Katalog firem > Maloobchod a velkoobchod > Prodej skla, porcelánu a keramiky

Prodej skla, porcelánu a keramiky

 
 

Jaroslav Horr- Sklotex

V prodeji skla, keramiky a porcelánu najdete precizní ruční práci. Čiré nádoby ze skla vám dopřejí stálý přehled o tom, co se při vaření děje. Dodáváme bonsajové misky. Slavnostní chvíli podpoří i výběr skleniček z našeho sortimentu. V naší nabídce naleznete velký výběr dárkových předmětů. Čiré skleněné produkty z našeho sortimentu jsou zajímavým doplňkem každého interiéru. Široký výběr mís z různých materiálů nabízíme v naší prodejně za výhodné ceny. Milovníci drahých kamenů ocení naši nabídku křišťálů Naše skleněné pilníky obrušují nehty rovnoměrně. Výrobky ze skla a keramiky vám poskytneme i na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Provance

V prodeji skla, keramiky a porcelánu najdete precizní ruční práci. Jednou z předností našeho skla, porcelánu a keramiky je pevnost a schopnost udržet teplo. Prodáváme bonsajové misky. Skleničky mohou umí být neutrálním i zcela osobním darem. Nabízíme velký výběr dárkových předmětů. Naše skleněné doplňky mají estetické i praktické využití v jednom. Zajímavý keramický sortiment můžete zakoupit v naší prodejně. Máme velký výběr mís z porcelánu a skla. Skleněným pilníkem z naší nabídky uděláte radost každé ženě. Vaší firmě zabezpečíme dodání porcelánového skleněného vybavení i na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magda Jirásková - Studio Magda

Specializujeme se na prodej v oboru sklo, porcelán a keramika. Nádobí ze skla z naší nabídky dodá vašemu stolování atmosféru. Prodáváme bonsajové misky. Vyberte si z naší nabídky výrobků z porcelánu. Skleničky pozvednou design nápojů. V naší nabídce naleznete velký výběr dárkových předmětů. V našem obchodě nalezne obrovský výběr keramiky. Vyberte si u nás mísu. Jedním z typu zboží, které prodává naše firma, je křišťál. Nabízíme různě dekorované a zdobené skleněné pilníky. Výrobky ze skla a keramiky vám poskytneme i na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alexandra Hejlová

Naší činností je prodej v oboru sklo, porcelán a keramika. V rámci kvality nám záleží na každém detailu. U nás je možný prodej výrobků na splátky. Skleněné pilníky z naší nabídky se skvěle postarají o přírodní nehty. Dárkové předměty nakoupíte právě u nás. V prodeji nabízíme také skleničky. Dodáváme bonsajové misky. V nádobách ze skla se vám jídlo spolehlivě nepřipeče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Sevelda - Poetická kafeterie

Naší činností je prodej v oboru sklo, porcelán a keramika. Keramické produkty vám naše firma dodá i na splátky. Naše skleněné pilníky obrušují nehty rovnoměrně. Široký výběr mís z různých materiálů nabízíme v naší prodejně za výhodné ceny. Keramické a skleněné dárkové předměty máme u nás v prodeji. U nás najdete skleničky nejrůznějších tvarů a velikostí. V našem prodeji nabízíme různé typy kvalitních bonsajových misek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Šplíchal

V sortimentu prodeje skla, porcelánu i keramiky si určitě najdete to pravé. Zkušený personál vám bude kdykoli k dispozici. Naše zboží samozřejmě splňuje předepsané normy. Přijďte si k nám ověřit kvalitu našeho sortimentu. K dispozici je vám náš seriozní personál. Dobře víme, že ochota tvoří polovinu našeho úspěchu v podnikání. Nádobí ze skla z naší nabídky dodá vašemu stolování atmosféru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATLAS INVEST, s.r.o.

Prodej skla porcelánu a keramiky se zaměruje na praktické i čistě designové zboží. Splnění norem je základ kvalitní spolupráce. S ochotnou komunikací a spolehlivostí u nás samozřejmě můžete počítat. Vyberte si u nás mísu. Sklo má pro vaření řadu skvělých vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GE-PA, spol. s r.o.

V sortimentu prodeje skla, porcelánu i keramiky si určitě najdete to pravé. Personál oplývá bohatými zkušenostmi v oblasti prodeje skla, porcelánu a keramiky. Znalost výrobních postupů a technologie výroby je již samozřejmostí. K dispozici je vám náš seriozní personál. Náš sortiment splňuje stanovené normy. Sklo je pevné a dobře se udržuje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Nový

V prodeji skla, keramiky a porcelánu najdete precizní ruční práci. Vyberte si z velkého množství skla, porcelánu a keramiky za výhodnou cenu. Snadno vám pomůžeme díky pestrým zkušenostem v oblasti prodeje skla, porcelánu a keramiky. V rámci kvality nám záleží na každém detailu. Nabízíme velký výběr bonsajových misek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Vojtíšková

V našem prodeji skla, porcelánu a keramiky najdete mnoho praktického vybavení do domácnosti. Potěšte své blízké maličkostí z našeho sortimentu užitkové keramiky, skla či porcelánu. Nabízíme různé výrobky z keramiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku