Prodej a servis antén a satelitní techniky

 

IzaSAT Martin Studnička

Zaručujeme kvalitu našich elektrospotřebičů. Naše elektronika zaručí vaši spokojenost. Naše kvalitní spotřebiče ušetří spotřebu energií. Náš vyškolený tým Vám zajistí odbornou montáž spotřební elektroniky. Specializujeme se na antény. Nabízíme také satelitní zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TELEST, spol. s r.o.

Vyberte si z naší bohaté nabídky praktických elektrospotřebičů. Snažíme se, aby byl každý náš zákazník maximálně spokojený. Snažíme se o maximální serióznost ve všech vtazích vyplývajících z činnosti firmy. Prodáváme jen takovou spotřební elektroniku, která splňuje normy. Nabízíme prodej digitální fotografické techniky, která pořídí skvělé fotografie do vašeho alba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elektro Vorlíček

Naše prodejna obstála před silnou konkurencí díky kvalitní nabídce elektrospotřebičů i dalšího sortimentu prodeje. Máme široké znalosti v oblasti spotřební elektroniky. U nás máte jistotu, že veškeré námi nabízené zboží splňuje normy. Nabízíme prodej digitální fotografické techniky, se kterou zachytíte každý moment. Zákazníci čerpají výhod spojených a nákupem na naší prodejně a sjednáním opravy v našem servisu. S montáží vám rádi pomůžeme. Nabízíme také satelitní zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUVIT, spol. s r.o.

V našem obchodě se spotřební elektronikou si svůj elektrospotřebič vybere každý. Naše spotřební elektronika splňuje normy. Jsme firma, které záleží na Vaší spokojenosti se spotřební elektronikou. Jsme vyhlášení rychlostí prodeje elektroniky. V našem prodeji naleznete sortiment digitální fotografické techniky. V našem servisu se postaráme o vaši spotřební elektroniku. Nabízíme také satelitní zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vladimír Kovář - BVservis

Máme bohatý výběr kvalitních elektrospotřebičů. U nás najdete zboží splňující veškeré normy. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí elektroniky. U nás se dočkáte pouze maximálně ochotného přístupu. Služby poskytované naší prodejnou na spotřební elektroniku jsou vždy seriózní. Podrobné informace o spotřební elektronice najdete v naší prodejně nebo na stránkách výrobců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Müller

Přijďte si k nám vybrat ze široké nabídky elektrospotřebičů. U nás v prodeji naleznete bohatý sortiment audiovizuální elektroniky. Skladba sortimentu prodeje na naší prodejně je mezi zákazníky velmi oblíbená. Zakoupenou spotřební elektroniku Vám také namontujeme. Vyhovíme každému požadavku na nákup satelitů. Vyzkoušejte naši spolehlivou elektroniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SVM MICROWAVES, s.r.o.

Dbáme na to, aby naši pracovníci měli při prodeji elektrospotřebičů znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradenství v oblasti spotřební elektroniky. Služby poskytované naší prodejnou na spotřební elektroniku jsou vždy seriózní. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle k vaší spokojenosti. Na skladě máme přístroje spotřební elektroniky předních výrobců tohoto zboží. Na naše antény se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Satria

Máme bohatou nabídku elektrospotřebičů za skvělé ceny. Máme pro vás prodej audiovizuální elektroniky. Prodáváme kvalitní digitální fotografickou techniku, se kterou pořídíte ty nejkrásnější fotografie. Konečně kvalitní servis pro každého uživatele. Nabízíme komplexní satelitní systém. Svět internetu si díky našim tabletům opravdu užijete. Zaměřujeme se na prodej elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Šulc - Sat Line

Stále zdokonalujeme své znalosti v oblasti elektrospotřebičů, a proto jsme jedničkou na trhu. Nabízíme vám serioznější jednání než konkurence. I k náročným zákazníkům přistupujeme mile a s ochotou. Specializujeme se na prodej kvalitní digitální fotografické techniky. Rádi vám ochotně poradíme při prodeji sortimentu spotřební elektroniky. Zprostředkujeme Vám montáž spotřební elektroniky. Jsme osvědčenými prodejci satelitního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RADIOTECHNIKA Jozef Ondruš

Naše firma se specializuje na elektrospotřebiče. Naše firma na prodej spotřební elektroniky je velice seriózní. Naše firma na prodej spotřební elektroniky se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců. Vše vyřešíme k vaší plné spokojenosti. Nabízíme odborné poradenství v oblasti elektra, mobilů a počítačů. Spolehněte se na nás, pomůžeme vám s montáží. V našem ráji spotřební elektroniky si pořídíte i telefony.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku