Prodej výpočetní techniky

 
 

PDA-Notebooky.cz

Poskytujeme kompletní služby v oblasti výpočetní techniky. Zajišťujeme dovoz zboží, které u nás nakoupíte. V naší nabídce naleznete pouze vysoce výkonné tiskárny. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku počítačů. Poskytujeme počítačové služby a prodej notebooků. Vyberte si z naší bohaté nabídky praktických monitorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VorComputer

Naše firma je tu pro Vás se svými službami v oblasti výpočetní techniky. Nabídneme vám zboží k prodeji na splátky. Nabízíme prodej kopírek. Jsme obchod zaměřující se na prodej výpočetní techniky a příslušenství, včetně tabletů. Hardware od nás splňuje předpoklady kvality. Pomůžeme Vám s výběrem nejlepšího softwarového řešení pro vaše PC. Nabízíme široký výběr notebooků a příslušenství. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje počítačů. Svým klientům poskytujeme montáž výpočetní techniky. Zaměřujeme se na servis výpočetní techniky. Síťové prvky od nás jsou kvalitní a praktické.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GIGACOMPUTER, s.r.o.

Naše společnost realizuje komplexní dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. Ochotný a vstřícný personál = vracející se zákazník. Zákazníci oceňují nejen kvalitu nabízeného sortimentu výpočetní techniky, ale i poskytovaného servisu a dalších služeb. Veškeré síťové prvky za rozumnou cenu získáte u nás. Nezoufejte, u nás je možno nakoupit na splátky. Zákazníci, kteří u nás nakoupili kopírky už v minulosti, se k nám stále vracejí. Kdo nemá tablet, jako by nebyl, jsme tu pro vás. U nás vám nabídneme také software. Prodej výpočetní techniky u nás je na úrovni. Prodáváme pouze kvalitní notebooky. Prodáváme různé typy počítačů. Naše tiskárny jsou vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele. Prodáváme levnou výpočetní techniku včetně repasované. Využijte naší bohaté nabídky účelných monitorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PROG4 s.r.o.

Jsme specialisté na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Na kvalitě nabízeného zboží si opravdu zakládáme. Naše společnost se zabývá mimo jiné servisem výpočetní techniky. S našimi VoIP produkty budete všechno slyšet. V našem prodeji nabízíme širokou škálu sortimentu, včetně nejnovějších síťových prvků. Na splátky nabízíme v naší prodejně každému bez rozdílu věku, přijďte se přesvědčit. Nabízíme různé značky kopírek. Naše projektory dodáváme dle vámi požadovaných parametrů. Našim zákazníkům nabízíme široký sortiment výpočetní techniky. Nabízíme odborné poradenství v oblasti serverů. Instalujeme veškerý software na přání zákazníka a nastavíme jej podle potřeb. Vyberte si u nás vhodný monitor. Nabízíme Vám notebooky za bezkonkurenční ceny. S tabletem od nás váš život získá nový rozměr.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

COMPINO - počítačový servis a prodej

Rádi Vám pomůžeme s našimi službami v oblasti výpočetní techniky. Na kvalitní elektroniku je vždy spolehnutí. Personál našeho obchodu poskytne klientům k nákupu komponentů výpočetní techniky i poradenství. Servery jsou profesionální řešení nejen pro firmy. Pořiďte si kvalitní a spolehlivý tablet z naší nabídky. Naše notebooky jsou zárukou kvality. Autorizovaný prodej a servis kopírovací techniky je tu jen pro vás. Výpočetní technika u nás je k dostání rovněž na splátky. Dodáváme síťové prvky za skvělé ceny. Poskytujeme servis špičkové kvality. Pokud Vás zajímá, jaké výhody Vám externí správa počítačové sítě přinese, přijďte se k nám informovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evres Computers, spol.s r.o.

Naše společnost se orientuje na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Pořiďte si na splátky to, co potřebujete. Dokážeme pro Vás vybrat kopírku, která splňuje všechny Vaše požadavky. Jsme specialisté na tvoření webových stránek. Věnujeme se přáním klientů ve výběru kvalitních tabletů. S námi si vyberete notebooky přesně podle vašich požadavků. Nabízíme počítače jak pro domácnost, tak pro firemní využití. Naše společnost nabízí tiskárny pro každého. Rádi pro Vás zajistíme montáž výpočetní techniky. Jsme spolehlivým servisem výpočetní techniky. Naším oborem je velkoobchodní a maloobchodní prodej výpočetní techniky. Síťové prvky pro vás máme za ty nejlepší ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HAPPYcomp, spol. s r.o.

Specializujeme se na efektivní dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. Kvalita je u nás vždy na prvním místě, na to se můžete spolehnout. Obraťte se na naši firmu také s požadavkem na servis výpočetní techniky. Potřebujete Wi-fi router nebo jiný síťový prvek? Přijďte si k nám vybrat. Po dohodě možno pořídit u nás zboží na splátky. Dokážeme pro Vás vybrat kopírku, která splňuje všechny Vaše požadavky. S námi máte jistotu, že Vaše síť bude správně fungovat. Zabýváme se prodejem výpočetní techniky včetně tabletů. Server přizpůsobíme vašim požadavkům. Náš široký sortiment prodeje komponent výpočetní techniky dává zákazníkům velkou možnost výběru. Specializujeme se na bezpečný software. Nabízíme širokou škálu notebooků. Naše počítače Vám jsou k dispozici. Oceníte jednoduchý servis naší kancelářské techniky. Přijďte si do našich prodejen vybrat ze širokého sortimentu tiskáren. Hardware je zahrnuty v naší bohaté nabídce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludvík Dibelka - sdružení Unicornis

Náš vyškolený personál se zaměřuje na kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Svým klientům poskytujeme služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Zaměřujeme se na prodej výpočetní techniky v tom nejlepším poměru cena-kvalita. Znalosti v oblasti výpočetní techniky, z nás dělají odborníky na českém trhu. Naše společnost se může pochlubit jednou z nejmodernějších prodejen výpočetní techniky. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé tiskárny. U nás najdete širokou nabídku počítačů za skvělé ceny od renomovaných výrobců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Softech, spol. s r.o.

Realizujeme služby v oblasti výpočetní techniky se zárukou spokojenosti. Nabízíme síťové prvky, se kterými budete spokojeni i vy. Herní konzole od nás zajistí zábavu celé rodině. Nákup na splátky je řešením pro každého. Nabízíme bohatý sortiment kopírek. Nabízíme ucelenou nabídku projektorů od předních výrobců. Máme pro vás širokou nabídku tabletů za skvělé ceny. Naše záložní zdroje využijete při výpadku elektrické energie. Software je Vám u nás k dispozici. Vyberte si z naší bohaté nabídky účelných monitorů Nabízíme kvalitní notebooky. Naše počítače jsou vhodné pro každého uživatele. U nás najdete kvalitní tiskárny. Vaši firemní VoIP komunikaci vyřeší naši odborníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

@VILI - Libor Valda

Naše služby v oblasti výpočetní techniky jsou zárukou kvality. Prodáváme zboží v rámci výpočetní techniky i na splátky. Kvalitní kopírky můžete mít na dosah ruky i vy. Poradíme vám s výběrem a ovládáním tabletů. Naše školení vás skutečně obohatí. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje softwarů. Specializujeme se na prodej notebooků. Naše společnost se zabývá prodejem tiskáren. Nabízíme kvalitní zázemí pro servis výpočetní techniky. Jednou z našich služeb je prodej výpočetní techniky. Vyberte si z produktů v oddělení síťové prvky za nejlevnější ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku