Prodej a servis antén a satelitní techniky

 

PM SERVIS NOVA, s.r.o.

Elektrospotřebiče nabízíme ve vysoké kvalitě. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru prodeje elektroniky. Jsme odborníky na kvalitní spotřební elektroniku. Nabízíme digitální fotografickou techniku předních světových výrobců. Zájemcům zajistíme i montáž. Nabízíme širokou škálu satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAR - MONT Pardubice, s.r.o.

U nás naleznete kombinaci špičkových služeb a vysoké kvality elektrospotřebičů. S kvalitou veškerých našich spotřebičů budete spokojení. Ochotně vás naučíme ovládat vámi vybraný spotřebič. Vaše objednávky a požadavky vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Při výběru elektroniky vám díky svým znalostem můžeme dobře poradit. U nás budete maximálně spokojení. Náš servis spotřební elektroniky je jedničkou na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ANTÉNY Z. Tingl

Naše společnost Vám nabízí kvalitní služby spojené s prodejem elektrospotřebičů. Skladbou sortimentu prodeje reagují naši zaměstnanci na aktuální trendy a požadavky našich zákazníků. Jestliže potřebujete zajistit odborný servis spotřební elektroniky, přijďte k nám. Poskytujeme odborné montáže spotřební elektroniky. U nás si potřebnou anténu pořídí každý. Jsme specialisté na satelitní komplety. Na naše elektrické rozvody se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elektra Cheb

Konečně kvalitní elektrospotřebiče, nakoupíte u nás. Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky kvalitní audiovizuální elektroniku. Fotografickým nadšencům nabízíme prodej digitální fotografické techniky. Zajistíme pro Vás odborný servis v oblasti spotřební elektroniky. Pomůžeme s montáží vaší spotřební elektroniky. Žádná domácnost nemůže fungovat bez pračky, s jejímž výběrem vám rádi pomůžeme. Věnujeme se nabídce satelitů. Kvalitní elektronika je součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV - SAT Antény Šrámek - Studnička

Přijďte si k nám vybrat elektrospotřebiče dle Vašich představ. Naši prodejci elektra se vám budou ochotně věnovat. Naší prioritou je prodej digitální fotografické techniky. Obraťte se nás, pomůžeme Vám s montáží spotřební elektroniky. Prodáváme různé druhy satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Televizní antény Koubek

Projděte si naši bohatou nabídku elektrospotřebičů. Našim zákazníkům poskytujeme poradenství. V nabídce je digitální fotografická technika pro amatéry i profesionály. V rámci prodeje spotřební elektroniky nabízíme přístroje pro malé i velké firmy. Naše provozovna poskytující servis spotřební elektroniky je mezi zákazníky velmi vyhledávaná. Na přání si můžete objednat montáž zakoupené spotřební elektroniky u naší společnosti. Nabídneme vám vhodný satelit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELEKTRA K2

Přijďte si k nám vybrat praktické elektrospotřebiče. Naši prodejci spotřební elektroniky Vám poskytnout odborné poradenství. Poskytujeme mimo jiné prodej audiovizuální elektroniky. Nabízíme prodej digitální fotografické techniky, která je tu opravdu pro každého. Jsme specialisté na satelitní komplety. S naší elektronikou budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELAN Elektro

Nabízíme elektrospotřebiče vhodné do každé domácnosti. Na poli prodeje s elektronikou nabízíme seriozní jednání. Díky našim radám zkušeného personálu se budete v oblasti spotřební elektroniky výborně orientovat. Naše společnost, která prodává elektroniku, se vyznačuje ochotou. Jsme Vám k dispozici v oblasti montáže spotřební elektroniky. Nabízíme různé druhy satelitů. V rámci spotřební elektroniky poskytujeme i rozvody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jaroslav Pavlíček

Zaměstnanci prodejny naší společnosti připravili pro naše zákazníky velmi zajímavý sortiment elektrospotřebičů za atraktivní ceny. U nás najdete pouze zboží splňující všechny potřebné normy. Spolehněte se, že se snažíme každý váš požadavek a objednávku vyřídit opravdu rychle. Naši prodejci vám se vším poradí. Prodáváme digitální fotografickou techniku pro milovníky kvalitních fotografií. V našem ráji spotřební elektroniky najdete i satelity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELECTRA PLUS, s.r.o.

Náš profesionální personál je připraven vám poradit s výběrem elektrospotřebičů. Nabízíme široký sortiment audiovizuální elektroniky. Nabízíme digitální fotografickou techniku té nejvyšší kvality. Potěšíme Vás i prodejem spotřební elektroniky. Vyberte si z našich servisních služeb spotřební elektroniky. Pomůžeme vám s montáží vašeho nového zboží. Poskytujeme satelity s nimiž budete nad míru spokojeni. Poradíme Vám s výběrem té nejlepší elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku