Profesní organizace a komory

 

Unihost Sdružení podnikatelů v pohostinství, stravovacích a ubytovacích službách ČR

Seznamte se s naším sdružením členů. Zprostředkujeme Vám kvalitní hospodářské služby. Naše hospodářská společnost se vyznačuje velkou ochotou. Svým klientům poskytujeme služby poradenství v oblasti hospodářství. Není od věci, když se můžete spolehnout na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slezskomoravský svaz vědeckotechnických společností a poboček

I Vy se můžete zařadit k našemu sdružení členů. Zprostředkujeme Vám kvalitní hospodářské služby. Ochotně Vám poskytneme hospodářské služby. V hospodářské oblasti poskytujeme to nejlepší poradenství. Jsme instituce na služby v hospodářství, na jejíž serioznosti si zakládáme. Vyberte si z našich přínosných seminářů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost důlních měřičů a geologů

V rámci naší instituce dochází ke sdružování členů. Naše hospodářská instituce je velice seriozní. Záleží nám na vaši spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství. Ochota při jednání s našimi klienty je pro nás důležitá. Naše hospodářská instituce nabízí služby o vysoké kvalitě. Využijte možnosti zúčastnit se semináře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká koksárenská společnost

I vy máte možnost být součástí sdružení členů. Můžeme vám nabídnout jen tu nejvyšší kvalitu. Na ochotu poradců naší hospodářské instituce se můžete spolehnout. Vždy si u nás zakládáme na serioznosti. Poskytujeme individuální poradenství v hospodářství. Poskytujeme nabídku mnoha přínosných seminářů. Ukážeme vám, jak chránit životní prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní strojírenský klastr, o.s.

Zřizujeme také sdružení členů. Naše hospodářská instituce nabízí služby o vysoké kvalitě. Naše firma Vám je k dispozici v oblasti hospodářského poradenství. Ochota při jednání s našimi klienty je pro nás důležitá. Na serioznosti u nás stavíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komora logistických auditorů

I pro Vás je zde možnost účasti ve sdružení členů. Naše kvalitní služby, na kterých si dáváme záležet, jsou tu pro Vás. Serioznost toho dokáže hodně zpříjemnit. Naše poradenství v oblasti hospodářství je pro naši firmu vizitkou. Ať už děláme cokoliv, myslíme na spolehlivost a ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace ocelových konstrukcí

I pro Vás je zde možnost účasti ve sdružení členů. V rámci naší práce se zaměřujeme na ochotu. Jsme hospodářská instituce, která nabízí své kvalitní služby. Na serioznosti u nás stavíme. V nabídce našich služeb můžete najít také poradenství. Nabízíme možnost sdružení architektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace technických diagnostiků České Republiky, občanské sdružení

Naše sdružení členů hospodářské instituce přijímá nové účastníky. U nás můžete počítat s velkou seriozností při jednání. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní služby v oblasti hospodářství. Naši klienti u nás využívají také služeb poradenství v oblasti hospodářství. Na ochotu poradců naší hospodářské instituce se můžete spolehnout. Přijďte si vybrat některý ze zajímavých seminářů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství průmyslových podniků Moravy a Slezska

I pro Vás je tu možnost účasti ve sdružení členů. Jestli máte rádi serioznost, jsme tu pro vás právě my. Do širokého spektra našich služeb patří také poskytování poradenství. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování služeb v oblasti hospodářství. Na kvalitě siopravdu zakládáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pohřebnictví v ČR

I Vám rádi poskytneme možnost účasti ve sdružení členů. Jsme společnost, která Vám nabídne odborné služby v oblasti poradenství. Můžete se u nás setkat vždy jen s kvalitní prací. Naše serioznost je něčím samozřejmým. Jsme hospodářská instituce, která si zakládá na své ochotě ke klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku