Prodej a servis antén a satelitní techniky

 

Stanislav Urbánek

Zaměřujeme se na prodej elektrospotřebičů v nejlepším poměru cena - kvalita. Jsme ta správná firma, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství spotřební elektroniky. Nabízíme vám serioznější jednání než konkurence. Naše elektro je díky splňování norem považováno za bezpečný výrobek. Naši pracovníci jsou připraveni provést odbornou montáž Vámi vybrané spotřební elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SONAX, s.r.o.

U nás najdete elektrospotřebiče, které představují kvalitu za skvělou cenu. Naše zboží je známé svou kvalitou. Díky svým znalostem vám můžeme poradit ohledně elektroniky. V naší prodejně seženete také digitální fotografickou techniku. Prodáme vám to nejlepší zboží, které oceníte. Poskytujeme odborné montáže spotřební elektroniky. Nabízíme kompletní sortiment satelitní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Matějček

Nabídka elektrospotřebičů na prodejně naší společnosti je opravdu rozmanitá. Vyzkoušejte naši elektroniku. V rámci spotřební elektroniky prodáváme i kamery. Naše satelity jsou bezkonkurenčně nejlepší v okolí. Jsme tím správným místem, pokud sháníte anténu. Specializujeme se na televizory. Zájemcům zajistíme i montáž. Máme opravdové specialisty na servis spotřební elektroniky. Prodáváme spotřební elektroniku do Vašich firem. Nabízíme k prodeji poslední technické výdobytky digitální fotografické techniky, které naleznete jen u nás. V našem prodeji naleznete různé značky audiovizuální elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AM - SAT Antonín Malý

Konečně kvalitní elektrospotřebiče, nakoupíte u nás. Poskytujeme individuální poradenství v oblasti spotřební elektroniky firmám i jednotlivcům. Skladbou sortimentu prodeje reagují naši zaměstnanci na aktuální trendy a požadavky našich zákazníků. Naše společnost se v rámci prodeje spotřební elektroniky zaměřila i na poskytovaní servisu a služeb s ním spojených. Naše antény jsou bezkonkurenčně nejlepší v okolí. Pořiďte si u nás satelit k Vaší televizi. Jsme odborníky na elektrické rozvody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcel Šebrle

Nákupu elektrospotřebiče u nás nebudete litovat. Chápeme, jak je důležité, aby veškerá elektronika splňovala všechny normy. Poskytujeme kvalitní služby při prodeji spotřební elektroniky. Zájemcům zajistíme i montáž. Zabýváme se prodejem spotřební elektroniky, zvláště pak satelity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Novotný

Prodáváme kvalitní elektrospotřebiče. Specializujeme se na prodej digitální fotografické techniky. Náš široký sortiment prodeje spotřební elektroniky dává zákazníkům velkou možnost výběru. Využijte naše služby v oblasti montáže elektroniky. Prodáváme různé druhy satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GSM - DIGITAL, s.r.o.

U nás najdete elektrospotřebiče, které představují kvalitu za skvělou cenu. Jsme nejrychlejší v oblasti dodání spotřební elektroniky. Naší firmě na prodej spotřební elektroniky záleží na spokojenosti zákazníků. Zabýváme se prodejem digitální fotografické techniky, díky které vytvoříte nádherné fotografie. V naší firmě vám ochotně poradíme při prodeji spotřební elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Kubát

Naše elektrospotřebiče jsou maximálně kvalitní. U nás najdete pouze zboží splňující všechny potřebné normy. Spotřebič, který vás zaujme, vám ochotně předvedeme. Nabízíme prodej digitální fotografické techniky, která je tu opravdu pro každého. Pro firmy i jednotlivce máme nabídku satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Dráb

Jsme největším prodejcem elektrospotřebičů ve Vašem regionu. Zajistíme vám rychlé vyřízení požadavků. Jsme odborníky na kvalitní spotřební elektroniku. Máme pro vás připraven prodej spotřební elektroniky. Pokud potřebujete poradit s montáží spotřební elektroniky, obraťte se na naše specialisty. Vaše spotřební elektronika bude řádně zkontrolována naší revizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Pavel Lejčar, Satelitní antény Ing. Pavel Lejčar

Naše elektrospotřebiče jsou vždy kvalitní. S naší spotřební elektronikou budete jistě spokojeni. Naše firma na spotřební elektroniku se specializuje na rychlé dodání zboží. Jsme nejlepší v montáži spotřební elektroniky. V naší nabídce najdete také nové modely satelitů. U nás vám zajistíme také revize spotřební elektroniky. Na naše elektrické rozvody se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku