Prodej a servis antén a satelitní techniky

 

Jiří Matoušek

Jsme specializovaná prodejna na domácí elektrospotřebiče. Jsme firma, jejíž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti spotřební elektroniky. Naši prodejci budou vůči vám ochotni. Nabízíme ověřené značky digitální fotografické techniky. Odborníci z řad veřejnosti doporučují náš kvalitní servis spotřební elektroniky. Realizujeme také konečnou montáž zakoupené spotřební elektroniky. Nabízíme výhodné komplety satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZECOM, s.r.o.

Nabízíme prodej elektroniky a elektrospotřebičů. Specializujeme se na kvalitu nabízené elektroniky. Jsme firma, s jejíž spotřební elektronikou budete nad míru spokojeni. Spolehněte se na to, že naše společnost vyřizuje objednávky opravdu rychle. Prodej digitální fotografické techniky vám vždy nabídne to nejlepší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Multi vision, s.r.o.

Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje elektrospotřebičů. U nás v prodejně vás rychle obsloužíme. Maximálně kvalitní a spolehlivá elektronika pro každého. Náš vyškolený tým Vám zajistí odbornou montáž spotřební elektroniky. Nabízíme i satelitní zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Mrázek

Přijďte si k nám vybrat praktické elektrospotřebiče. K Vaší spokojenosti s naší spotřební elektronikou uděláme vše, co je v našich silách. Ochotně splníme každé vaše přání a vyjdeme vám a vašim požadavkům vstříc. Nabízíme digitální fotografickou techniku předních světových výrobců. Pokud potřebujete poradit s montáží spotřební elektroniky, obraťte se na naše specialisty. U nás si potřebný satelit pořídí každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Neustupa

Využijte možnosti nakoupit elektrospotřebiče u nás. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru prodeje elektroniky. Neprodáváme nic, co nesplňuje normy. Naši odborníci na elektro vám nabízí své poradenské služby. Zabýváme se také prodejem kvalitní spotřební elektroniky. Pro správné fungování Vámi vybrané spotřební elektroniky je důležitá i jeho montáž. Nabízíme širokou škálu satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Polášek

Nabízíme širokou škálu elektrospotřebičů. U každého zboží dbáme na to, aby splňovalo normy. Naše společnost, která prodává elektroniku, se vyznačuje ochotou. Vaše zboží vám odešleme k vaší maximální spokojenosti. Naše společnost se v rámci prodeje spotřební elektroniky zaměřila i na poskytovaní servisu a služeb s ním spojených. Poradíme vám s výběrem a nakupem ideálních satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Loučka - Anténní a zabezpečovací systémy

Jsme specializovaná prodejna na domácí elektrospotřebiče. Prodáváme spotřební elektroniku, která splňuje potřebné normy. Prodáváme digitální fotografickou techniku známých značek. Náš servis spotřební elektroniky je tu pro Vás. Pomocí našeho satelitu naladíte i vzdálený televizní signál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ABC ELEKTRONIK s.r.o.

V našich prodejnách vám pomůžeme s nákupem elektrospotřebičů. Vaše objednávky a požadavky vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Nabízíme digitální fotografickou techniku předních světových výrobců. Jsme specialisté na montáž spotřební elektroniky. V naší nabídce najdete různé satelity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TELESTAV, s.r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem elektrospotřebičů za výhodné ceny. Vaše spokojenost je naší prioritou. Poskytujeme odborné a spolehlivé poradenství. Ručíme Vám za to, že naše firma na prodej spotřební elektroniky je opravdu seriózní. Nabízíme prodej digitální fotografické techniky, na kterou se můžete spolehnout. Máme zkušenosti v oblasti prodeje satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Volf

Využijte naší bohaté nabídky elektrospotřebičů. Máme ochotný přístup vůči všem zákazníkům. Konečně cenově dostupná a kvalitní elektronika. Zaměřujeme se na prodej digitální fotografické techniky. Mimo jiné naše společnost poskytuje profesionální servis v oblasti spotřební elektroniky. Vyzkoušejte naše satelity se skvělým příjmem signálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku