seženete tu nejkvalitnější spotřební elektroniku. Ke svým zákazníkům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Pořiďte si u nás anténu k Vaší televizi. Vyberte si u nás satelit pro kvalitní příjem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Hušek

Prodáváme elektrospotřebiče různých značek. Naše společnost dbá na spokojenost našich zákazníků. Naše kvalitní elektronika vám zjednoduší a zpříjemní život. Jsme jednou z firem, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z oblasti spotřební elektroniky. U nás najdete elektroniku, která splňuje všechny požadované normy. Máme pro vás prodej digitální fotografické techniky, která vám vždy nabídne ty nejlepší snímky. Díky našemu satelitu můžete sledovat spoustu televizních kanálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kostřáb

Nabízíme našim zákazníkům kvalitní elektrospotřebiče. Našim zákazníkům poskytujeme poradenství. Fotografickým nadšencům nabízíme prodej digitální fotografické techniky. Využijte služby našeho spolehlivého servisu. Zaměřujeme se na nabídku satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Novák

U nás nakoupíte elektrospotřebiče rychle a komfortně. Zaručíme Vám, že máme velké znalosti v oblasti spotřební elektroniky. Pokud žádáte nejen odbornou kvalifikaci, ale i oceňujete i bohaté zkušenosti a serióznost, tak to zkuste to s námi. Naši zákazníci si vždy velmi cení ochoty našeho personálu. V našem prodeji nabízíme široký výběr audiovizuální elektroniky. Věnujeme se nabídce satelitů. Neváhejte si pořídit naši kvalitní elektroniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elektro Telč

Prodáváme elektrospotřebiče různých značek. Pomůžeme s montáží vaší spotřební elektroniky. Zaměřujeme se na prodej praček. Naši zákazníci získávají ověřené a pravdivé informace o všech typech ledniček. Jsme odborníky na vysavače. S naším osvětlením budete zajisté spokojeni. U nás si potřebný satelit pořídí každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Zikmund

Naše elektrospotřebiče jsou nejlepší v okolí. Díky naší kvalitní elektronice si užijete příjemné chvíle. Jsme seriozními prodejci elektra, počítačů a mobilů. Naše antény jsou nejlepší na trhu. Nabízíme různé druhy satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku